54
A bumeráng-kedvelők topikja :)
  • blendeguz
    #54
    Akkor érdemes lenne eljönnöd Bumeráng Workshopra, ha van kedved. Szeptemberben tartok a Millenárison és ilyeneket fogunk készíteni ingyé: Booom Recycling Bumeráng
  • pxxl
    #53
    1000 ft-ért baráti :D am még sosem próbáltam :)
  • blendeguz
    #52
    Milyet szeretnél és mennyiért? Tudok neked ajánlani beltéri és kültéri verziókat is, csak mond meg pontosan milyet szeretnél. Ha még soha nem bumerángoztál és kisebb röptű, biztonságos (puha) bumerángot szeretnél, akkor ezt tudom javasolni: Szoba- és strand-bumeráng
    Ha valami komolyabbat szeretnél, amivel nyílt terepen lehet dobálni, akkor ezeket javaslom, nekem is van ilyenem és nagyon jó, strapabíró, szép röptű: Outdoor Magic Boomerang
  • pxxl
    #51
    én "poénból" bumerángoznék, de nincs sok időm rá, meg nem is találtam megfelelőt még. árban leginkább hozzám illőt :D
  • blendeguz
    #50
    Sok sikert a vizsgához. Esetleg mond légyszi olyanoknak, akikről tudsz, hogy bumerángoznak. Jó utat! :)
  • Aquir
    #49
    htx :)

    bendeguz: bocs, csak az íjászat vizsgámat kell majd letennem, aztán kimegyek külföldre, így mostanában nem tervezek foglalkozni vele :)
  • szjuca
    #48
    Boldog szülit Aquir!
  • blendeguz
    #47
    Bocs, most látom, hogy a linkek nem linkelnek, szóval újra: Bumeráng.lap.hu és
    Booom.hu
  • blendeguz
    #46
    Van kedved újra bumerángozni? Én azon fáradozom, hogy felélesszem a magyar bumeráng sportot. Eddigi munkáim ezen a téren a http://www.booom.hu és a két napja éles http://bumerang.lap.hu.
  • Aquir
    #45
    már nem annyira. a szövetség keresésére meg ezt a topikot dobja ki, nem tudom milett velük:)
  • blendeguz
    #44
    Írtál a Magyar Bumeráng Szövetségről. Ez tényleg megalakult annak idején, vagy csak tervben volt?
  • blendeguz
    #43
    Sziasztok!
    Látom kicsit besült ez a topic, úgyhogy itt az ideje, hogy felélesszük...
    Aquir te bumerángozol még?
  • Aquir
    #42
    ok :)
  • mate317
    #41
    Ez az, kösz!
    Ráadásul itt van a bolt közel.
  • Aquir
    #40
    nézd meg ezeket a felvételeket. Azért teszem be mert hasonlíthat rá, ez egy szobabumeráng, műanyag szivacsos anyagból van, így bútorbarát, nekem is ilyen (is) van :) Máskülönben nemtudom honnan lehet az a bumeráng :)
  • mate317
    #39
    Műanyag kis háromágú és olyan 3 méter sugarú kört megy, és királyul visszajön:) Az ára asszem 900ft volt
  • Aquir
    #38
    Milyen kört írt le a levegőben hogy olyan "királyul" visszajött? :) Gyanítom nem fából volt, mivel plázában dobálták, te milyen anyagnak láttad, talán műanyag volt?
  • mate317
    #37
    Hello! Hol lehet olyan háromágút kapni, amit láttam anno hogy srácok a plázákban dobálnak, és királyul néz ki ahogy visszajött?
  • Aquir
    #36
    up :)

    most már van szobabumerángom is :D tesz egy jó kis kört a szobában, és rossz időben is használható :) változtathatom a megtett kör nagyságát a szárnyak formálásával, elég mókás
  • Aquir
    #35
    up. az oldal szerint haladó szintbe léptem ("különbözõ szélviszonyok mellett 3-4 napos gyakorlással elsajátítható")

    vettem háromágú bumerángokat is.. meg mostmár többször egymás után is sikerült többször elkapni őket egyhuzamban:) Bumerángdobás közben figyeli csak igazán az ember, hogy milyen gyakran változik a szél iránya. többször kellett másfelé dobnom őket
  • Aquir
    #34
    példák:

    hangot ad (sípol):




    repülés közben jól néz ki:








    világít:

  • desigo
    #33
    képet pls
  • Aquir
    #32
    htx, de ahhoz azért nem kevés edzés kéne :) most többféle bumerángot is kipróbálnék, vannak amik nagy kört tudnak megtenni, vannak amik nagyon gyorsan visszajönnek, van ami direkt jól néz ki repülés közben vagy sípol (mert olyan a kialakítása), vagy besötétedés ellen egy világítós bumeráng mert olyan is van :D stb. persze hazánk eddig nem nagyon képviseltette magát bumerángdobás terén, de voltunk az Európai Bumeráng Bajnokságon Svájcban azt tudom és vannak magyar rekordok :)
  • desigo
    #31
    akkor még nem 3 perc:)

    húzzál bele
    végre lenne egy sgs világbajnok
    büszkék lennénk rád!
  • Aquir
    #30
    egyből ki akartam próbálni, meg nincs is annyira tél :)

    10-12mp
  • desigo
    #29
    Jókor jársz ki.Amikor tök hideg van:)

    Hány percig marad fent?
  • Aquir
    #28
    Ez a mostani egyébként eltér kicsit a tradícionális bumerángtól, mivel kétszer fordul meg a levegőben, mielőtt visszatér hozzám :)
  • Aquir
    #27
    Ezaz! Ma jóval többször sikerült elég szépen eldobnom, ami jól jött vissza, és telibekapnom. Már mondhatom hogy kiismertem a bumerángomat :)
  • Aquir
    #26
    #10:) de felfele kell eldobni, és akkor tényleg magától visszajön :D
  • akyyy
    #25
    nekünk ilyen kör alakú bumeráng volt, amit ha eldobtunk a kutya mindig visszahozta
  • Aquir
    #24
    A világ legkisebb versenybumerángja. 48 mm hosszú, 20 méteres kört tesz meg :)
  • Aquir
    #23
    hoppá, amikor rákerestem kiderült hogy a világrekord 3 perc felett van :) Biztos speciális bumeráng ami jó könnyű lehet :) Az MTA unlimited (Maximum Time Aloft) rekordot kell nézni. A magyar rekord fél perc.
  • desigo
    #22
    az durva
    mit csinált addiG?
  • Aquir
    #21
    Azért nem semmi hogy a leghosszabb ideig levegőben tartott bumeráng több mint 2 percig szállt a földetérésig :)
  • Aquir
    #20
    Vigyázni kell mikor visszajön, két kézzel ajánlatos először elkapni, majd egy kézzel ha gyakoroltad, de vannak darabok amik ha visszafele jövet inkább lelassulva és lassan ereszkednek egyhelyben, akkor könnyebb leszedni
  • Aquir
    #19
    túl sok volt, ezért töröltek párat :)
  • Aquir
    #18
    amiről képet linkeltem 3990 Ft volt :)
  • baca01
    #17
    én meg azt hitem ez a sláger rádiós bumeráng műsor topikja. :DDD na mind1 azért kellemes ünnepeket mindenkinek! :)
  • zoolee
    #16
    Nekem 1 amerikai cucc eltörte az újjam.
    Közepét akartam megfogni de melléfogtam
  • Czdano
    #15
    Az ismert vicc, miszerint az ausztrál törzsfõnök abba õrült bele, hogy vett egy új bumerángot, és a régit megpróbálta eldobni, sajnos nem állja meg a helyét. lol
    mennyi egy ilyen? :)