16
  • metaljesus
    #16
    arra lesz jó, hogy ha a szülő valaki olyanra hagyja a gyerekét, akire nem szívesen bízná, de nincs más lehetősége, na hogy ő hova viszi. azért ez tényleg durva volt, ovódás kiskölkök a prostinegyedben :D
  • megrab
    #15
    Ha a gyerek még óvodás, vagy kisiskolás, akkor nem császkál egyedül, még akkor se ha ilyenje van. Ha meg nagyobb lesz akkor nem kell neki ilyen telefon. Bukta lesz ez, mint a videotelefonálás a mobilokon...
  • Neurotoxin
    #14
    Bazzeg. Járatjátok a hírlevelet?Akkora b*****t nagy kép van bent róla, hogy akár reklámnak is elmenne.LOL
  • huuu
    #13
    "Egy szónak is száz a vége"
    Kezdetnek nem rossz! Egy kis lépés ez, de valamelyest védi a csemetéket az egyre
    bővülő aberáltak körétől. Jó lenne t-mobiltól, ha Januártól forgalmaznák...
  • Monkey
    #12
    Mi a francért ne lehetne? Volt már a kezedben gps?
  • Balumann
    #11
    ja látom, ez nem csak nekem tűnt fel :)
  • Balumann
    #10
    Ez szerintem nem fog beválni... :S Aki már tudja használni az már rendes telefont szeretne használni, ha mégis ilyet kap akkor direkt elrontja, stb... :S
    Egyéként meg hogy lehet ezen sms-t írni, van rajta 5 szám, egy kikapcsolás meg egy ok gomb... Elég bonyolult lehet. (szóval szintén nem értem, hogy egy kis gyerek hogy fog sms-t írni).
    Meg melyik ovodás gyerek, vagy kisiskolás örül annak, ha azt is figyelhetik, hogy átszökik az iskolán belül valahova, ahova nem kéne, vagy hát ilyenek (lehet, hogy nem figyelik, de egy gyereknek szmte úgyis az lesz az érzése, hogy egész nap őt figyelik :| ) / vagy hát nem tudom
  • kricsi
    #9
    vagy csak előre megírt üzeneteket lehetne írni vele...

    kitudja...
  • kricsi
    #8
    "küldhető vele például SMS is."

    De hogy?! szerencsétlen gyerekek tuti fogják látni a 2,5x1-es kijelzőn a betűket sms írás közbe
  • waterman
    #7
    a legszebb, hogy egy ekkorka valamibe nem lehet igazán jó minőségű gps vevőt belerakni. beszáll a gyerkőc valakinek a kocsijába, a gps jelnek annyi. de még akkor is ha a táskájában véletlen fölé kerül az összes könyv.. a pocket pc-men a kihajthatós gps vevő már alig működik attól, ha elfelejtem kihajtani.. ha meg fölé rakom a kezem még kihajtott állapotában is vége.
  • kerob
    #6
    Az ötlet jó! A kérdés csak az, hogy tetszeni fog-e a mai világban cseperedő csemetéknek, akik már az óvodában azon veszekszenek, hogy kinek van fényképezős telefonja.
  • Bijesz
    #5
    Nem tudom, hogy műkszik a gps adatok közzététele, de gyanítom, hogy nem úgy broadcast-olja a koordinátákat az éterbe, hanem célzottan küldi, mondjuk sms formájában.
  • bakagaijin
    #4
    Nemtom, hogy a pedofiloknak melyik korosztály a területe, de ezeket a telefonokat leginkább óvodás, max kisiskolás gyerkőcéknek fogják adni. Utána már használni is szeretné tudni (ezzel ugyanis csak az előredefiniált 5 számot lehet hívni és kész). Ellenben nagyifonnak is teljesen jól használható. Csak legyen kellően strapabíró, az bírja jó sokáig az akksija... Ez a kütyü sajnos ezt nem teljesíti, csak 100 órát bír :(.
  • dotkom
    #3
    ja. ez tök jó. így a pedofiloknak legalább nem kell az utcán kisgyerekek után kutatniuk. Csak leülnek a gép elé és már látják is a szabad prédákat.
  • Cat #2
    miért hagyná bárhol? csak egy gombnyomás, és máris beszélhet anyuval vagy apuval. Jó dolog ez. Az hogy van benne GPS, csak a szülőnek jó, a kisgyerekeknek meg teljesen mindegy.
  • akyyy
    #1
    pff, fogja a srác és otthonhagyja:D