98
Vélemények, tapasztalatok
  • DanielT
    #18
    Persze, az Ilferro vett neki ingyé autót :D
  • DanielT
    #17
    "Apró" hátulütő :D Kicsengetsz minimum 180.000 ret, amíg vannak új tagok addig fizetik a havi összegeket a saját és az ő belépési díjukból meg a pár hirdetőtől befolyó pénzből, aztán HOPP! bedőlnek :D
  • joebacsi
    #16
    és a hitelszerződést közvetlenül ő kötötte a kereskedővel, vagy az ilferro?
  • Borg
    #15
    Igy van, nekem is van egy ilferros ismerős.
    Corollát vett, és a havi törlesztőből fizetnek neki 50eFt-ig.
    Meg megvan hány km-t kell megtennie két ellenőrzés között.
    Használt autó bevonásánál, az autó max 5 éves koráig támogatnak, akár 4 éves szerződéssel is max. A 4 éves szerződés egyszeri díja 340e, a 2 évesé 180e Ft.
    Új autó esetén elvileg korlátlan, és 5k a szerződési díj csak.

    Az egyetlen hátulütő, hogy benne van a szerződésben, hogy bármikor felmondhatják. Indoklás nélkül. Persze amíg a szabályokat betartod *elvileg* nem fogják. Ha meg mégis, akkor ottvagy a kakiban egy halom hitellel...
  • ivjoe
    #14
  • ivjoe
    #13
    Szal mi?
  • Amse
    #12
    Újonnan vette a kocsit és egyből rárakták mind2 matricát...
  • ivjoe
    #11
    Konkrét nincs, már három hónapja felmerült bennem, h bele kéne vágni, de sztem várok még vele 1-2 évet, nem létszükség a kocsi, csak tetszett a lehetőség, mert jól is kijöhetek belőle.
  • ivjoe
    #10
    Elég sok ilferro-s autót látok mostanában, + van pár székhelyük, stb, nemhiszem, h átverés.
    Mondjuk ez a 180-as beugró egyáltalán nem tetszik + nem is tudtam róla. :CCC
  • joebacsi
    #9
    mennyi idő után került rá a pesti est?
  • joebacsi
    #8
    az ötlet azé, aki megvalósítja :)
    (még ha piramisjátékban gondolkodtál teis, akkor is :D)
  • joebacsi
    #7
    ilferro ezzel a 180 rongy beugróval kissé dejavu (ugye erről kiderült, hogy szimpla piramisjáték), de reklámautó szimpinek tűnik (ott ugye 2e hufos regdíj van összesen)...viszont velük beszéltem is telefonon, és mondta az arc, hogy most így év végén már nemigazán lehet reklámszerződést kötni, mert a cégek most határozzák meg, a jövő évi marketingköltségeket, szóval inkább jövő év eleje tűnik reálisnak szerződéskötéshez...
  • DanielT
    #6
    Én is láttam mostanában több ilyen "Autóválasztó.hu" matricás autót, de nem tudtam, hogy van ilyen. Egyébként nekem kb 5 éve jutott eszembe ez az ötlet, csak nem léptem vele.
  • Amse
    #5
    Haverom így vett peugeot 206-ost. A pesti est tudja felirat van az oldalán és ilferro az elején.
    Annyit tudok, hogy minden hónapban elvileg lecsekkelik, hogy megvan e a minimum kilóméter és azthiszem az autó mosása is kötelező.
    neki azthiszem 40e-t fizetnek havonta. Többet nemtudok, de ha vannak konkrét kérdéseid akkor közvetítek.
  • bazza
    #4
    az ilferrohoz már kapsából 180k a beugró szal...
  • Harly18
    #3
    Hát...Nagyon sok kitétel van, meg ki tudja, lehet belekötnének mindenbe, meg ez túl egyszerű lenne, nem? Biztos van itt is valahol egy kis csillag, mint a reklámokban, s ott leirják, hogy nem is jársz olyan jól.....stb. Ha ez ennyire könnyű módja lenne, akkor minden második kocsi tele lenne reklámokkal. Ez olyan, hogy pl: ez a fogyi tabletta mindenkit lefogyaszt. Ha ez igaz, akkor miért van ennyi kövér?! :S
  • ricky
    #2
    Én már olyat is hallottam, h egy benzinkút rakja tele az autodat matricával és cserébe ad havonta 50 liter benzint... Az is jól jönne :)
  • ivjoe
    #1
    Szóval az alapkoncepció leegyszerűsítve: a reklámcég felcicomázza a kocsid matricákkal és ezért cserébe fizet neked.

    Én konkrétan így szeretnék új autóhoz hozzájutni, vagyis kötök velük egy szerződést, veszek egy autót null kezdőbefizetéssel, ők pedig fizetik a részletet. Persze bizonyos feltételek mellett, általában számít a kocsi kategóriája, típusa, színe, hogy hol közlekedünk vele, garázsban áll-e, futott kilóméterek száma (ezt asszem bizonyos időközönként ellenőrzik) stb. Persze általában megszabnak egy minimumot, pl.: csak akkor fizetnek, ha az autód adott idő alatt megy X km-t.

    Ilyen cégek:
    ilferro.hu
    autoreklam24.hu
    reklamauto.webfocus.hu

    Kérdés, h megéri-e. :)