45
Dogz 6:kutyanevelgetős játék az Ubi-tól
  • cenobite
    #45
    Tanítani-nevelni-jutalmazni.
  • Shevchenko
    #44
    Az Obedience nekem nem változik.Mit kell csinálni hogy változzon?
  • Tockos
    #43
    De mi tortént neked mert nekem a kutynév beíráság megyen és aztán csak vár és semmi nem torténik,és most akkor mukszik neked valamilyen régebbi driverrel vagy mivan?
  • Crazy Mate
    #42
    Hát nekem a legújabb driverrel nem futott.(Geforce 6600 GT)
  • TommyC
    #41
    screenshot-ot lécci!
  • Tockos
    #40
    A mentéseket hová rakja nektek ?Van ilyesmi hogy Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\Dogz?Már mindent próbáltam drivereket is lecseréltem.
  • ScarY MAN
    #39
    nekem megy normalisan...:D
  • Tockos
    #38
    Hogy sikerult beinditaniotok nekem beindult be a kutyanév megadásakor csak vár és vár és nem torténik semmi,allig tudok belole kikerulni.Valami otlet?
  • Miguel125
    #37
    Ez a vízzel lespriccelős bünti dolog mókás :D
    Még jó, hogy nincs benne újfundlandi, mert az erre gerjedne és egyfolytában locsolni kellene xD
  • Dexantreal
    #36
    Játsz Sims 2 Házi kedvencekkel alias Pets. Ott sok kutyafaj van és jobb.... szal ez szerintem tényleg felejtés... csak röhögtem egyet, mikorfeltörték és kitették azoldalra.
  • Sir Quno Jedi
    #35
    Az én kutyám kizabálta az üveggyapotot a szigetelésből, beleevett az oltottmészbe aztán még most is itt horkol éppen és egészségesen a sarokban a 1.5 méteres hangfalam mögött. No ezt csinálják utána virtuálisan! Ja és helyből ugorja át a 2 méteres kerítést...
  • Tockos
    #34
    nektek van ilyen:C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\Dogz ,mert nekem nincs
  • Tockos
    #33
    Geforce 6200 és a legújabb driver nektek beindult ?Pedig olyan kíváncsi lennék már rá.Mit lehet a probléma?!
  • ajem kisa
    #32
    Istenkém!!!!?
  • CéZé
    #31
    Itt is van egy kutyaszimulátor :)
  • NEOreg3
    #30
    http://petz.uk.ubi.com/dogz/

    media-nál a 2-es gombokkal nézhetitek meg a PC-s verzió videóját és képeit
  • Dragooon #29
    :D az jó lehet. na de télleg! képt
  • TrIp
    #28
    beszarás.... tegyetek má be képet, tényleg kiváncsi vagyok rá XD
  • NEOreg3
    #27
    változtathatod a falak színét, meg vehetsz új bútorokat a rendes házba

    emberek nincsenek a játékban
  • Dragooon #26
    képek: mondjuk saját galériába feltöltesz párat és onnan (de utána ne töröld ki, mert nem lesz látható), vagy keresel egy képfeltöltős honlapot

    egyébként ha 5 kutyafajta van, egyértelmű: később jönnek a rohadt kiegészítők xD az pedig nem szép dolog

    a házberendezéssel kapcsolatban: a kutyaházat vagy a jónagy házat lehet berendezni? emberek vannak a játékban?
  • Crazy Mate
    #25
    Milyen videókártyád van?Milyen driver?
  • Crazy Mate
    #24
    Hát a játékban kutyát lehet nevelni,sajnos csak 5 féle van az elején(nem tudom lesz-e több,de az 5-ben rohadt sok volt),lehet tanítani,etetni,különböző felszerelést venni,tanítani és a házat is be lehet rendezni,teljesen 3D,lehet nézelődni is.Elég jó kutyaszimulátor,de nekem kicsit az 5 jobban tetszett,de ezzel még nem sokat játszottam,képeket hova tok felrakni,ahonnan linkelhetek be?
  • NEOreg3
    #23
    nem (vettem eddig észre)
  • Tockos
    #22
    Itt vitatkoztok ahellyett hogy a játék beindátására mondanátok valamilyen megoldást mert a név megadása után megáll és nem megy továbba játék valaki mondhatna valmi otletet.Xp-m van Sp2-vel angol nyelvet tettem be a gameba és megáll az elején.
  • Dragooon #21
    a játékban hullik az állatok szőre? :|
  • NEOreg3
    #20
    Catz 6 roxx :D

    bár van igazi nagyonaranyos perzsacicám, azért mégsem hozza vissza a labdát, meg nem tudom mivel öltöztetni, itt mindezt megtehetem! XD
  • Dragooon #19
    de az 5000 ft akkor is nevetséges ár ^^
  • Dragooon #18
    nemnem

    figy mindig van egy-két ember, aki kifejezi a nemtetszését, olyan formában, hogy az szidásnak néz ki :c
    legyen meg az 500 (asszem ennyi kell) hozzászólás, és törölgethetsz.
    egyébként ha van kedved írhatnál róla egy-két gondolatot is akár, vagy képeket is beszúrhatsz, hátha valakinek megtetszik :D
  • Crazy Mate
    #17
    Most minek kell ide jönni és szidni a játékot?Én sem megyek azokba a topicokba szidni a játékokat amelyikek nem tetszenek!
  • Fido4life
    #16
    pfff kibaszott dedós... nem értem mért nem lehet már egy komoly kutyás filmet vagy játékot csinálni...
  • Harly18
    #15
    Ez olyan, mint a tamagocsi?
  • Szeszmester
    #14
    Nekünk törpesnacink van és tök jó arc.
  • antijuve
    #13
    az kutya???pfff:))
  • Dragooon #12
    nemtom mit csodálkozom.. francia :c
  • Dragooon #11
    vegyetek törpeuszkárt 10000 forint, borzasztóan aranyos és szeretetben és hűségben visszakapod mindazt, amit adsz neki
    szó szerint: az enyém pl összehányta a házat, miután disznósajtot kapott :D
    virtuális kutya.. nyehh
    szvsz virtuálisan eldobod a labdát virtuálisan visszahozza 3 nap múlva kuka ^^
  • Tockos
    #10
    Nekem se a Catz6 se a Dogz6 nem akar beibdulni.Segítsetek a gyerekeimnek szeretném beindítani
  • Lyan Kyj
    #9
    van olyan is ám, h "Catz6!":DDDD Komoly!
  • Csesza
    #8
    AS:DADsadasddd
  • Csesza
    #7
    :DDDDD
  • miilann
    #6
    :c