15
  • BRobee
    #15
    Bízom benne, de a Westwood meghalásával szerintem csak egy újabb bőr lesz... Tipikus EA game lesz, ami a neve miatt sokat fog hozni... Lands of Lore, C&C régi szép idők. EA b@szd meg:>
  • Goth
    #14
    Én azt mondom hogy csúnya, üres az egész.
    Ennél a Generals szebb volt, mert arról valahogy lejött egy hangulat, szinekre is szebb volt, és nem volt ilyen "üres".
    Ez meg csak zabálni fogja a gépet, mozgó textúrahalmazok, elfogadható kidolgozásban, és belül semmi tartalom.
    RA2 volt a legjobb eddig =)
  • Sanyix
    #13
    EA játékok jellemzői:
    -bugos szarok
    -optimalizálatlanok
    -az ai pofátlanul csal
    -netkód is általában bugos szar
  • Indigo
    #12
    Pláne ha EA játékról van szó... Én már most megmondom, hogy grafikailag elfogadható lesz, minden másban gyenge közepes - ezek jellemzik szinte az összes EA játékot.
  • Matyóhímzés
    #11
    Azért valljuk be, nem sok játék ad okot mostanság az optimizmusra..... :(
  • Fenrir
    #10
    Én azért látatlanban nem mondanék véleményt semmiről sem...
  • sped
    #9
    Ne értsetek félre, nem vagyok a C&C franchise ellensége, tulajdonképpen ezen nőttem fel. Dune2, C&C (akkor korszakalkotó játékok, C&C Covert Operations, Red Alert.. Na ezután romlot el valami. A Westwood meghalt, a C&C, RA játékok rosszabbnál rosszabbak lettek.. Jött a StarCraft. Mérföldekkel jobb stratégia. Aztán ott a Total Annihilation. Zseniális. Aki egy kicist is szereti a stratégiákat, koncentráljon inkább a TA leszármazottjára, Chris Taylor üdvöskéjére, a Supreme Commanderre. Ez a C&C megint szégyenletes lesz. :(
  • Blackman
    #8
    március vége
  • Higany
    #7
    Várjuk szeretettel! Mikorra is várható a megjelenése?
  • Tower Guard
    #6
    Hú bakker elég faszán néz ki:D
  • meráni
    #5
    Alig várom már, remélem megüti a Red Alert '95 szintjét mert az volt a király (na meg a Yuri's Revenge) :)
  • lee56
    #4
    Az majd a CnC 4-ben lesz, alcím: A Vírusirtók Harca :)
  • Loverman
    #3
    nocsak, Earth 2170?
  • quantum
    #2
    lol
  • kbupdate
    #1
    NOD32 harcol a Kaspersky ellen;)