Sugár András a visszatérésre készül
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyébként a Sugár-t mindíg is csodáltam. Eszméletlen, hogy milyen karriert csinált a cégének, és ha jól tudom eközben a kollégái sem utálták. Amolyan igazi dolgozó milliomosnak tartom. Biztos sok pénz vándorolhatott v.kinek a zsebébe a félreállításáért, de az is biztos, hogy aki ezért fizetett annak nagyon megérhette. <#miaz>#miaz>
Szeretem az extrém sportokat, mert közben rengeteg új barátot ismerek meg: mentősöket, balesetiseket, gyógytornászokat és kedves embereket, akik kihívták a mentőket!!!
"És akkor pont egy magyar az, aki kezdeményezi, hogy egy európai hírû céget megszüntessenek..."<#falbav>#falbav>, pedig ez annyira magyaros, mint a gulasch-party!
Szeretem az extrém sportokat, mert közben rengeteg új barátot ismerek meg: mentősöket, balesetiseket, gyógytornászokat és kedves embereket, akik kihívták a mentőket!!!
#3
aha. Ezért veszít gyakorlatilag 5 éve a részesedésébõl a Pannon. Sok százezerrel kevesebb felhasználója van, és több tizmilliárd forinttal kisebb bevétele, mint egy jó vezetõ alatt lehetett volna.
#2
"modellez, számolgat, és készülõdik a visszatérésre." Bazmeg egy féllábú majom is képes elvezetni egy mobilszolgáltató céget. Én meg nem hallottam veszteséges vállallatról a régióban. Elvégre minden idióta zsebében ott lapul min. egy telefon.
Természetesen semmi összefüggés a mostani CEO távozásával.