23
Trucke
  • tomas10
    #23
    hát van jobb is de azért nem szörnyü meghát magyar ugyhogy ellehet vele játszani
  • Attila56
    #22
    hát.....nekem az nem tetszett,ez jobb annál :D
  • ngcsnet
    #21
    kamionos verseny sosem volt nálam túl bejövős, pl. king of the road:S
  • Attila56
    #20
    Versenyt hírdetek a Truckerban :)
  • Attila56
    #19
    Nah sziasztok :)
    Megjöttem 1 órával ezelött,feltettem a Truckert és egész jó.Nekem tetszik,a lényeg benne hogy versenyezni kell,időre,meg kamionok ellen,van benne Kamaz is :D
  • Attila56
    #18
    nah msot megyek megvenni :D :D
  • Attila56
    #17
    nemtom....a www.evm.hu
    Terméklista utolsó oldalán csak Trucker van írva.Miért??Ha találtál valamit róla akkor belinkelheted :D
  • Boconadi
    #16
    18 Wheeler: American Pro Trucker nem ez a pontos neve?
  • Attila56
    #15
    De ha valaki talál róla valami hírt azért nyomja már be,legyen szives :)
  • Attila56
    #14
    bár az is meglehet hogy kis gyerekeknek készült....hogy ne unatkozzanak :D
    De mindenesetre holnap megveszem és este fele majd mondok véleményt :D
  • ngcsnet
    #13
    ez biztos nincs Flatout2 szinten
    ez egy tipikus budget-game
  • Attila56
    #12
    De te még nem játszottál vele.Esetleg tudsz valami jó hírt keresni róla vagy valami??Mondjuk az érdekelne hogy lehet-e szabdon menni benne :)
  • Attila56
    #11
    TMO-t?? Az mi? :D
    Én a Flatout 2-t vettem meg az EVM-nél és sztem nem bántam.És meg is éérte,mert új játék 2000 Ft-ért ritka dolog
  • ngcsnet
    #10
    a környezet egész tetszetős, hát a graf az tényleg nem sokat jelent nekem sem..



    legyel, gondoltam, mint a streets racer polskis game is, gondolom ugyanaz a készítő, annak borzalmas volt a fizikája, és tartalmilag sem volt a toppon, 2000forintért inkább TMO-t vegyél
  • Attila56
    #9
    Miért?? Szerintem vannak benne jók.Igaz hogy régi játékok vannak benne,de van köztük jó.Pl: Flatout 2......nah az megéri 2000 Ft-ért mert nagyon jó kis gamma.És a többi játékok sem rosszak,Pl: Army Racer,és én tudom hogy jó játékokat nyomnak bele.Bár ez a Trucker ez nagyon izgat....hogy milyen lehet :)
  • autoszimulator
    #8
    akkor a totyiknak volt értelme..

    köszpusz
  • kemszi2
    #7
    Nem túl nagy a véleményem ezekről az EVM-es játékokról:)
  • Attila56
    #6
    hát jó....engem nem a Graf köt le...hanem hogy milyen a játékélmény...ha jó akkor megérte megvenni,vagy valami.De én akkor is megveszem és bízok benne hogy lehet szabadon menni benne :D
  • autoszimulator
    #5
    képek alaján 2 forintot sem ér...
  • Attila56
    #4
    :D :D :D :D
    LOL
    Pedig biztos jó,a boritó is jó.Szerintem megér egy próbát nem?

    http://www.evm.hu/evm2/termek.php?id=202
  • whiskeyman
    #3
  • autoszimulator
    #2
    (Ezt Nem Veszem Meg)

  • Attila56
    #1
    Sziasztok.Az EVM-ben van egy jó kis kamionos játék.Szivesen megvenném csak nemtok róla infót.Igazából az érdekelne hogy lehet-e benne szabadon menni,vagy valami hasonló.......