20
Sodoku
  • lang14
    #20
    el na hidd már... 5 mp alatt meg se nézed milyen számok vannak.. tuti BUG.. mint az aknakeresőbe win 98 alatt, ott is meg lehetett állítani az időt...
  • Aquir
    #19
    "Mesteri szinten: 27-28 db szám van megadva" ?

    én ha jól emlékszem 24 számmal is meg tuttam csinálni, de nem tom mennyi lehet min. :)

  • Aquir
    #18
    ez sudoku :P :)
  • Dragooon #17
    szerintem a sudoku-t könnyebb kimondani :P
  • Anakyn
    #16
    jah, kicsit benéztem a dolgot :) a magyar oldal címe teljesen bekavart, rá is kerestem... nem volt ilyen fórum. De így könnyebb kimondani :) LOL
  • Lyan Kyj
    #15
    a magyar oldal neve is o-val van, gondolom azért írta úgy.
  • Checkerboy
    #14
    Szöri , h elrontom a mókat de itt már van egy ilyen...Én is gondolkoztam már egy ilyen tiopic nyitásában de aztán láttam , h van már ilyen. Bocs..
  • Dragooon #13
    naggyon szuper kis játék, ha találok egyet, azonnal megcsinálom :D a legjobbak a huszon valahányas méretűek :P aki olyat csinált már meg, az ügyes lehet :D

    amúgy sodoku helyett sudoku (ha ki szeretnéd javítani, szolj egy modinak)
  • Anakyn
    #12
    kicsi help angolul
  • ivjoe
    #11
    Minden Tömbben, sorban, oszlopban 1-től 9-ig minden szám szerepeljen.
  • Szeszmester
    #10
    www.google.co.hu
  • Gladiator
    #9
    valaki magyarázza már el, hogyan is működik:) itt van a telómkon, de még nem sikerült rájönnöm.
  • endiboy
    #8
    imádom :P
  • CaviaR
    #7
    Az az 5 másodperc kamu. Mivel a tábla 81 számot tartalmaz, ebből a legkönnyebb fokozaton is csak 46 szám van megadva, tehát 35 számot kell beírni, ami másodpercenkét 7 szám. ;)
  • akyyy
    #6
    miért, nem lehet a játékról beszélni?

    nekem telefonomon van, kb 10 percig tart még:D kezdő vok nagyon:D de nagoyn jó kis játék!
  • Sceleton
    #5
    Igen. Nem a toplista a lényeg, hanem a játék.
  • Lyan Kyj
    #4
    és miért hiszel a toplistának? haladó szintet 5 mp alatt? szerintem csak a móka kedvéért játsz, ne nézd a toplistát
  • Anakyn
    #3
    A megoldás megy, de nem 5mp alatt, ennek a titkára lennék kiváncsi.

    1 percen belül is hihetetlen megoldani, szerintem...

    Toplista
  • Lyan Kyj
    #2
    ezért nem kellett volna topicot nyitni...

    én úgy szoktam, h a négyzetek fölé írom, h mik hiányoznak az adott oszlopból/sorból, onnantól meg pite az egész. Online ugyanígy, csak jegyzettömbbe lehet
  • Anakyn
    #1
    Hogyan lehetek a leggyorsabb??? :)

    http://www.sodoku.hu/