6
  • abzu
    #6
    ööö csorfab, z idézetből gondolva apple rajogó vagy (mellesle én is), de szted az apple csak saját gyártású cuccokat használ?
    pl, van egy apple laptobod ami 300gb, és ki tudod cserélni egy 720gb-s fujitsura, de attól apple gép marad!
  • BladeW
    #5
    Így van. A Fujitsu merevlemezei nagyon jók! Mondjuk én elsősorban a profi kategóriákra mondom ezt(pl. SCSI, server HDD-k), de szerintem az alacsonyabb árfekvésben sem gyártanak gagyit. Főleg, hogy egy nagy múltú laptop gyártóról van szó éppen.
  • mogyi925
    #4
    Nincs az az isten, hogy beszóljak azoknak a nagypofájú gizdázóknak, akik vélhetően mindenféle tapasztalat nélkül, pusztán trendiből fikáznak termékeket/gyártókat. A spenótot és a pacalt is gyűlölöm, pedig életemben egyszer se kóstoltam, de biztos szar, mert azt mondták az oviban. (Meg vagyok döbbenve a T. Fórumozókon, hogy egy topicban 2 értelmes hozzászólást is el kellett olvasnom ahhoz, hogy az első céltalan fikázáshoz érjek, és kerek 3 hozzászóláson kell átrágnia magát a következő olvasónak, hogy az első flame-hez elérjen. Hova fejlődik a világ, a végén még NI-t fogunk írni idős asszonyoknak.)
  • csorfab
    #3
    nincs az az isten, hogy egy Fujitsu merevlemezt tegyek a notebookomba
  • BiroAndras
    #2
    "Native Command Query"

    Inkább Native Command Queuing.
  • Darth Sith
    #1
    nagyon tetszik, csak ez mennyibe is fog a felhasnálóknak fájni? és mennyivel nyomja le a többi árát? :P