12
modern hangzás: dts, wav stb.
  • MagyaR
    #12
    Nem az jól van beállítva! Hmmm. Lehet, hogy nem gépre van kitalálva ez a dts hangzás, vagy csak vmi profi hangfalakra. Na mind1, majd kipróbálom asztali lejátszón ha beolvassa...
  • Met
    #11
    valszeg rosszul van beállítva a windvd-ben, hogy milyen hangfalszetted van, 2.0 vagy 5.1
  • MagyaR
    #10
    Nah feltettem egy windvd 8at. Ez végre lejátsza. Hát nekem ez nem nagyon jön be. Alig lehet hallani az énekhangot, pedig sok féleképp próbáltam :), deh azért köszi, a zene hangzása amúgy kir.

    Nem tudtok rá vmi módszert, hogy az énekhangot jobban halljam, mert próbáltam többféle módot, pl. átállítottam popra, rockra meg stb. de nem igazán hallatszik :(.
  • Met
    #9
    miért szenvedsz ennyit? írd ki lemezre és tedd be az asztali lejátszóba, ha van benne dts dekóder akkor le fogja játszani, vagy tegyél fel egy win dvd-t
  • mila69en
    #8
    mia a kiterjesztése a számoknak?
  • MagyaR
    #7
    Nah leszedtem egy winamp plugint, de azzal se megy. Csak sistereg aztán vmilyen hibát ír ki, hogy nem hajtható végre vmilyen memória olvasás vagy nemtommi :). Lehet, h kikéne írnom a számokat gépre.

    Mármint most csak beemulálom daemon toolsba azt úgy próbálom lejátszani :).
  • ProGabe #6
    mert pl winamp nem tudja a dts-t,plugin kell hozzá,power dvd,nek elvileg van ugyebár,mégis csak sistreg,de pl VLC player simán viszi(egyéni pluginek ugyebár),azzal kell tesztelni,csak jótanács a jövőre ;)
  • Met
    #5
    amikor DTS audió cd-t gyártottam akkor a pc-n sehogy sem volt hang, beraktam az asztali lejátszóba és ott már ok volt minden:)
  • ProGabe #4
    na ez az amit ne csinálj!!!!!pont az a lényege,hogy ez DTS-AUDIO-CD!!,audio DVD-t meg nem lehet csinálni(ok,tom hogy prgik szerint lehet,de azok sima video-DVD-ket csinálnak,nem rendes audiot),tehát ha kiírtad és nem jó akkor esetleg a lejátszónak nincs DTS dekódere,vagy valamit elkúrtál a kiírásnál
  • kulabácsi
    #3
    sztem tölts le vmi emulátort (magic iso, poweriso, alcohol120%) és azzal emuláld be, és akkor meglesznek a számok, vagy írd ki dvd-re a néróval!
  • Met
    #2
    ez befért volna elég sok topicba....

    olyan lejátszó kell ami tudja a DTS hangzást, pl. WinDVD
  • MagyaR
    #1
    Heló! Lehet, h hülye nevet adtam a topicnak, de most hirtelen nem jut eszembe mire is gondoltam :).

    Tehát most letöltöttem pár u2 cd-t dts hangzásban. .nrg a kiterjesztése.
    Nekem azt mondták valahol, hogy bekell emulálni maga a cd-t. Mivel vmilyen nero képbe töltöttem le, tehát nem külön-külön a számokat.

    Nos a probléma az, hogy nem tudom mivel lejátszani a számokat. Próbáltam powerdvd 7-el, vlcplayerrel, bsplayerrel, van fent csomó codecem, pl. coreavc meg ac3filter, de csak sistergést hallok az egészből.

    Már cdre is kiírtam, de úgyse volt jó! Plz help, fontos lenne!
    Thx!