38
Közvéleménykutató portál
  • Pheel
    #38
    Reklámtopik.
  • joebacsi
    #37
    ez komoly? csakmer pont kapóra jönne :D
  • [Walaki]D`Lair
    #36
    Attól még egy rakás szar :D Méghogy közvéleménykutató PORTÁL :D:D:D:D

    Inkább "tegyünk fel hülye kérdéseket egy 5 perc alatt összebaszott weboldalon" :DDDDDD
  • petee
    #35
    hehe
  • RiM
    #34
    nekem is :D kicsit lol :D
  • levi121212
    #33
    Ezt az e-mail cím dolgot honnan vettétek? Mert ide nem kelll...
  • Thanatos
    #32
    semmisemnem véleményem, szara zegész
  • Ars3nal
    #31
    :D
  • Sir Quno Jedi
    #30
    Én azért feltenném azt a kérdést, hogy vajon miért éri/érné meg nekem mások portálján szavazgatni szabad-, ill. munkaidőmben?! (főleg, ha emil címet is kell(kéne) hozzá adnom)
  • Arthas
    #29
  • [Walaki]D`Lair
    #28
    Hát ez egy faszság...
  • Dzsini
    #27
    ...vagy nincs szüksége rá, vagy a cégnél van, ahol nyomtathat, vagy a családban van, vagy...
  • levi121212
    #26
    DS: köszi, Dzsini: nem, pl. azt hogy egy részének nincs pénze, hogy vegyen
  • Dzsini
    #25
    pl: "Az internetezők egy elenyésző részének N%-nak az a véleménye, hogy rendelkezik nyomtatóval."
  • Dying Soul
    #24
    szavaztam.
  • levi121212
    #23
    AZ én oldalam teljesen reklámmentes, semmi köze a cégekhez, stb., csupán egyszerű közvéleménykutatás, és sztem érdekes dolgokat lehet megtudni pl. abból is, hogy van-e nyomtatód, vagy esetleg nincs.
  • levi121212
    #22
    Akkor te is a többséghez tartozol :P
  • Dzsini
    #21
    meg az email címes regisztráció 1 nagyságrenddel csökkenti a visszaélések lehetőségét... (a célzott reklámok mellett természetesen)
  • levi121212
    #20
    Éppen ezért nyitottam a témát...
  • cleric
    #19
    Ha email címmel regisztrálni kell, az más tészta, mert akkor célzott reklámokkal tudják azt a törekvést biztosítani, hogy hasznos tagja légy a fogyasztói társadalomnak. Nem titkoltan az adatgyűjtés a cél, cserébe tárgyjutalmakkal tarták fenn az érdeklődést.
    "S neked mi a véleményed?" Ehhez képest csalódás a topic, mert a vélemény más terület.
  • atomkrumpli
    #18
    ja én is gázzal fűtök már
  • blackgamer
    #17
    millió ilyen oldal van, ilyen a http://namivan.hu/ is
    ezek jól megélnek a befolyt infókból (eladják különböző cégeknek) és max kisorsolnak havonta egy usb-s mp3-as pendrive-ot :)

    szerintem amúgy csak reklám a topic, szal törölve lesz, ez a véleményem
  • hunbasser
    #16
    bazz,ezt nem hiszem el :D
    mindenre amire szavaztam,arra szavaztak a legtöbben.
    kicsit furcsa ez számomra...
  • Slayerboy
    #15
    Ha nincs, akkor a csatornába... ha csatorna nincs, akkor megúszod, és helyetted a település polgármesterét vonják felelősségre :)
  • cleric
    #14
    "Ehhez kapcsolódik következő kérdésünk: Van-e lakóhelye közelében folyó? (Van/nincs)" :)
  • Slayerboy
    #13
    Ilyenkor kimegy az asva a házadhoz, ellenőrzi, h tényleg nincs, és ha nem találnak, hátrkötik kezed-lábad és bedobnak a folyóba
  • Dzsini
    #12
    az a baj, hogy még "az internetezők"-ből is egy rendkívül kicsi merítés egy ilyen oldal - nagyon sokan nem találnak el egy ilyen oldalra, ha nincs meghirdetve/propagálva a leglátogatottabb oldalakon... (ha viszont többen látják, akkor komolyabb szerver-oldali háttér kell hozzá, mint egy ingyenes szolgáltató)
    pl. mennyivel tudtok többet nyújtani, mint az itt szereplő oldalak?
    http://statisztika.linkcenter.hu/
  • Alexease
    #11
    "Műfenyőt vagy igazit használtok az idén?"

    Nincs fenyofam:) Ilyenkor mi van?!:))
  • Slayerboy
    #10
    Ez egy szar
  • cleric
    #9
    Pontosan ezt akartam mondani. Arra én is kíváncsi lennék, hogy mi a _véleményük_! De a kérdések nem ezt a célt szolgálják. Figyeld csak:
    Elítéled-e a faji megkülönböztetést? Igen/Nem. (A véleményem az, hogy elítélendő/nem elítélendő.)
    Van otthon nyomtatód? Van/Nincs. (A véleményem az, hogy van/nincs.)
    Érted a különbséget.
  • Atkamon
    #8
    Most hogy jobban nézem az oldalt... hülyeség...
  • Atkamon
    #7
    Az véleménynek számit hogy van-e nyomtatóm?:)
  • levi121212
    #6
    Természetesen részben igazad van.
    De ne értsd félre, nem azt mondtam, hogy amit szeretnek, az a legjobb, erről szó sincs, csupán egy képet kapunk éppen arról, hogy jelenleg az internetezők (igen, az átka az, hogy csak az ő véleményük) hogyan látják a dolgokat és szerintem ebből sok érdekes dolog sülhet ki.
  • levi121212
    #5
    Pedig elérhető, és szerintem nem is annyira hülyeség, de ezt inkább állapítsátok meg ti :P
  • cleric
    #4
    2 kérdés van az oldalon, ami a véleményemre kíváncsi, a többi a szokásaimra. Nem nagyon látom értelmét a dolognak, mert semmilyen formában nem hasznosítható a végeredmény. Egyrészt csak az internetezők véleményét tartalmazza, másrészt érték nélküli az információtartalma. Kit érdekel, hogy ki milyen filmeket szeret? Ha sokan választják a horror műfajt, akkor az a legjobb? Vagy az a lényeg, hogy a horrort szeretik a legtöbben? Ez irreleváns. Szerintem.
  • Dzsini
    #3
    sajnos nem jön be az oldal :(
  • Rexor
    #2
  • levi121212
    #1
    Hogy miért pont itt hoztam létre a témát, nem tudom, gondolom errefele sok ember jár és ide talán beleillik.

    Nemrég létrehoztam egy közvéleménykutató oldalt, azzal a céllal, hogy objektív és tanulságos véleményt állíthassak ki az emberek szokásairól, érdeklődéséről különféle témákban.

    Persze ahhoz, hogy valami objektív legyen, kell az, hogy minél többen nyilvánítsanak véleményt.

    S épp ezért kérlek meg rá téged is, aki most ezeket a sorokat olvasod, hogy tedd ezt meg, 1 perc az egész és sokat segítesz vele.

    2 hetente lesznek új szavazások különböző témában, s amint egy lezárult, egy cikkben próbálom kielemezni, levonni a tanulságokat.

    Hiszem, hogy ez nem egy halott ötlet. Jópáran már csatlakoztak, ha van rám pár mp-etek, tegyetek ti is így.

    A honlap címe: http://miavelemenyed.atw.hu

    Nem warez, semmi nincs rajt, csak a kérdések.

    Itt a fórumon is várom a kérdés ötleteket, javaslatokat, hogy legközelebb miket tegyek fel, ti mire lennétek kiváncsiak, hiszen végülis a ti véleményetek is.