5
  • joebacsi
    #5
    hmm hogy netezel róla?
  • joebacsi
    #4
    nemtom, nekem megfelelnek az ebookok, meg a divx filmek metrón, már nemkeveset néztem/olvastam el döcögés közben :)
    p910i roxx :)
  • Gladiator
    #3
    Azt nem értem, hogy miért kell sms-ben írni? írja meg gépen, és onnan töltse át mobilra. vagy ebben pont az a lényeg, hogy megszenvedjen vele?
  • Cat #2
    a manga marharégi dolog valóban, a mondat a mobilregényről szólt.

    Azért a metrón szokták olvasni, mert pl. a 30 milliós Tokió lakosainak többsége naponta egy-másfél órát utazik a munkahelyére és vissza. Vonaton és metrón. A nyolc-tíz óra munkaidőt is beleszámolva nem sok időt töltenek az aprócska lakásukban, épp ezért nagyon fejlett a mobiltelefonia és a hordozható játékok (gameboy, psp). Naponta több órán át üldögélnek utazás közben, ez alatt mangákat olvasnak és mobiloznak.
  • Gerygrey
    #1
    A marha japók...Írom ezt a deák tér és az arany jános utca között, a metrón :) egy érintőkijelzős pda-mobilon, mint pl a se p910, nagyon kényelmesen lehet ám gépelni. Mondjuk könyvet nem írnék vele, bár amúgy sem vagyok írói vénával megáldva (nyugati pu). Azt nem értem, hogy mangát miért pont a metrón szoktak olvasni? És csak 2000 óta létezik manga? Itt most a cikkíró, vagy én néztem be valamit, de nagyon... 14 óra munka és 3 sör után megesik az ilyesmi :) én azt hittem eddig, hogy a manga az valami ősi japán dolog...