13
  • Tomalak
    #13
    A Dugj meg! egy nagyon jó film! Elég durva az is.
  • Loverman
    #12
    a trilógia záródarabja. attól h lesz negyedik is, 3 résznek a vége a harmadik rész,nem?:D trilógiának nem lehet a negyedik befejező mert akkor nem trilógiának hívják...
  • johnz
    #11
    Mióta lett záródarab a 3 rész? én úgy tudtam lessz 4,5 is vagy nem?? pedig 1 hónapja még itt olvastam róla!!!
  • m4G1c
    #10
    miről? fejtsd már ki kérlek. mert szvsz a 3 sztori csak alapfelállásban MUTATOTT hasonlóságot egymás között, nem cselekményben és végkifejletben...
    (és ha ez a közös elem nincs meg,akkor annyira lett volna követhető, mint egy izgalmas jóbarátok-epizód... | star wars-nál volt -e vajon ilyen, vagy bármilyen trilógiává nyújtott filmnél?
    ott miért nem volt sematikus a sztori?)
    horrorfilmként meg nézd a hillshaveeyes-t meg többi erőltetett szart...
    mert a Fűrész leginkább thriller. kicsit olyan, mint a Hetedik, csak itt a "behind the scenes" rész is benne van :)
  • AljasGetto
    #9
    "Utóbbi idők igénytelen tömegcuccai után végre valami egyedi, amiben nem kaptafa a sztori."

    Hehe... végülis még csak a harmadik bőr húzzák le róla...

    De amúgy semmi bajom nem volt a fűrészekkel, talán csak annyi, hogy tényleg egy jó kis igazi HORRORfilmre számítottam a plakátok meg a beharangozás miatt...
  • pauly
    #8
    pff,pedig az valami szörnyű :)
  • szombi
    #7
    A Dragonball is ilyen kicsinyes dolgok miatt lett nálunk betiltva,
    miközben a világ legjobb és legnézettebb animációs sorozatává vált...
  • m4G1c
    #6
    Még nagyobb ingyenreklám. Bár ennek a filmnek már nem is nagyon kell. Utóbbi idők igénytelen tömegcuccai után végre valami egyedi, amiben nem kaptafa a sztori. Csatlakozom winnie-hez, ide a 4.-et.
  • winnie
    #4
    a fűrész 3-ra én is minden további nélkül odaraknám a 18-at, szerintem egyértelmű.

    az más kérdés, hogy amerikával ellentétben ez a néző tájékoztatását szolgálja, nincs tiltó jellege. itthon is 18-at fog kapni, pl. a TCM is azt kapott, de az utóbbi időben idehaza csak egy film volt, amire csekkolták itthon a nézőt, ha minden igaz.

    az öncélúság a fűrész esetében egyértelmű - viszont a saw 1-2 is hasonló volt. ettől persze a film még jó, ide nekem a 4.-et.