36
Crazy Frog Racer 2
  • DjDano
    #36
    szerintem meg aki nem a játékhoz szól fogja be a pofáját ne offoljon...
  • blackgamer
    #35
    körülményes, nincs rá kapacitás
  • Calver
    #34
    legközelebb ezt ide, a sok tinipicsa még örülne is neki
  • Attila56
    #33
    nincs :D
    De a Torrentről leszedheted ingyé :D
  • blackgamer
    #32
    és van demo ebből a csodából?
  • Attila56
    #31
    marhára.......... :D
  • Thadius #30
    dejjóó, az elsö rész is fantasztikus volt :DD
  • Attila56
    #29
    nemtom :D :D :D :D
    Miért az 1 is gagyi.......de a lényeg hogy el lehet vele hülyülni,gagyival is el lehet játszani nem?Egyszer kipróbálod aztán csókolom
  • cenobite
    #28
    Ha Te is leírod, hogy gagyi, meg minden, akkor mostmár végképp nem értem, miért kell topic a játéknak? Mit lehet róla beszélgetni?
  • Attila56
    #27
    hát istenem.Valamiből kell pénzt keresni..................Gagyi cég=gagyi játék.Jobbat ne várjatok
  • bgabor
    #26
    Nem az a gond, hogy 'már lejárt sláger'. Ez a kutyát nem érdekli.
    Maga a program, a téma, az ötlet, a megvalósítás, úgy egészében egy nagy kalap szar. Az egészről süt az ostobaság.
  • Attila56
    #25
    Miért az első résznek is van saját topickja.Akkor ennek miért nem lehetne?Amúgy el lehet vele hülyülni nem? :D
  • dienesoft
    #24
    xDDD nagyon kemééény :D:D:D:D:D:D:D
  • Beni521
    #23
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • Vaxi
    #22
    :D
    egy rpg!!!
    És a hős loituma elővette a félköves-Hagymabuzogányt.
    Maga elé nézett, letörölte fáradt arcáról az út porát,
    vett egy mély levegőt, és a gonosz felé indult!
    Harcikiáltása messze hallott:
    ACCUCÁPPÁRÁDÉLLANDÓ JÁBÁRIBABIBÁDÉJALÓ!
    Ettől a gonosz összeszarta magát, és győzött a jó!
  • blackgamer
    #21
    Loituma racer kéne :)
  • Apus
    #20
    inkább nyitna valaki a spacestation simulatornak egy topikot, mert nemértek pár dolgot. De én nemnyitok, mert nyitni sux, meg az a játék is szar, sztem legfeljebb én játszom vele csak :D
  • akyyy
    #19
    hát dedóba elnmegy
  • Dave John
    #18
    Ki képes ilyen fossal játszani? O_o
  • cenobite
    #17
    Azt nem értem én sem, hogy egy ilyen kaliberű játékról mit lehet "beszélgetni"?? Szerintem is felesleges volt a topicot megnyitni. Bezárni talán nem fogják a modik, de hogy sok hozzászólást nem fog megérni, az biztos.

    Bár lehet tévedek és ez a topic a hozzászólások számát, valamint a látogatók aktivitását nézve überelni fogja még a "pc-s játékoknak leáldozott..." címűt is.
  • Shadow_THH
    #16
  • Beast Machine
    #15
    szólásszabadság kisgyerek, szólásszabadság...
  • Attila56
    #14
    ha valami nem tetszik akkor nem kell kommentálni,vagy szóljak a modiknak??Parasztok...........
  • PJack
    #13
  • Beast Machine
    #12
  • Attila56
    #11
    hát....szerintem már a cég is tudja hogy lejárt sláger,de azért a hülyéje paicra dobta a folytatást :D
  • PJack
    #10
    ték
  • PJack
    #9
    nem szeressema crazyfrogot
  • Attila56
    #8
    mindig összekeverem a rövid címet,meg a teljes címet,és már nemtom megváltoztatni :S
  • Attila56
    #7
    hát gondoltam hogy azért csak akad valaki akit érdekel a folytatása :D :D
  • akyyy
    #6
    és minek lett beleírva hogy "folytatás"?
  • VinylToy #5
    Szerintem arra kiváncsi az úr a kettes számú hozzászólásban, hogy miért nyitottál topikot ennek?! :D
  • VinylToy #4
    Szerintem arra kiváncsi az úr a kettes számú hozzászólásban, hogy miért nyitottál topikot ennek?! :D
  • Attila56
    #3
    nemtom.Szerintem csak egy folytatást csináltak aztán jólvan.Bár lehet hogy van benne újjitás,én nemtom.Az első részével si játszottam,de nagy különbséget nem nagyon veszek észre.Talán a grafikájában :)
  • Vlala #2
    miért?
  • Attila56
    #1
    Sziasztok.Megjelent a Crazy Frog Racer,szinte semmi extra változást nem találtam benne :(