36
  • Su0my
    #36
    na ne mondd, hogy nincs, te sügér... és az Xbox 360 marhára a 2. sorszámú ikszboksz, szal bedugul. A lényeg érthető volt.
  • asysoft
    #35
    Ha már lehülyézel valakit, vedd a fáradtságot, hogy utánanézel, ez egy Xbox átphotoshoppolása, és Xbox2 nincs, mert azt Xbox360-nak hívják.
  • Su0my
    #34
    hát nem tudom, ezt te hogy érted. Az Apple gépet ár/teljesítmény aránya kiváló, csúcsminőségű a kivitelezés, szervizigénye a gépeiknek minimális. OS-ről ha hallottál, tudhatod, össze sem mérhet őegy linux-szal vayg1 windows-zal... Arról nem is beszélve, hogy egy csomó olyan terület van, amire kevés macnél alkalmasabb gépet találsz(itt az átintelesedési idők előttről beszélek, az újakat nem vágom).

    A konzol bukásáról nem beszélnék 1értelműen, főleg Nyugaton nagyon népszerűek az Apple notebookok, az iPOD is elég népszerű termék(elég... :D ), és hát minőségügyből tanultakból lehet tudni, hogy létezik a márkahűség nevű fogalom, ami az iPOD-őrület és a fent említettek miatt nagyon sokat számíthat egy esetleges konzol életképességében... Én pl tuti vennék egy Apple konzolt, főleg, ha lesznek rá jó gammák. Apple Forever.
  • Su0my
    #33
    te nagyon hülye, alább is írták, XBOX2 átappleösítése.. GZ a photoshop-mágusnak.
  • scythe1992
    #32
    Ott van rajta,hogy BOX
  • asysoft
    #31
    PowerMac talán már alkamas is játékra:)
  • zola2000
    #30
    Talán a segat, es lenne apple dreamcast2
  • n0k0m
    #29
    Inkabb MAC-ra adjanak ki tobb jatekot. Bar sztem az is bebukna, de talan nem annyira.
  • Zozo76
    #28
  • Zozo76
    #27
  • Zozo76
    #26
    Tenyleg, ismerve az Apple arait, foleg az ar/teljesitmeny viszonyt naluk, szinte tuti ha lenne/lesz konzoljuk, az meg vesztesegesen is horribilis aron kerul ki...
  • Zenty
    #25
    Nintendot nemtudnák megvenni föleg a wii és a ds sikere útán :D
    ár
    talán a duplájáért eladnák még az ms se tudná megvenni ( vagyis tudná de ennyit nem fizetne :)

    apple szerintem valami lightosab ipod-hoz ilyen mobil gamek fognak jönni
  • Derapo
    #24
    Ha lesz valaha apple konzol, akkor hány forint lesz fél millió?
  • abzu
    #23
    szerintem ez egy 10 éves kép, mert ezt a stílust még az 1 gen iMacnál használták.
    Sztem ha lesz akkor valami fehér, vagy metál színű lesz.
    De sztem nem csak konzol, hanem benne lesz egy tévé is egy ki ez egy kis az, és egy multimédiás központ lesz belőle.
    HAJRÁ!
  • roliika
    #22
    Kéék alma? Hát..nem tom...van 1 izésük. :D Bár a kék ketchup után bármi lehet.
  • Aramir
    #21
    Egyébként volt már egy konzoljuk:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Apple_Pippin
  • Aramir
    #20
    Vak vagy :D A jobb oldali az analóg, a bal oldali a digitális irányító, gombok abszolút nincsenek :Ð
  • NEXUS6
    #19
    Gondolom enyhe utalás az Apple-féle 1 gombos egérre;)))

    Tudod a Apple szerint az ecceri júzer olyan "okos" hogy ennél többre úgy sem tud koncentrálni, ezt híjják ergonómiának, vagy mifenének.
  • vax
    #18
    Vagy a következő generáció Blue-ray, Hd dvd lejátszókba, hogy kellendőbbek legyenek.
  • vax
    #17
    Korábban a Panasonic felől lehetett ilyen híreket hallani, mostanában a Samsung, Lg házatáról jönnek ilyen "hiresztelések". Igaz ezek elsősorban nem az XBOX és a Sony vetélytársai lennének elsőkörben. Olyan kis "kütyürék" tv adás szünetében az LCD és a Plazma tv-be építve.
  • Dzson
    #16
    Morden23, Pyrex, én a vámon túli 15-20 ezerről beszéltem. :)
  • Mynet
    #15
    ez egy az egyben xbox csak apple köntösben, igaz a controllerről hiányzik a négy kis gomb jobb fölülről, de minden mása megvan :D
  • craesh
    #14
    LEHET hogy én vagyok vak, de ezen a gamepad-on tényleg csak 1 GOMB van?


  • PyRex
    #13
    Ez hülyeség. USA-ban pl. 1499 dollár ugyanaz az imac, ami Bécsben 1999 euro...
    Van kis különbség...
  • Morden23
    #12
    Nem egészen. Ennyit fizetsz az EU-n belüli vámtételért, ami (többek között) az amerikai termékeket érinti. Ez bizony negyvenvalahány százalék (nem tudom, most opntosan mennyi az ergaomnes).
  • Dzson
    #11
    Ipod árából -15/20ezer, és akkor lesz valós az ár/teljesítménye. De ennyit fizetsz az Apple névért és Steve Jobs lelki üdvéért.
  • Dzson
    #10
    Más elemzők pedig űrsiklót várnak az apple-től, mert az még nincs neki, de a Nasa-nak van.

    Ez is röhej, hogy noname elemzők mondják meg egy cégnek, hogy mit dobjon piacra, mert szerintük akármi, és ami szerintük akármi annak úgy kell lennie.
  • BigPunisher
    #9
    csípem az apple-t...
    de az Ipodot gyűlölöm mert kommersz, és árának töredékéért lehet kapni ugyanolyan ha nem jobb minőségű lejátszókat....
  • Mynet
    #8
    Lol ez a kép, grat annak aki megcsináltam :D
  • Morden23
    #7
    Javasolnám az iCon nevet.
  • FecaA
    #6
    van mini DVI kimenete az összes mostani aplle gépnek... szal
  • Seth
    #5
    a TRIÓ mellett 0 esélye van, felesleges pénzt pazarolni rá. kb annyi részesedése lenne a konzolháborúban, mint a gizmondónak ,ami hogyismondjam 0,5 % lehet ?? :D
  • Cactus
    #4
    Remélem ez a kép csak valami vicc :)
  • kvp
    #3
    Igy elsore egy sima apple gep tokeletes konzol lenne, ha valahogy at lehetne vinni a jelet a nagykepernyos hdtv tv-re. Szerintem egy ilyen celu kiegeszito boven eleg lennne, hivhatnak mondjuk iTV-nek. :-)))
  • asysoft
    #2
    "Arra is születtek elképzelések, hogy az Apple esetleg egy már versenyben lévő, ismert cég felvásárlásán töri a fejét, amely megadná a kezdőlökést."
    iWii
    Egyébként nemhiszem, hogy ez megvalósul (a közeljövőben legalábbis), MS is csak a második konzoljával tudott megkapaszkodni, az Apple-nek meg nincs ennyi felesleges pénze.
  • Tetsuo
    #1
    Nintendo the best!