20
  • lee56
    #20
    Hú most nekem is eszembejutott egy régi majdnem elfeledett kis game, ami igy visszagondolva, még ma is simán jó lenne grafikailag és minden szempontból, sőt most eszembe jutott még1 :), Revolt és Death Rally
  • j6
    #19
    Annyi különbséggel (ha jól vettem ki a leírásból), hogy itt arenákban megy majd a verseny.
  • Blasta
    #18
    Ez inkább a régi jó Death Track feldolgozásának tűnik.
    (persze azt sokan nem ismerik, mert még 286-386-osokon nyomtuk) :D
  • OliApa
    #17
    Hát ja! A mai napig az első rész az a progi, ahol tökéletesen lehetett érezni az autók tömegét.
  • Athlon64
    #16
    Hát igen! A régi szép idők! :)
    A minap felraktam a dosbox-ot és egy régi dos-os játékot a Heretic-et nyomattam egy kicsit rajta és az első szörnyülködések és csodálkozások után nyomattam vagy fél órát. A grafika ahoz képes amikor a progi készűlt nagyon szépnek is mondható volt.
    Az biztos, hogy ha mai technikával megcsinálnák újra, akkor az egyik nagy kedvencem lenne!
  • dieselG
    #15
    Sokkal inkább egy új Carmageddon kéne... ezek a képek nagyon hajaznak az alfa készítési fázisban levő Carmageddon 4-hez :D Vazz mit meg nem adnék ha egyszer belekezdenének a Carmageddon első-második részéhez alapuló folytatásba! Ragdoll fizikával szerterepülő emberek s annak végtagjai a gázolások alatt meg ilyenek
  • KIP
    #14
    Nekem úgy tűnik hogy a fejlesztő srácok elfelejtették használni a 2006-os szintnek megfelelő grafiaki megoldásokat...mert ez nem nagyon jó...úgyis mondhatnám hogy xar.
  • Cat 02 #13
    jaja az jó vót xD
  • TommyC
    #12
    elég érdekes a grafikája, így első ránézésre..nem valami kidolgozott és részletes az autó, inkább le van gömbölyítve az egész!
  • dronkZero
    #11
    Carmageddon térne inkább vissza...
  • kricsi
    #10
    olyanról még nemhallodtam...
  • avman
    #9
    flatout 3-at a népnek.
  • Szefmester
    #8
    "Ahogy az már lenni szokott a hivatalos öldöklésről leválik egy fű alatti sorozat, amelyben sokkal több pénz forog, hiszen sokkal izgalmasabb."

    ezt a baromságot.. komolyan ha már így is egy véres hentfeszt az egész mi vlhat le?
  • Sanyix
    #7
    Áá sima rondcsderbit akarok, olyat mint a dderby, nekem az tetszett a legjobban. Semmi fegyver, csak törés zúzás, pontszerzős verseny, és viszonylag életű fizika (az akkoriakhoz képest).
  • k9duli
    #6
    Hát roncsderbis autók nélkül itt nem lesz DD. Sajnos:S
  • HuAn82
    #5
    interstate 76 Hát igen, azt el bírnám viselni mai graffal.
  • 0Speed0
    #4
    Ez tényleg inkább inkább Crashday mint D Derby
  • Praetor
    #3
    Ezeknek a csili-vili járgányoknak mi köze a Destruction Derbyhez?
  • HJPOWER
    #2
    Szegény Crashday, hogy elfelejtettük ;) (Mondjuk érthető)
  • HJPOWER
    #1
    Ez tarolni fog! Mondjuk nekem nem kifejezetten a Destruction Derby -t juttatja eszembe, de talán nem is baj. Egy olyan játék kellene ami ötvözné magában a DD-t, a carmageddon-t, és az interstate 76 -ot. Tökéletes lenne. Igazi oldschool örömmámor :D