41
Pirotechnika : tippek, trükkök
  • Pheel
    #41
    Mivel sok emberben indulatot szül a topic, ezért a békesség kedvéért lezárom. Nincs szükség a közösség felforgatására.

    Ha petárdás topicot szeretnétek nyitni, akkor nyugodtan megtehetitek, regisztráljatok egy SG ingyenes fórumot a http://forum.sg.hu/ címen és ide beszúrjuk az URL-jét.

    Továbbá kérem a téma látogatóit, hogy a jövőben ne nyissanak petárdás topicot az SG-n, mert törölni fogjuk.

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1039014761
  • NEOreg3
    #40
    ne légy közönséges^^
  • gordon 24
    #39
    Köszi!!
    Sajnos ez a helyzet!!
  • geri777
    #38
    Gordon idáig te voltál az első aki ezt megfogalmazta normálisan es sztem igazad van en egyet ertek veled


    Flek0 te nagyon szeretnel balhét ugye???????????????????? Létszives akkor ne ebbe a topickba mi az álltvédokhoz nem megyunk att es ok se jonnek ide :)



  • gordon 24
    #37
    Szerintem ez egy oltári nagy hülyeség!! És nem a Petárda tehet erről a véleményemről. Ha az ember normálisak lennének ami sajnos nem igy van talán lenne értelme de igy? Valakinek az a szorakozás hogy Metro aluljáróba alagutakba dobálja persze ugy hogy kivárja amig jól tele van az egy idiota. Én is petárdáztam és valszeg fogok is, de nem az ember lába alá dobálni a kutya mellé a pad alá a metroba stb. Sajnos az a baj hogy ebből tavaly is sportot csinált ez a sok barom. És emiatt sziv az aki normálisan megfontoltan dobálta. Ugyhogy én azt mondom hogy ezeknek az embereknek bün megengedni ezt a dolgot, és remélem jó sok rendőr lesz kint szilveszterkor aki direkt ezt figyeli. Ha éngem kapnak el akkor is. Ezt nem lehet hagyni.

    Azon kivül meg 100%-OSAN EGYET ÉRTEK AZ ÁLLATVÉDŐKKEL. Nekem is van kutyám. Mi ha itthon vagyunk (idén valszeg nem igy lesz) akkor mindig beengedjük a lakásba ez a legjobb védekezés és ráadásul még jól is érzi magát..
  • FLeK0
    #36
    megjöttek már az állatvédők?
  • geri777
    #35
    hát ja létszives ha vip forumozo vagy akkor szerkezd ujra a hozzá szolást mint hogy 50 üzenetbe irsz le egy mondatot :DDDDD köszönöm:D
  • akyyy
    #34
    hát jah, akár lehet venni törvényesen akár nem, ugyanannyi petárdás lesz, szal a kutyatulajdonosoknak tök mind1.

    Kíváncsi vagoyk hány állattulaj fog petárdázni.
  • akyyy
    #33
    a moderátoros topikba megkérsz valakit, hogy tegye be. ennyi.
  • akyyy
    #32
  • acsati
    #31
    neeem tudooom!
  • geri777
    #30
    1k 100 db??
  • acsati
    #29
    á annyi nem hiszem. vhol le van irva nem tom pontosan
  • acsati
    #28
    á annyi nem hiszem. vhol le van irva nem tom pontosan
  • geri777
    #27
    menyi kb????????? 10k??
  • acsati
    #26
    ahhoz kicsit több hsz kell :D
  • geri777
    #25
    hogyan lehet egy topicba képet rakni a a hosszu cim alá mert sok topicka ba van need for speeed carbon ba is van a photoshoposoknak is van hogyan lehet ??????
  • Apus
    #24
    lágszoro a trendy idén, petárda az száksz
  • geri777
    #23
    Nem egyut csinajuk az oldalt
  • Dodo55
    #22
    Én asszem ismerlek téged.
    A wower.atw.hu oldal a tiéd most?
    Mert eddig sok ideig wower-é volt, odaadta?
    Hmm azért asszem szólok neki erről...
  • geri777
    #21
    Nem de barhol lehet kapni meg a Fehérvári uti piacon is lehet árulnak ott is csak ilegális es ezert nem foglakozok vele
  • acsati
    #20
    jo de pl a kinai piacon is lehet kapni csak az messze van nekem kéne vmi ilyesmi oldal :D tudtok?
  • geri777
    #19
    Ezt ha lehet privibe intézétek mert nem akkarok ebböl megint balhét létszives köszönöm
  • Calver
    #18
    csicskaság? mármint az csicskaság, hogy egyesen próbálnak valamit tenni, hogy ne tünjön el egy rakás kutya szilveszterkor? (mert milyen meglepő, az állatok ilyenkor megijednek a petárdától és bizony elfutnak, aztán gazdájuknak ált. esélye sincs megtalálni őket) hát... röviden és tömören, dögölj meg te balfasz. ez most szívből jött.
  • geri777
    #17
    sehonan mert betiltoták tavaly ha kell jogg szabályt is irok ha kell :DDDDDDD
  • acsati
    #16
    petárdát honnan lehet rendelni?
  • ColdFire
    #15
    pitagoraszi tétel kiszámítása weeeeeeee xD
  • geri777
    #14
    nincsen motor :D olcsobb tipeket kérek ti mit vesztek szilvesztere motoron kivul es lángszoron :D ???????????????!!!!!!
  • Frosty01
    #13
    #5 <- a lekjopp
  • Frosty01
    #12
    de legalább előre elnézést kért a "hejesírásájért"
  • geri777
    #11
    :DDDD hat ja kb. :DDD
  • Gerbill
    #10
    Hát ez brutális, úgy néz ki valami helyesírás megsemmisítő vírus van itt az SG-n. Ez brutális:D
  • geri777
    #9
    meg lesz egy weboldal is ahova majd receptek kerulnek fell csak meg csinájuk ha valki szeretene segiteni az msn: [email protected]

    MEG KÉRNÉK MINDENKIT HOGY NE IDE IRJON RECEPTEKET KUDJE ELL E-MAILBE ES A WEBOLDARA FELL FOG KERULNI a weboldal cime www.wower.atw.hu fantázia névre fog halgatni de meg csak t3ervbe van :D a logoja


  • geri777
    #8
    hat utdomhelyesirásom nem a leg jobb :DDDDDDDDD de az állatvédoket hadjuk békén mert igazuk vaín valmijen szogbol mertr nekem is van állatom es en is védem csak hat azért szilveszterkor hajnalba nem sétáltatom meg nem is dobok másik állat allá petárdád meg semmit



    de tavaly jötek az álllatvédok mar azt se tom hogyan kerultek a pyros tropickba aztan azert zaratak be az sg sek mert nagy volt a feszultseg aztan igy jártunk az állatvédok gyoztek
  • 0Fritz0
    #7
    Asszem mindjárt jönnek az állatvédők…
  • OrioN the S
    #6
    fuhh.. aszittem már cagivamito nyitotta :D
  • NEOreg3
    #5
    ha van motorod vegyél rá lágszorót!

    nagyon látványos
  • mucsácsó
    #4
    tippek két p
    trükkök két k :P

    amúgy lehet van hasonló topic...de ha nincs, akkor remélem nem záratják be ezt is azok a nagy "állatvédők"...röhej volt, milyen csicskaság volt tavaly...remélem idén nem lesz..
  • ngcsnet
    #3
    tippek, trükkök sry :)
  • PeeTeR
    #2