45
LimeWire MP3 letöltő program hiba...
  • atinq
    #45
    Sziasztok. Nekem is hasonló a problémám. használtam több héten keresztül a programot és most vagy 3 napja nem talál semmit. alul a "conecting" jelnél semmit nem mutat mintha nem lenne internet elérésem. McAffe-t használok vírusírtónak és a kivételek közé be van téve a LimeWire még sem csatlakozik. Mi lehet a hiba?? Már megpróbáltam ujratelepíteni, de semmit nem változott.
  • Tyia
    #44
    A Cabos-sal az az én bajom, hogy a dalok nagy része 128-as Joint Stereo.
    A többin is ez a helyzet, vagy ez egyedi eset?

    Az igazat megvallva nagyon ritkán használom. Van egy pár jobb mp3-as letöltő....asszem....
  • Yuice
    #43
    Szevasztok!
    Segítsetek lécci nekem!
    A letöltések sikerülnek, csak nem tudok mit kezdeni velük, mivel movie-ba
    tölti le és nem tudom átkonvertálni avi-ba. Ti hogyan bántok el vele?
    Valami ötlet v. link?
    Előre is köszi!
  • mateus33
    #42
    Ott vmi tűzfal problémának kéne lennie, ha már fel tudott csatlakozni a progi.
  • z11z11
    #41
    Hali. Nekem olyan problémám van a programmal, hogy elég gyakran nem hoz ki egyetlen találatot sem. Pedig olyat írok be, amiből legalább több 100-nak kellene lennie. Épp tettem egy próbát, beírtam hogy "madonna" de egyetlen találatot sem hozott. a netkapcsaoltom jó.
  • blackbull
    #40
    sziasztok.....mondtátok hogy kapcsoljam ki a védelmet míg használom míg használom és akkor jó lesz de így sem jó ugyan úgy megkeresi de ha le akarom tölteni semmit nem csinál...szó szerint semmit...mintha nem nyomtam volna semmit..lécci segítsetek..
    jah és ©kr1szmester semmi baj nincs van oylan szám amiből van pl 60-70 és azokkal együtt 250...ott mutatja bal oldalt hogy mennyi van belőle
    nah halisztok
  • kr1szmester
    #39
    Az lenne nekem a bajom, hogy ha rákeresek egy számra kijelez mondjuk 250 találatot( úgy jelzi h jól tom hogy a keresett szám címe után zárójelben a találatok vannak )de csak vagy 20at mutat O.o mit kéne csinálnom? Limewire PRO-m van....
  • Dj Tommy
    #38
    Nálam is ez van, gondolom nem gyári windows tűzfalad van, mert nekem régen a Nod32 és gyári windowsos tűzfal volt és ment simán a Limewire.
    Mióta felraktam a Kaspersky Internet Security-t, azóta nem mükszik nálam a Limewire, sajna nem tudom mit kéne beállítani, met hiába engedem át a progi tűzfalán, akkor sem jó, de lehet nektek ez segít ;):

    Limewire support
  • Doog
    #37
    Hello!
    Nekem engedi letölteni a számokat csak nem játsza le semmi.
    Elindítom winampal és azt írja End of Playback. Mi lehet a hiba?
  • Balboa17
    #36
    Jaja nekem is ez a bajom mint Juhaszg-nek ugyan ezt eljátszottam én is de semmi... válaszaitokat várjuk... :)
  • juhaszg
    #35
    Sziasztok!

    Egy ideje nem tudok letölteni a LimeWire-rel. A bal alsó sarokban tök vörös a kapcsolódást jelző ábra és minden letöltésnél azt írja ki, hogy "waiting for stabile connections". Pedig a tűzfalon át van engedve, sőt, ha kikapcsolom a tűzfalat, akkor sem változik semmi. Leszedtem és felraktam újra, de az se megoldás.
    Valaki tud segíteni?
  • Cukee
    #34
    Köszi szépen GyaxyBoy ez nekem is bevált!
    Hálám üldözni fog csak vigyázz, utól ne érjen!
  • GyaxyBoy
    #33
    Nekem is ez volt a problémám, hogy kerestem, talált, de nem akart letőlteni!
    Nekem az volt a megoldás, hogy nyomtam egy DEFAULT visszaállítást! És aztán beállítottam a letőltés és megosztás könyvtárnak ugyan azt (tettem bele 21 zenét) és aztán az első belépésnél, nem kértem frissítést a keresésnél, pedig minden egyes kérdésnél YESt nyomok és nem pipálom ki az Always... szöveg dobozt!
    A tűzfalam be van kapcsolva és megy minden! Remélem tudtam segíteni valakinek ezzel!
    Sok sikert! 4.16.6 PRO-t használtam! Töröttet!
  • Benny04
    #32
    szerintem azt nem lehet...
  • z11z11
    #31
    Helloo... hogy kell LimeWire- re zenét FELtölteni? Mondjátok már pls!:P
  • Cukee
    #30
    nagyon köszi
  • Carlos HUN
    #29
    *használjátok :)
  • Carlos HUN
    #28
    tüzfalatok blokolja!

    kikel kapcsolni minden védelmet amig hazsnáljátok :)
  • Cukee
    #27
    sziasztok!
    nekem is hasonló problémám lenne mint blackbull-nak! ha tudtok légyszi mert megőrülök hogy nem tok számot tölteni!
    előre is köszi mindenkinek!
    hali
  • blackbull
    #26
    Hali!Lenne egy kis gondom a limewiremmel akár mit beírok(kihozza az eredmépnyt nem az)nem tudom letölteni akár hogy csinálom!:S
  • Benny04
    #25
    csá!
    Én már rég letöröltem a limewire-t, nem foglalkoztam vele.
    Inkább figyelmedbe ajánlom a Cabos-t, az is egy zeneletöltő program.
    És az nekem legalább műxik!
  • zord01
    #24
    Csá!
    Benny: nekem ugyan ezt csinálja mikor bekapcsolom, de várok egy percet, bezárom ezt az ablakot, ujra próbálom és műxik.

    De nekem 4.10-es van. Az meg azt csinálja, hogy rengeteg zenét nem tölt le, kiírja hogy nincs hozzá licence, és mikor igennel válaszolok arra, hogy töltse-e mindenképpen, akkor valami weblapot hoz be firefoxon ami egy progi instalfájl-ját akarja leszedni. Na ez mi a fffffffffff?
    Má nagyon unom.
  • Benny04
    #23
    sziasztok!
    Nekem az a problémám van vele, hogy amikor töltenék le valamit, ezt írja ki:

    mi lehet a hiba?
    A választ előre is köszi!:)
  • Cat 02 #22
    hali
    ékezetes betűk helyett kockák vannak :S 5leT? :D
  • LeWyTy
    #21
    Akkó mivan mikor bármit is próbálok keresni semmit se talál?????????
  • r4f1
    #20
    és mi volt a megoldás?
  • BIOenergie
    #19
    Sziasztok nekem is ez a gondom hogy nem tudok tölteni pedig már variálgatam is tűzfalal, minden egyéb...másik verziot(okat) is probáltam de ugyen ez a hiba...
    Tudnátok segiteni?
  • PJack
    #18
    már megvan nemkell kösz :D
  • PJack
    #17
    nekem is ezvan.
    kivan kapcsolva a tűzfal.
    a hostos ikon is aktív mindig,
    mégsem tudok letölteni semmit :o
    sztetek mi lehet a gond?
    előre is köszi
  • Arnoux
    #16
    Hello!
    Én elindítom a Limewiret bejön az a betöltő ablak, 100% erre nem indul el a program hanem magától bezáródik. Semmit sem ír ki. Mi lehet a problem?
  • Trallalla
    #15
    Szervusztok tanult barátaim.

    Üzen nekem a Limewire: nem áll elegendő forrás rendelkezésre. Persze e miatt nem tölt le.

    Kérdésem: Tehetek-e valamit azért, hogy legyen elegendő forrás? Netán a sikertelenségbe bele kell törődnöm?
  • kakt
    #14
    helo
  • kakt
    #13
    hmm?
  • kakt
    #12
    nem tudja valaki elküldeni a magyar limewirét? fontos lenne!☺
    hmm?
  • gybarni
    #11
    Már megvan! :D
  • gybarni
    #10
    Úgy értem hol kell keresni?
  • gybarni
    #9
    Tegnap találtam egy hostot jó zenékkel. Ma rákerestem az IP-címre, de nem találta. Mi a teendő?
  • Prince of Máté
    #8
    100%ig ez volt a problémám!!
    megoldás: WINDOWS TŰZFAL OFF
  • Aleika232
    #7
    Ja és azt írja ki hogy need more sources
    ???????????????????????????????
  • Aleika232
    #6
    DE ha én félig letöltöttem egy számot akkor megáll és semmi marad ott a listán alul.azt annyi.Akkor mi van???