45
  • kadió
    #45
    nem tudja valaki hol lehet letölteni a Sims Négy évszakot mert ha van lécci írja le valaki!köszi
  • Web mester
    #44
    Elkészült az Infolap második Seasons videója!
    Katt ide
  • momo99
    #43
    hy

    ki tud nekem cracket a Sims 2 ejszakák játékhoz?
    Aki tud kérem adja meg az oldal cimet vagy külgye el a [email protected] cimre. Köszi örök hálám aki segiteni tud.
  • KIP
    #42
    Szerintem orvosi egyetem elvégzése nélkül a dr-t kirakni a neved elé mégnagyobb szánalom...
  • Mike at home
    #41
    üdvözletem 15 éves doktor úr
  • koschwarz
    #40
    szánalmas
  • Mike at home
    #39
    kézzel is állítható lesz ha jól tudom
  • phoenix1
    #38
    Nagyon jó ötlet az évszak kiegészítő, kár hogy olyan rövid ideig tartanak az évszakok (5 sims nap) :(
  • Mike at home
    #37
    50k körül van fullosan
  • Gerygrey
    #36
    Az eladási listákat én nem tartom mérvadónak, pláne zenében, ettől függetlenül a sims az jó.

    100 rugó? Micsoda? Abból már egy komolyabb videokarit és esetleg még 1 giga ramot is vehetsz hozzá... Alapjáték + pets most együtt akciósan 13 rongy, plusz még uni nl ofb ez 3*7 legrosszabb esetben, tehát 34 maximum a telhes sorozat. Van, aki egy pár cipőért kiad ennyit. Vagy csak minden második hónapban veszel egy gurut/gamestart, már ugyanott vagy...
  • Mike at home
    #35
    meg amiért nem perelik be őket az idióta amcsi szenátrok
  • Mike at home
    #34
    másrészről azt raknak bele amit a nép óhajt
  • Mike at home
    #33
    Gery már elmondta
  • Mike at home
    #32
    trendi dolog az ilyen
    "minek ez a szar, nekem nem kell, és ha nekem nem kell, ne is legyen"
    mintha kötelező lenne megvenni, és ezzel játszani
  • Mike at home
    #31
    nem egészen mert az évszakok a háznál fognak változni, nem pedig elutazol vhová
  • Mike at home
    #30
    és aztán az eladási toplista éléről elnézően mosolyog rád a sims2 legújabb kiegészítője
    szal szidd csak nyugodtan, kit zavar?
  • bermuda3
    #29
    bazeg mondasz vmit. erre nem is gondoltam csak arra h ha egyszer életszimulátor (úgy ahogy) akkor legyen jó. amúgy teljesen igazad. tényleg. dehülye vagyok... :(
  • joebacsi
    #28
    Sims: Blowjob mikor lesz? :D
  • Daveee
    #27
    én szeretem, bár ha megnézed egy eredetisims kollekcio benne van 100 rugóba, ami azé sok
  • Web mester
    #26
    Ha több infót megszeretnétet tudni róla akkor látogasatok el ide: www.infolap.gportal.hu
  • Morden23
    #25
    És a Crysis-t meg csak akkor fogod letölteni, ha a nagy dzsungelhentes-megarambózásból hazamehetsz a kertvárosi házacskádba, és vehetsz az agyonlőtt ellenfelektől elszedett pénzen egy új plazmatévét?

    Hapfff...
  • bermuda3
    #24
    ejha kitettek magukért a simsesek mert ez tényleg nem hangzik rosszul. de nekem ez nem elég. ennyi miatt még nem töltöm le. várom azt az időt amikor olyan sims lesz h én is játszok majd. vele. majd lehet vele háborúba mnni és lőni és lehet vele majd sportolni és tonihók meg fifasztrít satöbbi! majd akkor játszok vele tlán.
  • Gerygrey
    #23
    Azért kell állatos kieg, mert az unleashed az nem jó a sims 2-höz. Meg ne mondja már senki hogy az unkeashed van olyan jó mint a pets, ennyi erővel sims 2 is minek van, ha már volt 1. Meg a francért adtak ki wolfeinstein enemy territory-t meg hasonlókat, amikor ott a jó kis wolf3d, abban is lehet nácikra lőni. Meg a pussycat dolls minek csinál újabb számokat, amikor már a legelső is fos volt.
    Egyébként 5-6 sim nap lesz egy évszak, és lesz köztük átmenet. Bővebb infó a simmetrián :)
  • redmedve
    #22
    Hm.

    Egy játékról szóló cikk nem így szokott kinézni. És nem szokott a cikkbe beleírva lenni a honlapja. Satöbbi.

    Szóval hova van írva hogy fizetett hirdetés? Vagy miért nincs ez kiírva?
  • gyuri12
    #21
    ahogy a simseket ismerem,kb 2 napig...:(
  • bigfoot
    #20
    mennyi ideig van egy évszak a gameben?
  • Tinman #19
    Amennyiért vesztegetik az egész Sims 2 pakkot tokkal-vonóval, annyiért ez a játék pontosan olyan, mint aminek gyuri 12 az 1. hsz-ben elmondta...
  • Gerbill
    #18
    Én úgy gondoltam, hogy a nem túl nagy újításokat tartalmazókat bele lehetett volna pakolni az eredetibe, pl ezt meg a pets-et vagy talán még a NL-ot. De mondjuk a Universyti, vagy az Obep for B. egész jó kiegészítő.
  • Loverman
    #17
    valszeg ha minden kieget előre beletennének a program sokkal nagyobb lenne, és sokkal később is jönnének ki vele. és akkor feldühödött fórumozók fikáznák ezt egy netes portálon, hisz tudjuk, ha van sapka, azért....
  • Gerbill
    #16
    A legszebb ebben az egészben az, hogyha nem volna annyira pénzéorientált kiadó az EA, akkor már az alapjátékba beletehették volna azokat a dolgokat, amiket a Sims1-be kiegészítők formályában. De nem. Még alig adták ki a Pets(unleashed) kieget de már a következő is be van jelentve Seasons(Vacation). Én még régebben játszottam az alapjátékkal, meg az első három, valamivel eredetibb ötletet feldolgozó kieggel. Bár én addig láttam a játékban élvezetet, amíg egy tökéletes családot nem csináltam, ami a játék nehézségét figyelembevéve nem volt olyan nehéz. Amikor már a második család is elkezdett tök gazdag lenni meguntam az egész játékot. Azóta feltettem még egyszer, de le is töröltem(az emlékezetemben jobb volt)
  • 0Speed0
    #15
    Hát újabb rókabőr több lehetőséggel mégnagyobb haszonnal...
    Legközelebb lehetne valami Architekt modot kiadhatnának, lenne ötletem pár épületre... tudom vannak ilyen tervező progik de ez legalább egyszerű...:)
  • akyyy
    #14
    de miért kellet állatost, meg most vakációs kieget is csinálni mikor ezek vannak az egyhez? én ezt akartam volna lényegében írni!
  • Indigo
    #13
    Jajjmár megint egy sims kiegészítő
    Persze ha sok kislánynak erre van "igénye"...
  • Luminas
    #12
    /respect
  • Gerygrey
    #11
    Persze, meg ha már vannak autók, miért nem lehet tuningolni őket és illegális versenyekre járni, és miért nem lehet az egyetemen lövöldözni, mint a valóságban? Azért basszus mert ez sims és nem need for speed, nem gta és nem csé. Akinek ilyesmire van igénye, játsszon mással, de nem értem miért kell folyton zúgolódni hogy jajjmár megint itt egy sims kiegészítő. Szerintem mindegyik kieg egy kicsit teljesebbé, érdekesebbé és élethűbbé teszi a játékot. Aki nem szereti ne játsszon vele, én sem szeretem a wowot meg a quake-doom vonalat, mégsem kezdem el fikázni egyik játékot sem.
    Szerintem jó lesz ez a kieg, és nem érdekel hogy sims1-hez is volt már ilyen, mert a gta1-ben is kocsikat kellett lopni meg bűnözni, mégis lett belőle még 4 rész amiben ugyanez a feladat.
  • NEXUS6
    #10
    Hát valami forradalamibb dolgot is belerakhattak volna, pl hogy felcsaphatunk keresztapának és kirabolhatjuk a többi kérót.
    ;)))

    De az már tiszta GTA lenne.
  • Lord David
    #9
    Bár az igaz hogy az évszaok berakása jó ötlet.De nem vagyok oda a simseké má unalmasak.
  • gyuri12
    #8
    lol
  • Lord David
    #7
    Hát már beleuntam a simsekbe lefogadom ez után még hülyébbötlettel állnak elő.
  • neoG
    #6
    "A Simsek fejlesztőinek elméi kifogyhatatlanok, már ami az ötleteket illeti".
    Fejlesztő több hónapos átvirrasztott munka után, végre mikor kész a Sims 2,hazamegy. Nyakába ugrik rég látott qtyája, észreveszi, hogy a gyerek már fősulira jár,meg közben tél lett (jó, a sorrend felcserélhető:).Máris megvan 3 kieg témája. Ez aztán a zsenilis fejlesztői elme...Bár szerintem józen paraszti ész.:)