710
Kalozos MMORPG - http://www.voyagecenturyonline.com
  • MirandaBrill
    #710
    Sziasztok! Traiding Points Cardért mit kell tenni?
  • Wolwerine
    #709
    A hun_sailors még létezik, bár csak pár -ám annál erősebb- játékossal. Soha nem gondoltam volna, de még mindig övék Athén, grat nekik!. Ha jól számolom, durván negyedik éve uralja a várost:)))
  • AnubisEE
    #708
    hoppa bocs Hathory :D
  • AnubisEE
    #707
    Csao ahogy a felszolalasokat nezem ( januar ) nem sok eselyt latok arra hogy talalunk valami magyar kozosseget :D
    Enis most kezdtem el jatszani vele ossze vissza nyomkodok mindent kb :P
    ha gondolod keress meg jatekon belul bar en meg azt se tudom baratokat hol lehet felvenni.... a nevem : Hathorx
  • mccrit
    #706
    Sziasztok. Merre találok a játékban magyar közösséget? Kellene egy kis segítség, tanácsadás, hogy mikre kellene rámenni először, miből lehet pénzt szerezni stb... Kellene egy guild is.
  • Wolwerine
    #705
    Az utolsó patch amúgy eléggé megbolondította a játékot, a kezdőknek nagyon könnyű dolguk lett. 3 db 10-es hajóval kezdenek, 5 db ability gold-al aminek a segítségével 5 tetszőleges skillt lehet felvinni 100-as szintre. Kapnak 500.000 reputációs pontot, az össz skill számától függően pedig green/white/black armor és fegyver szetet.

    Egy kis trükkel meg lehet oldani, hogy ne csak a maximális 8 skillt vigyenek a kettes fázisba, hanem akár 13-at (eddig csak az item mall segítségével lehetett). Ingyen 115 szintű profession fegyvereket kapnak egy küldetésből, ráadásul guild küldetésekkel napi 200 millió profession xp-vel húzd őket.
  • Wolwerine
    #704
    LOLXD: amikor börtönbe kerülsz, kiirja mennyi idő után engednek ki, egyszerűen ki kell várnod (gondolom megtörtént ). A padlón futkározó patkányok (egerek?) dobhatnak fogat aminek a segítségével ki lehet hamarabb is jutni de nem érdemes, mert utána az első őr bedutyiz ismét aki meglát.

    Pordycus: szerintem kezdj másik típust... elenyésző számú treasure hunter van a játékban, egyetlen jó tulajdonságról tudok, ha puska van a kezében nincs defensive vesztés. Jó a tengeri harcban, de nem olyan jó mint a royal armed, a mobok ellen pedig haszontalan, pont mert nincsenek fegyver bónuszai, csak a puska.
  • Pordycus
    #703
    Sziasztok!
    Látom elég sok magyar játszik :)
    én nemrég kezdtem, tresure huntert tudtok nekem néhány jó tanáccsal szolgálni?
  • LOLXD
    #702
    Újabb gondom akadt.
    Hüvösre tettek és nem tudom, hogy juthatok ki :S
    Valaki nincs valami tippje ?

    Ezt írja ki a lehetséges kijáratnál: The berrier is rusted already. Using the teeth of a big mouse may open a gap. Then maybe we can escape from the prison.
  • tutika14
    #701
    Kartal te vagy az? :D
  • Wolwerine
    #700
    Oslo védelme

  • Wolwerine
    #699
    Nehéz érzékeltetni a méreteket... de ezek dupla akkorák mint a 12.es hajók
  • Wolwerine
    #698
    13-as felfedezőhajó

  • Wolwerine
    #697
    Ugyanaz 3d-ben

  • Wolwerine
    #696
    13-as csatahajó (térkép nézetben)

  • Wolwerine
    #695
    "Hiba történt a file másolása közben" frissítési hiba. A játék a 0,87-es verziónál jár, a letöltésnél rögtön ez jön le, semmilyen patch nem kell, csak akkor ha korábbi verziójú játékod van és azt frissítenéd. A tippem az hogy a feleslegesen feltelepített patch kavart be.

    letöltőlink: Voyage Century Online
  • LOLXD
    #694
    üdv
    Nem tudnátok meg mondani, hogy le töltöm a játékot a honlapról és meg csinálom a karaktert rá nyomok a startra és ki lép.
    A honlapon lévő pach-et is fel telepítettem és úgy próbáltam legelsőnek.
    Rá mentem a frissítésre és a végén.
    An error occurs while updating files to be copied.
    Ezt írja.
  • Wolwerine
    #693
    Létre kell hozni egy igg-s accountot amivel be tudsz lépni... A honlapunk még mindig aktív (a guild is), szeretettel várunk minden régi és új játékost. A kapcsolatfelvételt a honlapon keresztül vagy a játékban intézzük.

    A régieknek: a Magellan és a Marco Polo szervert összevonták, így aki újrakezdené a játékot, mindkét régi szerveren használt karakterrel tud jelentkezni hozzánk. Komoly szándék esetén át tudunk hozni egy-egy embert más szerverről is.

    Athént a szerverösszevonás ellenére -kisebb kitérőkkel- több mint egy éve de tartjuk, elég gyilkos csaták vannak. Ha lesz időm, teszek fel képet a 13.as hajókról...
  • ScaniaBoy
    #692
    sziasztok.
    Megtudja nekeme valaki mondani h h kell bejelentkezni miután felraktam a játékot?? Mert nemn tudom megcsinálni csak addig hogy feltelepítem....Leírja valaki h h kell tovább csinálni a játékig?
  • Wolwerine
    #691
    Valószínű rájöttél a megoldásra -vagy meguntad a próbálkozást- de azért válaszolok. Amit beillesztettél, az a bejelentkező képernyő képe, visít hogy nem jó az account vagy a jelszó. Ha IGG-s az acc, mennie kellene a belépésnek....
  • bbaazzssii
    #690
    Hogy lehet ebben hajózni?
  • REPS0L
    #689
    a kép lemaradt, bocsi
  • REPS0L
    #688
    elég bosszantó, nem tudok belépni... ide az IGG-s account ID és password kellene? nagyon régen játszottam már a játékkal, ezzel a névvel és jelszóval a honlapra sikerült belépnem, viszont a játékba nem :/
  • REPS0L
    #687
    és azt a "felfedezőknek" linket hol találom? :)
  • Wolwerine
    #686
    Itt a guildunk honlapjának a linkje, rengeteg anyag van a játékról a segédletek, írások menüpont alatt amit érdemes átnézni. Főként az "Újoncoknak" szólót érdemes elolvasni, valamint a "Skillek kiosztása (karakterfejlődés)" című cikket.

    honlap
  • Wolwerine
    #685
    Elvétve minden szerveren vannak magyarok, de a magellán szerveren vannak a legtöbben és a miénk a játék egyetlen magyar guildja... 2006 decembere, a játék indulása óta aktív.
  • Bandeeka
    #684
    Sziasztok!
    Melyik szerveren van több magyar játékos? Most ismerkedek a játékkal és hátha kell 1 kis segítség
  • Ahet
    #683
    Köszönöm a választ.

    Átmentem. ;)
  • Wolwerine
    #682
    Gyere át Valószínű az a baj, hogy a kezdő hajón nem látszik a festés. Igazából a 12-es hajóknál is így van... ha majd átépíted, látszani fog.
  • Ahet
    #681
    Halihó!

    Bár elég régen irtatok ide, talán valakitől választ kapok.
    Én az EU verzióval - Bounty Bay - kezdtem játszani (műkedvelő módon). Így lvl 28 környékén, úgy gondoltam ideje átfesteni a hajóm. Összeszedtem a szükséges alapanyagokat, de a művelet után, én biza nem láttam változást.
    Én csináltam valamit rosszul, kezdő hajót nem lehet festeni, vagy program hiba?
  • Wolwerine
    #680
  • Wolwerine
    #679
  • Wolwerine
    #678
  • Wolwerine
    #677
  • Wolwerine
    #676
    Rakok majd fel még képeket kedvcsinálónak... A hunsailors továbbra is várja a jelentkezőket. A magellan szerveren vagyunk, a jelentkezés ügyében a játékban Kartal-t, Bmarko-t, Zoley-t, Hungaricus-t, hun.hun-t, Tengerész-t és tóth-ot lehet keresni.

    A héten indult az Atlantis patch.
  • Wolwerine
    #675
  • Wolwerine
    #674
  • Wolwerine
    #673
  • Wolwerine
    #672
  • Wolwerine
    #671