266
512px-Logo_Race_of_Champions.svg.png
  • Pheaper
    #26
    ajjaa azt is nézem :P
  • Szabi1991
    #25
    :( azért a holnapi RTL esre is kiváncsi vagyok :)
  • Pheaper
    #24
    jjaaa volt bemutató motorral srác ügyködöt meg 2 rakéta autó bemutató de sajna már vége :(
  • Szabi1991
    #23
    M. Ekström nyert :)
  • Szabi1991
    #22
    már vége ?

    mert amit nézek neten ott vmi Rakétaautó megy :)
  • Pheaper
    #21
    vmi extr... izé megverte loebe t

    amugy a Rally master pc game is ilyen játék :)
  • Pheaper
    #20
    nézem :)
  • Szabi1991
    #19
    ha minden igaz itt az elő adás megy :)
    (nállam nem jőn be az eurosport a TV-ben)
  • zoolee
    #18
    Hi all...
    Kikinek drukkol ???
  • Szabi1991
    #17
    December 16. 19:00 (2 órás kőzvetités ÉLŐ-ben)

    December 18. 13:15 (1 óra)
  • tzsoltika
    #16
    Az RTL Klubon csak összefoglaló lesz
  • tzsoltika
    #15
    én két éve nézem a roc-ot, akkor is sebastien loeb győzött ő a kedvencem!
  • Szabi1991
    #14
    kösz, a tiéd is :P
  • autoszimulator
    #13
    LOL a logod
  • kemszi2
    #12
    tavaly Loeb előtte Kovalainen nyerte meg ROC címet
  • Szabi1991
    #11
    jah és Schumi pedig kieset a versenyből :)
  • Prézli
    #10
    Eddig nem is hallottam erről a versenyről.Pár képet láttam amin ilyen gépek voltak, de akkor még nem értettem a dolgot.Nagyon ki van találva az egész, rohadtul nagy ötlet! (megvan a hétvégi program)
  • kemszi2
    #9
    akkor nem csalt az emlékezetem
  • Szabi1991
    #8
    A futam autólistája sem mindennapi. A háromszoros rali-világbajnok Citroën Xsara WRC, Porsche 911 GT3 Road Challange, Renault Mégane Trophy, a korábbi években már megismert ROC Buggyk, és az idei újdonság, az Aston Martin V8 GT Rally kerül szép sorban a versenyzők alá, így különböző vezetési technikákat igénylő autókkal téphetnek ugyanazon a pályán.

    A versenyen kívül azonban további autók is fellépnek, pusztán a közönség szórakoztatására. A Forma-1-világbajnok autója, a Renault F1, a 2006 WTCC győztes BMW, a Citroën 2007-es aduja a C4 WRC, és a Dakar-győztes Mitsubishi Pajero.
  • Szabi1991
    #7
    tavaly asszem SEBASTIEN LOEB nyert :)
  • kemszi2
    #6
    amennyire emléxem,általában nem a f1-es pilóták dominálnak
  • Szabi1991
    #5
    Mi az az ROC?

    A legkirályabb autóverseny a téli ínséges időkben. A világ legjobb versenyzői állnak rajthoz – ralisok, Forma-1 versenyzők, pályaversenyzők, szóval bárki, akit csak el tudunk képzelni - egyszerre ketten a szinkronpályán. Fej fej mellett rajtolnak különböző versenyautókban, amik Forma-1-esek, WRC-k, vagy akár Buggyk is lehetnek. A pálya a párizsi Stade de France stadionban van, így a kialakítása óriási látványosság a hatvanezer nézőnek, akik a helyszínen élvezhetik a küzdelmet, és a több millió tv-nézőnek, akik otthonukból figyelik a versenyt.

    Két első helyet osztanak ki a verseny napján; a Bajnokok Bajnoka a győztes versenyző lesz. E mellett a Nemzetek Kupáját is kiosztják, melynek tulajdonosát a két versenyzőből álló csapatok közötti versengés végeredménye dönt el. Itt tuti, kiderül ki mit tud!







  • OrioN the S
    #4
  • LeePí17
    #3
    sajna nem tudtam kimenni :S
    pedig jó lett volna..így marad a jurospóc :D
  • autoszimulator
    #2
    szombaton este 7kor meg live on eurosport :D
  • Szabi1991
    #1
    Decemberben idén is a párizsi Stade de France aréna ad otthont az autóversenyzők évzáró viadalának a Bajnokok Tornájának. A Forma 1, a rali-világbajnokság, a Dakar és más szakágak legjobbjai azonos autókkal mérik itt össze a tudásukat, hogy eldöntsék, ki 2006-ban a Bajnokok Bajnoka az autósportban. 20 pilóta, 60.000 néző, szenzációs autók és nagyszerű hangulat egy olyan versenyen, amelyen mindenki egyenlő esélyekkel indul! Ez a Race of Champions!

    Az idei verseny az RTL KLUB-on lesz december 17.-én Vasárnap, 13:15-kor :)

    Hivatalos Oldal