27
  • kankalin89
    #27
    rohadt jó volt!egy csomót röhögtem rajta
  • kankalin89
    #26
    komoly film egy csomot röhögtemm rajta
  • do2
    #25
    blasta jól irta ennyi volt összesen..
  • winnie
    #24
    az apja lányát (jersey girl), de az nem jay és néma bob film.
  • feamatar
    #23
    egyet kihagytál,legalább,volt még egy csak annak nem emléxem a címére
  • Blasta
    #22
    OMG

    Olyan film nem volt, hogy "Jay és Néma Bob"!

    Kevin Smith filmjei:
    -Shop Stop (Clerks)
    -Shop Show (Mallrats)
    -Képtelen képregény (Chasing Amy) - bár ez nem a Shop Stop karakterek filmje
    -Dogma
    -Jay és Néma Bob visszavág
    -Shop Stop 2 (Clerks 2)
  • HUmanEmber41st
    #21
    100000000000 thx
  • jin
    #20
    Shop Stop
    Jay és néma Bob
    Jay és néma Bob visszavág
    Shop Stop 2
  • HUmanEmber41st
    #19
    Leírná valaki, h hogyan jönnek sorrendben a filmek?
    Az első rész a Jay és Néma BOb?
  • menpe
    #18
    Láttad Te egyáltalán a filmet??? Nem maga ez a mondat a vicces, hanem az utána következő képkockák.
  • Acheron
    #17
    "Az életben egyébként sokkal szerényebb, kevésbé showman-típus Jason "Jay" Mewes-szel máig egy házban laknak - tekintet nélkül arra, hogy már ott van Smith felesége (a filmben Dante barátnőjét alakítja) és kislánya is."
    Ez most komoly???Ezek aztán tényleg elválaszthatatlan jóbarátok :D
    Amúgy a film szerintem hozta az első rész színvonalát,sőt.Szétröhögtem az agyam,és remélem ha megjelenik dvd-n akkor az a brigád fogja csinálni a színkronját akik a "Jay és Néma Bob Visszavágnak"-ét is csinálták!
    Riszpekt!
  • Csibe001
    #16
    A vége valóban nem túl jó, meg a tömeges táncjelenet sem kellett volna de egyébként egyáltalán nem "gyökér" film.Ütnek a poénok benne de nagyon!!!
  • pitiless
    #15
    Kurva jó a film, rengeteget röhögtem, csak a vége az elég langyi.
  • usererror
    #14
    Pár hete láttam, de nagyon nem jött be. Az első rész spontánra sikeredett, ülnek a poénok benne, egy remekbeszabott ökörködés, de ez a második egy mesterségesen felturbózott Shopstop 1, ami így kb olyan lett, mint valamelyik amerikai tiniknek szóló idétlen gyökér film. (Roadtrip, stb.)

    ...persze azt mondják, hogy Smith már akkor megírta a folytatást, amikor az elsőt befejezte, de véleményem szerint ez csak egy reklámfogás az első részt kedvelők moziba csábítására. Mindenesetre akinek az tetszett - magam is ezek közé tartozok - azok jobban teszik, ha nem rontják el a szép emlékeiket azzal, hogy beülnek erre a mozira.
  • Cassell
    #13
    Tegnap este néztem meg úgy, hogy az első részt kb. egy hete láttam és szerintem teljesen hibátlan tartja a színvonalat szinte egész nap el lehetne nézni mit szerencsétlenkednek össze.
  • Csibe001
    #12
    Szerintem is eszméletlen jó film, tele nagyon jó beszólásokkal, kiváncsi vagyok, hogy szinkronban maradnak e a régi hangok, úgy lenne az igazi.Első résznek irdatlan jó a szinkronja!Ezt angolul néztem (már 3X-or :D ) hatalmas film.Csak mint a cikkben is látni, miért Néma Bob??Könyörgöm...még csak nem is hangzik jól s nem is igaz..na mind1.
  • wanek
    #11
    Akinek az első rész tetszett, annak ez a második rész is tetszeni fog.
  • nedudu
    #10
    Nincs is selmer illinojban ;-)
  • nedudu
    #9
    Meg van a következő film amit meg veszek eredetiben. :-)
  • papabear
    #8
    1. kép Jay pólója: Krisztus Haver.
    Aki látta a Dogmát, fogja.
  • Ronny
    #7
    hát ennél a filmben 1000x viccesebben kellett hangoznia, hogy egy mosolytis kicsaljon:)
  • debut12
    #6
    Nagyon király.
  • menpe
    #5
    "Tegyetek be valamit, és csavarjátok fel. Valami táncolhatót"
    Na én itt majd meghaltam a röhögéstől
    Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki valaha nézett hasonló stílusú filmet, és bejött ez a stílus.
  • hzsolt
    #4
    Szerintem meg nagyon jó lett, tartja az első rész szinvonalát, én halálra röhögtem rajta, pedig előtte csak ilyen kritikákat olvastam, mint amit Cat is ír.
    De hál'istennek nem csalódtam benne.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A vége kicsit hálivúdi lett, de annyi baj legyen!
  • Athlon64
    #3
    Kevintől a Dogma tetszett eddig a legjobban.
    Azért ez se rossz
  • Cat #2
    már a mozikban van.

    Szerintem gyenge volt, nagyon az első hangulatát akarták hozni, de nem sikerült. Van néhány ledöbbentő poén benne, kiderül sok minden. Főleg az emberek közötti kapcsolatokkal operál a történet (ki kivel, mikor...), meg persze a szivatásokkal. Magas volt a léc, nem sikerült átvinni. Gyakorlatilag egy az egyben megismételték az első részt, a rendező nem akart eltérni az egyszer már bevált recepttől.

    A gokartos részen az is látszik, hogy örömből csinálta, és élvezte az egészet. De sajnos ez most kevés volt, újítani kellett volna.
  • mikloss
    #1
    nagyon király lesz :) biztos megnézem, mikor jelenik meg pontosan?