6
  • quantum
    #6
    Nekem az Opera nagyon szepen kiszuri...
  • chuky123
    #5
    Hát nem tudom. Én is a spamassasint használom headerek alapján szürök vele
    de ezekkel a képekbe ágyazott szöveggel nem igazán tudtam mit kezdeni
    vki belinkelhetne vmi jó módszert postfixre+spamassinre Probáltam már a levéltörzsbe is szürni pl a $ jeles leveleket de sajna kiakadt a postfix töle
  • bakagaijin
    #4
    Hmm, SpamAssassin jol szuri. Ugyanis az nem csak a tartalom, hanem a header alapjan is szur... Ezeket a gif/jpeg-es spam-eket ugyanugy felismeri mint a szoveges spam-eket...
  • Cat #3
    Ha megjön a pénz, nehogyazt hidd, hogy olyan egyszerü kideríteni hol köt ki. Átutalják 2-3x, majd mire kiderítenék hol a vége, a kajmán szigeteken már felvette egy bennszülött. Csak alapítani kell egy két offshore céget egzotikus szigeteken, és gyakorlatilag bárhol, bármelyik ATMből felveheted a cégedből a pénzt. És a cég ugye nem a tiéd, hanem helyi ügyvezetője van.
  • AranyKéz
    #2
    Igen, elég fura hogy nem tudják elkapni azt a pár száz embert akik milliárdos károkat okoznak - többek között - az internetszolgáltatóknak.
  • juhand
    #1
    Máig nem értem ez a SPAM problémát. FBI vesz egy viagrát. Átutalja a lovét. Akinél a pénz kiköt, azt lecsukják. Nem a spammert kell elkapni, hanem a megrendelőt.