48
Autós újságok
  • Attila889
    #48
    auto-motor,auto bild az örök favoritok :)
  • Wolfsnack
    #47
    legjobb netes oldalak?
  • Attila889
    #46
    hát nem változott semmit..msot 2008-ban kapott újj külsőt az újság mert 60 éves idén az Auto-Motor :)
    Viszont az Auto-Bild is marha jó újság.Érdemes venni,csak Sport hírek kénének bele és mégjobb lenne :)
  • Vlala #45
    Sajna még mindig semmi hír róla. Egyetlen levelet kaptunk tőlük, amelyben a türelmünket kérik, áprilisban megindult tartalommal és külsővel újraindul az újság. Május vége van...
  • Attila56
    #44
    nem ismerem az újságot.Valami tuning újság? :)
  • Vlala #43
    Üdv! A Vmax magazinról tudtok valamit? Még tavaly ősszel előfizettük, decemberig jött is, aztán kaptunk egy levelet, hogy szünetelnek, áprilisban jönnek megújulva.
  • Attila56
    #42
    újj Autó bild-et megvette már valaki???
  • Attila56
    #41
  • Attila56
    #40
    Bocsi hogy késve mondom de: MEGJELENT A 3-AS számú auto-motor :D
    Kpaható az újságárusoknál a jövőhétig :)
  • Attila56
    #39
    De úgy lényegében jó újság az Auto Motor.A másik hiba az az hogy az Auto Bild is az Auto Motort reklámmozza.Így csak elvonja a figyelmét magáról.
  • Attila56
    #38
    Igen azt tudom én jól hogy megdrágitaná az újságot.Ha most az Auto Motorhoz adnának egy CD-t akkor durván 500 Ft lenne az ára.Én is szeretem a cikkeket amik benne vannak.Csak az a legnagyobb baj még plusszba hogy ügyebár a híreket azt ők a netről leszedik vagy pedig más autós újságokból kiírogatják. :S
  • Taranov
    #37
    Ha tényleg érdekel a véleményem, én személyszerint butaságnak tartom. Nem akarlak megsérteni, de ez a véleményem.
    Fölösleges, mert én mindig is a cikkeket szerettem.
    Van, aki élvezi, hogy kap egy CD-t, beteheti a gépbe, és kattingathat, de valószínuleg én lusta is lennék megnézni a tartalmát, ráadásul nem tudom elképzelni, mit rakhatnának rá.
    Szerintem csak megdrágítani az újságot.
  • Attila56
    #36
    Ha előfizetsz az Auto Motorra akkor Micheal Schumacher emlékkönyvet kapsz hozzá :)
  • ngcsnet
    #35
    asszem én is meg fogom rendelni mostantól
  • Attila56
    #34
    Hop ez nem lett jó :S
  • Attila56
    #33
    Itt az Auto-Motor 2.-k száma.Már kapható az újságárusoknál :)
    http://www.sg.hu/forumkepek/2007_01/automotor1.jpg
  • Attila56
    #32
    Felemelték az árát :(
    Sajnos 225 Ft lett.És ne bővült meg semmi se történt vele
  • Attila56
    #31
    Nem drága.....csak 199 Ft....igaz én jobban örülnék ha CD-is lenne hozzá,vagy valami.....és mondjuk 400 Ft lenne CD-vel az ára
  • Harly18
    #30
    Régen nagyon vettem én is több autós újságot, de mivel manapság nagyon drágák, főleg úgy, hogy az interneten is ugyanazok fent vannak, így már nem veszek egy újságot sem. :(
  • Harly18
    #29
    Nem felejtettem el, ma vagy holnap tudok beszkennelni az újságból....
  • Attila56
    #28
    szerintetek jóötlet ha CD-is lenne hozzá?
  • Attila56
    #27
    jah és az Auto Motor 25-26.-ik száma az 100 oldalas lesz,kiváncsi vagyok mi lesz benne,mert a mostani 24-es nem annyira tetszik :S
  • Attila56
    #26
    Sziasztok :)
    Megvettem a 24-es számát az Auto-Motornak.És hát..vannak benne érdekes dolgok de a 25-26-osat jobban várom mert benne lesz Schumacher versenypályája,meg stb....és az azért jobban érdekel :D
  • Attila56
    #25
    ingyen??Hogyhogy??A Szerkeztőségben dolgozott vagy mi??
    Sland akkor minek vetted meg? :D
    Azt nehéz eladni
  • hunbasser
    #24
    apámnak talán vannak 70-es 80-as évekbeli számok,neki ingyen járt az újság :)
  • Sland
    #23
    Most dobtam ki a 2003-as 2004-es, 2005-ös és az eddigi 2006-os évad összes számát. Nem tudtam sehol sem egybe eladni :(
  • Attila56
    #22
    jujjj de durva :)
    És mostanság nem szoktad venni?
  • Harly18
    #21
    Találtam még ezt is. Régi autós újságok vannak beszkennelve...
  • Harly18
    #20
    Addig is találtam ezt, ahol kb látni, hogy milyen volt..
  • Attila56
    #19
    oké.Köszi,Ezt meghálálom :)
  • Harly18
    #18
    Ok, előbányászom, s amint tudok teszek be képet...
  • Attila56
    #17
    van a 70-es évekből uto motorod???Húúú fényképezz már le 1-et léccives..érdekel az akkori dessingje,meg minden :)
  • Csabesz6
    #16
    járatom vagy 3 éve .én szeretem minőségi és jó árúújság.szvsz:)
  • Harly18
    #15
    Nekem nagyon sok ilyen újságom van a 70-es évekből...
  • Attila56
    #14
    hoppá,bocsi ez kétszer ment el :S :S
  • Attila56
    #13
    jaaaa.....igen persze.....pont az mi? :D :D :D
    Nekem meg a 2008-as
  • Attila56
    #12
    jaaaa.....igen persze.....pont az mi? :D :D :D
    Nekem meg a 2008-as
  • Attila56
    #11
    Pedig én imádom,és 6 éve figyelem már a híreket,meg a sportot benne,meg minden jót,és azért valjuk be elég sok dolog változott :)
    Bár.....szerintem mégtöbben vennék ha lenne hozzá mondjuk CD-vagy valami.Hiszen elég sok pénzt kaszálhat az újság ha nagyon sokan veszik Magyarországon :D
  • 0ppika
    #10
    nekem meg megvan a teljes 2007-es év
  • Attila56
    #9
    óóóó az kár...pedig nekem csak az 1-es kéne és meglenne az egész 2000-es