254

Club Penguin - Avagy MMORPG 8 éveseknek. Vidám kis kaland :-pp

  • majacica
    #254
    Mostanába nem tudok játszani a játékokkal.
  • majacica
    #253
    Mennyibe kerül a tagság?
  • majacica
    #252
    Minden hónapban lehet ingyen ruhát kapni?
  • majacica
    #251
    Sziasztok! Nem tudok venni semmit a játékban. Pedig megnéztem, hogy van-e pénzem rá. Van rá pénzem, de nem tudom megvenni. Mindig ezt írja ki:
    become members

    Ha valaki tud segíteni, akkor kérlek írjon!
  • majacica
    #250
    Sziasztok! Nem tudok venni semmit a játékban. Pedig megnéztem, hogy van-e pénzem rá. Van rá pénzem, de nem tudom megvenni. Mindig ezt írja ki:


    Ha valaki tud segíteni, akkor kérlek írjon!
  • sfgame
    #249
    Császtok kellene egy jó pingvin hát itt van!
    név:Hammer963
    Jelszó:Győrgy
  • pethogabor
    #248
    Sziasztok! amikor elkezdek játszani a pingvin klubbal ott van hogy tojs.
    leg alul ott van egy book (könyv) arra rá megyek és 11 könyv van.
    és tök sok CUCC van azogba a könyvekbe. a KÉRDÉS az hogy kell azokat a cuccokat megvenni? a választ előre is köszönöm!
  • pethogabor
    #247
    Sziasztok! az i have code nél nem tudom a kódokat tehát valaki aki tud megtudna adni egy kódot? a válaszokat előreis köszönöm!
  • pethogabor
    #246
    lehet tőlem kérdezni mert minden képességből van 8-asom komoly. víz 6 kettő tűz 3 és kettő víz 5-ös
  • pethogabor
    #245
    tudja valaki hogy lehet víz 12 lapot szerezni? aki dudja segítsen!!!!!!!
  • Obito
    #244
    Tudna vki linkelni olyan progit amivel member lehetek ingyen és vehetel cuccokat meg minden...PLS!!!!!!!!!
  • Guidorace20
    #243


    A pufim félt
  • Viltord
    #242
    Azért nem működnek, mert már régi CP Trainer-eknek számítanak és blokkolva, tiltva lettek azáltal, hogy a Club Penguin oldalnak már másmilyen módú kissé az elérése. Ez azóta van, amióta új design-ja van. Javaslom a CP Trainer Storm-ot, mely már az új rendszerhez van, de csak saját felelősségre.
  • Beaglefan96
    #241
    Hello!Letöltöttem a Cp Trainer 2-őt és 3-mat is,de ahol a CP kellene lennie,ott csak fehér háttér van,így nem érek vele semmit,letöltöttem aAdobe Flash Player 9-et és 10-et,de még így se jó.Valaki segítsen!
  • Shaman
    #240
    Ha van dombornyomott kártyád akkor jó a credit card is,nekem volt már pár netes fizetésem,de még sosem volt belőle semmi gondom,s pár percen belül aktiválódik is. Bár nem tudom itt,hogy van mert pingvinre még sosem fizettem,nem is fogok :-p
  • Viltord
    #239
    Magyarországon a PayByCash javasolt Bank Transfer-rel.
  • Andorkag
    #238
    Hali valaki megtudná nekem mondani ,hogy hogyan lehet a LEG biztonságosabban befizetni a tagságot(member)? Meikkel "Credit Card","PayPal","Check or Money Order" vagy "Pay by Cash"?

    Ide vagy küldjetek egy e-mailt [email protected]!
    Nagyon megköszönném ugyanis most Halloween-kor lesz a pingvinem
    1 éves :D.

    Előre is kösz!
  • Viltord
    #237
    Hurrá, képzeljétek "újra" van arany helmet! :-) Fel is vettem, feltettem Youtube-ra (elsőként) itt van, meg lehet nézni hol van:
    http://www.youtube.com/watch?v=p74ohE_zVw0
    Ez volt régi nagy kívánságom, mely végre valóra vált, el is terjesztem. :-) Máshol és másoknak is szóltam róla.
    A katalógusban az 1. oldalon jobbra lent a töklámpásra kell kattintani és bezárni 3-4 alkalommal a vörös helmet-et, míg elő nem jön a kék, majd ha előjött, akkor balra a sárga puffle-re kell kattintani és már elő is jött az arany helmet. (Persze ez is csak member-eknek szól.)
  • timus28
    #236
    Honnan tudom letölteni a CP Trainer 2-őt?? :S lécci irjátok meg ide [email protected] vayg uitt is jó de inkább email
  • Shiwo
    #235
    általában a csalás ezzel jár, hogy szétunod az agyad, mert nincs semmi kihívás
  • 536134
    #234
    Hi all kemény mer mióta létezik ez a játék azóta van pingvinem...
    Van egy csomó cuccom (ezt kicsit szégyellem mer egyszer meg hackeltem a játékot) lovém is van elég meg minden....De állatira dögunalmas, az egész,
    és ha szerzek, nem tom, öt millió coinsot azzal is mit tehetek?SEMMIT.
    Mivel hogy hülye befizetős kis az egész.
    Olyan hacket még nem tudtam késziteni és nem tudtam találni amivel
    azt fel lehetne rötni de elvileg majd a cp trainer 3.5 kijön és azzal lehet de hát...
    A pénzböl csak szinte peteket lehet venni abbol vettem vagy 20-at (18 meg is döglött).
    Szóval asszem értitek...kicsit már unom az egészet.
    Hónaponta szoktam csak felmenni mer akkor lehet kapni ingyen cuccokat .
    Na szal ennyi a véleményem röviden :).
  • Guidorace20
    #233
    Jobb lenne az ha 30 naptól lehetne venni ruhákat.
    Free meg csak ünnepekor van!
  • Shiwo
    #232
    annak aki annyira béna, hogy rászorul..
  • gergely012
    #231
    De a csalás mindig jól jön... ;)
  • Shiwo
    #230
    annyira nem nehéz egy játék, hogy csalni keljen benne -.-
  • gergely012
    #229
    Csináltam egy videót, ahol rajta van, hogy hogyan kell csalni a Club Penguinben... Sajnos a pingvinnek csak kalapot, ruhát lehet venni, meg ilyesmit Igloot fejleszteni nem ;(
    De azért itt a link: KATT IDE!
  • Shaman
    #228
    ahhoz.hogy vegyél elő kell fizetni :-(
    pár dolgot tudsz csak venni ami ingyenes
  • Hay Balu
    #227
    HEllo All
    Azt szeretném megkérdezni hogy mért nem tudok semmit venni?
  • tukanow
    #226
    http://tukania.miniville.fr/
  • tukanow
    #225
    rockerdog csak nem a CPtrainer2-re gondolsz?:)
  • Czdano
    #224
    Gondolom káromkodott...
  • CattiBrie
    #223
    Miért bannolták, nem értem.
  • Rockerdog
    #222
    3ui:. xD:akár hányszor újra loginolsz mindig újra kell kérni a cuccokat
  • Rockerdog
    #221
    2 ui:. meg iglot nem tudtam vele fejleszteni, megh member cuccokat nem tudtam venni mer lefagyott, de azokat lehet kérni, iglot ki tudod nyitni stb.stb
  • Rockerdog
    #220
    ui:. egyik pingumat bannolták vele 3 napig, de van egy másik 7 hete csinálom azzal és semmi
  • Rockerdog
    #219
    Hello!
    Lehet magyarországon is fizetni a membert, paybycashal postán feladod, de szerintem bankarival is lehet,de nekem van egy progim amivel ingyen lehetsz és cuccokat is kérhetsz vele.
  • tukanow
    #218
    csácsá!!nekem 12320 pézem van!!:P
    szervert irjak?
  • Czdano
    #217
    Nekem törölték a pingvinem ugy kb 3k aranynál..nah majd csinálok ujat xD
  • CattiBrie
    #216
    Némá a topiknyitó! :)
  • Shaman
    #215
    Egyébként bekukkantottam tegnap,s már lett egy erdőszerűség azalatt meg lehet szörfözni :-)