27
port forwarding
  • Pheel
    #27
    http://www.sg.hu/forumkereso.php?mit=hálózat&hol=topic
  • autoszimulator
    #26
    ráfexel a kanapéra oszt ugrász rajta

    amugy port forwarding csak akkor kell, ha te csinálsz szervert.. ha csatlakozni akarsz akko nemkell semmit csak tüzfalon átengedni
  • trogerzsiger
    #25
    hogy lehet olyan mozgó nevet csinálni?
  • akyyy
    #24
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDASDASDAS
  • trogerzsiger
    #23
    mert akiktől kérdeztem mind a routerrre fogták
  • alert
    #22
    De mi köze van a router beállításnak ahhoz hogy a program elszáll szabálytalan hibával
  • trogerzsiger
    #21
    fel se tünt ez a topik
  • trogerzsiger
    #20
    o köszönöm!
  • hunbasser
    #19
    Router beállítások
  • trogerzsiger
    #18
    egyébként a sp érsz megy. De kösz a segítséged, úgyis mots rakatok pár új dolgot a gépembe
  • alert
    #17
    Ha játék közben lép ki, akkor ezer hiba lehet. Csak a lehetőségek egymás utáni kizárásával, próbálgatással lehet megtalálni. Okozhatja: fizikai memóriahiba, videókártya hiba (túlhúzás pl), proci túlhúzás miatt hibázik, valamilyen vírus miatt fagy vagy valamilyen kis káros reklámprogi is okozhatja olyan is amit nem is fog meg a vírusírtó, lehet videódriver hiba és más ezermillió dolog. Sok spyware és vírusírtóval is célszerű próbálkozni csökkentett módban. Ha tényleg mindent kipróbáltál amit tudtál akkor egy formázott vinyóra telepített friss XP-n kell kipróbálni. Ha ott is kilép játék közben, akkor nagy valószínűséggel marad vagy videódriver hiba, vagy valamilyen fizikai hardverhiba meg még néhány lehetőség. Próbálkozni kell... más úgyse csinálja meg helyetted ingyen :)
  • trogerzsiger
    #16
    az a baj hogy csatlakoznék egy serverre és elindul a mult és egyxszer csak kilép.Home editionál nem ír ki semmit, de proffesional és sp2 nél pedig hogy a cod2mp.exe hibát észlelt ezért leállt.
  • alert
    #15
    Na igen egyáltalán miben nyilvánul meg az hogy nem tudsz multizni? Rossz cd-key probléma vagy nem kapcsolódik? Szerverlista megjelenik? Timeout error? Vagy mit ír ki, mi történik?
  • alert
    #14
    Ha minden tűzfalat és vírusírtót teljesen kikapcsolva (beleértve az xp tűzfalát is) sem működik és úgy sem hogy router nélkül direktben netre csatlakozva próbálod, akkor valószínűleg nem eredeti a játékod. Ha eredeti, akkor pedig nem iktattál ki mindent. Valami megfogja. Vagy vírusírtó vagy tűzfal vagy valamilyen spyware program vagy káros kémprogram. Kérj kölcsön egy üres vinyót telepíts rá friss XP-t és csak a játékot tedd fel rá. Xp tűzfalat kapcsold ki és ha működik, akkor azok közül okozza valami, amit mondtam. Ha nem, akkor valami nagyon nagy kaka van a gépeddel vagy a játékkal. Esetleg hibaüziknek kell utánanézni (ha van), megpingelni a játék szervereit a használt porton hogy eléri-e a géped a szervert egyáltalán stb...
  • trogerzsiger
    #13
    az a szmájli mit akar jelenteni?
  • Qwerty4
    #12
  • blackgamer
    #11
    én tűzfalas router mögül nem nyitottam külön portot és ment a cod2 multiban, xp tűzfalat kikapcsoltam
    szerintem más miatt nem indul
  • trogerzsiger
    #10
    az már megtörtént egy párszor.
  • Met
    #9
    mondjuk megkérdezed a cod2-es topicban vagy routeresben, és megvárod míg válaszolnak !!
  • Pheaper
    #8
    akor kérdezd meg őket még 1 er

    nekem is volt ilyen problémám hogy rueterem van és nem ment 1 játék miatta de annyira nem is érdekel már :)
  • kulabácsi
    #7
    :DDDDDDDD
  • trogerzsiger
    #6
    de most mért lenne felesleges? nem találtam ilyen topikot nem találtam egy topiban se választ a problémámra és elolvastam a sg forumszabályokat vagy 3szor
  • trogerzsiger
    #5
    tetszik a képem?
  • Met
    #4
    ne nyiss felesleges topicot!
  • Pheaper
    #3

    :DDD
  • trogerzsiger
    #2
    hogy tudjak játszani neten a cod2vel
  • trogerzsiger
    #1
    Hello!

    Az az én gondom hogy routeres nettel szertnék cod2vel játszani.Megcsináltam a port forwardot, és utána se ment. A cod2 topikban azt mondták hogy kössem ki a router.Kiköttem és úgy se ment.Írtam a cod2 a segítség! és a segítséget kérek tipokba, de vagy nem segítetek vagy nem volt jó az ötletük. kereste a topikokba is a témáról de ott sem találtam meg a választ. Mit tegyek?