254

Club Penguin - Avagy MMORPG 8 éveseknek. Vidám kis kaland :-pp

  • Beaglefan96
    #241
    Hello!Letöltöttem a Cp Trainer 2-őt és 3-mat is,de ahol a CP kellene lennie,ott csak fehér háttér van,így nem érek vele semmit,letöltöttem aAdobe Flash Player 9-et és 10-et,de még így se jó.Valaki segítsen!
  • Viltord
    #242
    Azért nem működnek, mert már régi CP Trainer-eknek számítanak és blokkolva, tiltva lettek azáltal, hogy a Club Penguin oldalnak már másmilyen módú kissé az elérése. Ez azóta van, amióta új design-ja van. Javaslom a CP Trainer Storm-ot, mely már az új rendszerhez van, de csak saját felelősségre.
  • Guidorace20
    #243


    A pufim félt
  • Obito
    #244
    Tudna vki linkelni olyan progit amivel member lehetek ingyen és vehetel cuccokat meg minden...PLS!!!!!!!!!
  • pethogabor
    #245
    tudja valaki hogy lehet víz 12 lapot szerezni? aki dudja segítsen!!!!!!!
  • pethogabor
    #246
    lehet tőlem kérdezni mert minden képességből van 8-asom komoly. víz 6 kettő tűz 3 és kettő víz 5-ös
  • pethogabor
    #247
    Sziasztok! az i have code nél nem tudom a kódokat tehát valaki aki tud megtudna adni egy kódot? a válaszokat előreis köszönöm!
  • pethogabor
    #248
    Sziasztok! amikor elkezdek játszani a pingvin klubbal ott van hogy tojs.
    leg alul ott van egy book (könyv) arra rá megyek és 11 könyv van.
    és tök sok CUCC van azogba a könyvekbe. a KÉRDÉS az hogy kell azokat a cuccokat megvenni? a választ előre is köszönöm!
  • sfgame
    #249
    Császtok kellene egy jó pingvin hát itt van!
    név:Hammer963
    Jelszó:Győrgy
  • majacica
    #250
    Sziasztok! Nem tudok venni semmit a játékban. Pedig megnéztem, hogy van-e pénzem rá. Van rá pénzem, de nem tudom megvenni. Mindig ezt írja ki:


    Ha valaki tud segíteni, akkor kérlek írjon!
  • majacica
    #251
    Sziasztok! Nem tudok venni semmit a játékban. Pedig megnéztem, hogy van-e pénzem rá. Van rá pénzem, de nem tudom megvenni. Mindig ezt írja ki:
    become members

    Ha valaki tud segíteni, akkor kérlek írjon!
  • majacica
    #252
    Minden hónapban lehet ingyen ruhát kapni?
  • majacica
    #253
    Mennyibe kerül a tagság?
  • majacica
    #254
    Mostanába nem tudok játszani a játékokkal.