19
Elvitte a víz - Flushed Away
  • Picar77
    #19
    nekem tetszet XDD
  • Goth
    #18
    :DASD_AS:DASd
  • olympus
    #17
    háát nem vmi nagyszám a film:S
    jobbra számítottam...
  • Vlala #16
    A szinkron miatt. Amerikában sokkal hosszabban beszélnek, pl. az Excuse me, I didn't understand, what did you try to tell me?" mondat magyarul így hangzik: "miva'? "
  • BenceYCE
    #15
    Látom nem csak én, egyedül bízok az animációsfilmek reformjában miszerint ezentúl nem a mennyiség lesz a lényeg...
  • BenceYCE
    #14
    Mivel ott lassabb felfogásúak élnek, ezért tagoltabban adják
  • desigo
    #13
    Amerikában 6 perccel hosszabb?
    Miért?
  • Calver
    #12
    mármint milyen hosszú? beszélj magyarul.
    imdb aszondja: Runtime: 84 min / USA:90 min
  • olympus
    #11
    mennyi idő a film...????
  • tigeroo
    #10
    a képi világa olyan mint a wallace & gromit filmek...legalábbis az arcuk a figuráknak..



  • PeeTeR
    #9
    nagyon joe, penteken neztuk meg moziba :)
    csiga 4 eva
  • kulabácsi
    #8
    a csigák tényleg dúrvák:D
  • kulabácsi
    #7
    nem volt rossz film, egyszer mindenképp érdemes megnézni szerintem, de túl sokat azért ne várjatok tőle...
  • Kmarha
    #6
    hja ha már valaki valahol hatalmas sikert aratott a sikoltozós nyuszikkal, hát mi csináljunk vísítozós csigákat. Jó hogy ezeknek legalább nem világít vörösen a szemük.
  • Vaxi
    #5
    hát amig van rá igény, tuti nem.
    én azért jókat nevettem a filmen. :D
  • Calver
    #4
    ezek soha nem unják meg?
  • Vaxi
    #3
    csiga
  • Vaxi
    #2
    Megint egy Dreamworks anim film, ha még nem lenne elég.
    De ez nagyon viccesre sikerült, elsősorban az éneklő sikító csigák miatt :D
    A zenéket nagyon jól összeszedték hozzá!
  • Vaxi
    #1
    Hazai bemutató: 2006. 11. 30.
    Gyártó: DreamWorks Animation/ Aardman Animations/ DreamWorks SKG

    Tartalom: Roddy tagadhatatlanul előkelő társasági egér, aki a házi kedvencek édes életét éli egy kensingtoni luxuslakásban. Amikor egy Sid nevű csatornapatkányt köp ki a lefolyó, és a jövevény úgy dönt, megütötte a főnyereményt, Roddy úgy akar megszabadulni a kártevőtől, hogy a „jacuzziba” csábítja. Noha Sid egy tudatlan tuskó, de nem bolond, így végül Roddy lesz az, akit elvisz a víz Patkopolisz nyüzsgő csatornavilágába. Itt hősünk találkozik Ritával, a kalandor csatornatisztítóval, aki hűséges hajóján, a Jammy Dodgeren járja a szennyvizeket. Roddy azonnal le - vagy pontosabban fel - akar lépni; Rita fizetséget vár a segítségért; és ha ennyi baj nem volna elég, ott van még a gonosz Varangy, aki egyformán megvet mindenféle rágcsálót, nem tesz különbséget egerek és patkányok között: mindet jégre akarja tenni. A Varangy két bérpatkányára, Tüskére és Albínóra bízza a dolgot. Amikor ők kudarcot vallanak, a Varangynak nincs más választása, mint hogy elhívja Franciaországból az unokatestvérét, a rettegett zsoldost, Le Békát.

    # Hugh Jackman: Roddy St. James
    # Kate Winslet: Rita,
    # Andy Serkis: Spike
    # Bill Nighy: Whitey
    # Ian McKellen: Varangy
    # Simon Callow: Gilbert
    # Shane Richie: Sid
    # Geoffrey Palmer: Sullivan
    # Jean Reno: Le Béka