15
  • Razgon
    #15
    Elképzelem, hogyan történhetett: -Fizetős FTP álljon meg! Körül van véve, ellenállásnak semmi értelme!
  • dominoboy
    #14
    és azt még én hozzátenném nem ingyen adják a winyókat sem , meg a hosting díjat.....
  • raingun
    #13
    Hát tényleg nem sok fogalmad van a dologról, csak fikázol. Valszeg sem szervert nem üzemeltetsz, se a hálózathoz nem értesz. És nem nagyon van rálátásod a warezra sem. Szóval böfögj inkább magadba...

    2000 Ft-os havidíjjal számolva 500 User kell, az általad említetthez meg több ezer. Hol élsz te?

    Legtöbb ftp pár száz userrel dolgozik. És ehhez is irgalmatlan vas és háló kell.
  • dominoboy
    #12
    hidd el jobban vágom mint te ;)
  • 711462
    #11
    mondom nagyobbak te mindent tudo.
  • dominoboy
    #10
    te is okos vagy , nem sok ftp csinál meg havi több milliót megsugom neked ;)
  • 711462
    #9
    te mekkora okos vagy lol. szted nagyobb ftpk millioi havonta elmenek savra meg vasra? ehh
  • HJPOWER
    #8
    Bazz, hát szerintem a gép ellenőrzése alatt azt értik, hogy rácsapnak a hasukra, hogy mennyire vágják meg az arcot, közben meg szépen átmásolják maguknak a filmeket/játékokat/zenéket, mindent.
    Ezután hazamennek, feltöltik a saját szervereikre a frissen szerzett anyagot és ellenőrzik a bankszámlájuk jelenlegi állását, hogy aznap hányan regeltek be hozzájuk. :D

    Konkurencia bizony...
  • raingun
    #7
    Az FTP-k pedig nem a fent lévő anyagokat árulják pénzért hanem azt hogy 1 helyre összegyűjtik és nagy sávszélességgel megosztják. Van egy rakás költsége a dolognak, nem olyan business mint sokan hiszik. Baromi drága egy szervergép, drága a sávszélesség, stb.
    Tehát nem az adott szoftvereket árulják!
  • raingun
    #6
    Jogilag az SMS Warezes gépek tiszták, mivel a feltöltő vállal minden felelősséget. Ha még is lefoglalnák őket, azt nem tudod meg, mert nem egy szerveren futnak a szolgáltatók gépei.

    Egyébként tényleg nem hallani bezárt SMS oldalról. De szerintem csak azért mert a háttérbe zajlik minden. Én is mentem olyan oldalra ahol fent volt hogy az anyagot az ASVA kérésére eltávoltították.
  • MrPrise
    #5
    Érdekes, hogy néha-néha van hír arról hogy fizetős FTP-t foglaltak le. Olyat azonban még nem olvastam, hogy sms warez oldalt foglaltak volna le... Pedig ugye azt mégis könnyebb lenne megtalálni. Elég a startalpon a megfelelő lapra menni...
  • htmm
    #4
    En azert az ilyet nem sajnalom. Nem a warezzel van bajom, hanem azzal, hogy penzt kernek erte. Ha mar warez, legyen ingyenes...
  • BCs design
    #3
    nem szeretik a konkurenciát :D
  • lee56
    #2
    Amilyen pocsék minőségü játékok/filmek jönnek ki mostanság, tán meglepő, hogy minél kevesebben hajlandóak nehezen szerzett, kevéske pénzükből ilyesmikre költeni
  • n0k0m
    #1
    Mindjart osszeomlik a PC ipar... HUha ....