98
Vélemények, tapasztalatok
  • Desiderata #98
  • Desiderata #97
  • Wolfsnack
    #96
  • Wolfsnack
    #95
    Volkswagen Tiguan: Piñata
  • Wolfsnack
    #94
  • Wolfsnack
    #93
  • Wolfsnack
    #92
  • Wolfsnack
    #91







  • Wolfsnack
    #90





  • Max7
    #89
    Mindkét link müködésképtelen és az illferno kft.... nem kell bemutatni!

    Amúgy emg félreértettél! nem mások autóján szeretném a reklámomat hírdetni és nem is szeretnék belépni mint tag semmiféle reklámozó cégbe!

    Saját reklámot saját autón szeretnék elhelyezni.....
  • ivjoe
    #88
    #1, van még két link.
  • Max7
    #87
    Sziasztok! Saját vállakozásom raklámját szeretném a motorháztetőre illetve az autóm oldalára feltenni, de gőzöm sincs hogy fogjak hozzá. Olyan megoldás kéne, hogy a fényezést ne egye tönkre könnyen eltávolítható legyen egy év mulva (ne hagyjon nyomot, ha az autót el akarom adni) de egykét autómosástól meg esőtől ne ázzon le :) Remélem tudtok segíteni illetve hogy milyen céggel érdemes tárgyalnom!
  • Synchronous
    #86
  • TCelica
    #85
  • joebacsi
    #84
  • TCelica
    #83
    Ezt most találtam :DD



    Na ezt reklámozzátok :)
  • Vlala #82
    Még nagyobb bajba kerülhetnek az Il Ferrotól menekülők
  • Rodman6
    #81
    WWW.ILFERRO.HU
    Figyelem! Tárhely szerződésének érvényessége lejárt.
    Ezért a tárhely és domain szolgáltató a weboldal folyamatos elérését szünetelteti.
    Kérjük előzetes jelzéseink alapján, vagy honlapunkon megtalálható elérhetőségeinken vegye fel a kapcsolatot a meghosszabbítás/lemondás érdekében.
  • joebacsi
    #80
    photoshopra még gyúrjatok
    amúgy komolyan ingyen bekerülhetünk egy excel táblába? jujjdejó! \o/
  • Schwarz
    #79
    takarodj!
  • Reklám Autó
    #78
    Sziasztok! Fiatal reklám cég autóreklámokkal is foglalkozik. Csalódott ügyfeleket átregisztrálnánk adatbázis bővítés céljából.INGYEN!!!!!
    Semmit nem ígérünk, csak annyit, ha VAN fizető hírdetőnk, akkor igénybe vennénk a kocsid felületét egy megbeszélt öszegért cserébe.Nincs befizetés, tényleg csak adatbázist szeretnénk növelni.Ha érdekel valakit: [email protected] vagy www.reklampluszauto.hu vagy 06/1-336-1411 üdv.
    Reklám Plusz Autó Kft.
  • Vlala #77
    Kis ecetes vízzel lemosod, annál szakszerűbb nem kell.
  • bertino
    #76
    lol
  • kritom
    #75
    Sziasztok!
    szakszerű matricaeltávolítás 3000/autó 70 383 5496
  • Vlala #74
    Egy bolond százat csinál
  • Vlala #73
    Nekem olybá tűnik, hogy a "tisztelt ügyfelek" járatták le magukat, akik elhitték, hogy ez az ő nagy lehetőségük...

    Az olcsókocsi már kapcsolt, és főoldalukon hosszasan taglalják, hogy ők menniyre mások, mint a feró. Pedig a vége ugyanaz, ingyen semmit sem adnak...
  • Mayday
    #72
    Egyreszt ez a lenti ketto nem igazan uj, jo ideje vannak mar ok is a piacon, csak nem volt korulottuk akkora hirveres, mint az Il Ferronal.

    A masik, hogy tobb olyan ceg van, aki csak 2-3000 forintot ker regosztracioert, ami tenylegesen mondjuk fedezi a matrica koltseget, de teny, hogy abbol nem nagyot fog szakitani, ha el is tunik.

    Van az egesz auto oldalan valo reklamozasban szerintem lehetoseg, csak most elegge lejarattak az egeszet.
  • whiskeyman
    #71
    Ne haragudj már, de ezek után, ki az az idióta, aki belevág egy ilyen "üzletbe?"
  • HoReSz1975
    #70
    Ki szedte le új autóról a matrícáját és mivel

    Köszönöm a segítséget előre is....

    Újabb autóreklámok:

    Autóreklám 24

    Olcsókocsi
  • Vlala #69
    Ehhez nem kellett jóstehetség...
  • Vlala #68
    A legnagyobb poén ez:

    Az Il Ferro Kft. 3 hónapig (február, március, április) nem tud fizetni, júniustól újra fizetnek. (Hé! És a május?)

    Ez idő alatt nem kötelezi ügyfeleit a napi előírt kilométer megtételére. <- Na, ez a röhej.

    A részletet meg nyögjék ki valahogy, pl. taxizzanak.
  • bertino
    #67
    hát az biztos...
  • bigfoot
    #66
    de poén mikor sétál az ember és ott a lámpánál egy ilferros és mindenki nézi őket és összesúgnak hogy hallottad nem fizettek:D,szal rosszabb helyzetbe vannak mint a suzukisok:D
  • Vlala #65
    Májusban meg véletlenül csődbemennek. Ezt azért kellett bejelenteni, hogy a cég főnökét addig ne érje bírálat, amíg elhagyja az országot. :)

    "Februárra, márciusra, áprilisra felfüggesztette...", így csak júniusban tud fizetni. A május nem hónap, az csak úgy van.

    "Körmendi Ákos arról is beszélt, hogy az Il Ferro-t ért támadások hátterében szerinte az autós reklámpiacról kiszorult konkurensek állnak. Velük szemben a cég jó hírnevének megsértése miatt büntető feljelentést tesz - közölte a tulajdonos." No comment... hol van ennek a cégnek jó híre? Már a Trabantosok is szánakozó pillantásokkal néznek a ferrós gépcsodákra :)
  • bertino
    #64
    juniustól ujra fizet az Ilferro ?
  • Vlala #63
    Dehogy tanulnak... mindig lesznek, akik bedőlnek az "ingyen minden" ügyeskedésnek. Valaki írta itt a kárétérítést, a követeléseket, meg a károsultak közösségét... egyszerűen nem lesz kin behajtani.
  • antibazsi
    #62
    Egy seat reklám:seat
  • DJ BP
    #61
    sztem az egész hercehurca így volt eltervezve. Gyorsan lecsapunk sok ügyfélre, megszedjük magunkat, aztán úgy teszünk, mintha az üzlet nem menne jól, szép lassan becsukjuk a boltot, ennyi.

    Lehet hogy elvakult vagyok, de én ezt érzem. Vagy maguk a cégalapítók voltak ennyire hülyék.
  • bertino
    #60
    jah, meg itt is így van
  • Harly18
    #59
    Akkor ezzel majd arra hivják fel a figyelmet, hogy milyen barmok voltak. Ha az ember jobban belegondol, akkor az elején sejthető volt, hogy ez nem kóser. Eleve a mások által fizetett pénzből fizettek, ha jól tudom, de az is lényeges, hogy a kifizetett összegekből nagyon sok óriás reklámtáblán is hirdethettek volna, ami azért csak megtérülőbb. Szóval valahogy nem tudom sajnálni azokat, akik megvettek 10 évnyi részletre egy autót vagy akik rosszul jártak ezzel. Emberi hülyeség, de legalább tanulnak belőle...vagy nem...