7
Orange SPV C500
  • la1ce
    #7
    Találtam progikat! Köszi!
    Kérdés 01: Hogyan oldjam meg, hogy a progikat ha telepitem ne a főmemóriába telepítse (storage), hanem a memória kártyára(storage card)?
    Kérdés 02: ha egy játékot felteszek (Pocket Heroes - kitömörítem a gépen és felmásolom a memória kártyára, utána inditanám, de csak feketeképernyő 1 másodpercig és visszadob... Mit csináljak?
  • la1ce
    #6
    Oké, köszi, de nem vagyok vmi nagy angolos És ga guglizok, nagy részben csak angol oldalakat hoz Légfyszives vmi konkrét oldalt, ahonnan lehet szedni témákat, progikat, stbiket... De azért köszi az eddigi segítséget is!
  • Gunner
    #5
    Én azt tippelem, hogy ha megnézed társtelefonokat, amik 2003as windows oprendszerrel és azonos felbontással rendelkeznek, akkor már kompatibilisek a te PDA-dal is, mivel 200 MHZ a proci benne, azt hiszem az olyan középkategoriás most (?) menni fognak normálisan. Hajrá, guglizz :)
  • Gunner
    #4
    Ja
  • Beast Machine
    #3
    ezmiez? valami PDA?
  • la1ce
    #2
    Ja és hogyan kell háttérnek saját képet kitenni?
  • la1ce
    #1
    Sziasztok! Azt akarom kérdezni, hogy tudtok-e oldalt/oldalakat ahonnan Orange SPV C500-hoz lehet progikat, témákat stb-ket letölteni? Ja és van nékem egy USB Device-om, ahoz a szoftvert hol találom?