16
  • Kenworth
    #16
    iPOD nano-ról van szó és 3 generációs
  • Kenworth
    #15
    Adjon nekem valaki ötletet, hogy milyen programmal tudom biztosan(!) használni az iPOD-ot úgy hogy tudok zenét meg minden mást rárakni!

    köszönöm
  • asdasddsadsa
    #14
    Tudja valaki hogy az iPod classic letud játszani DVD filmeket?
  • abzu
    #13
    no comment ez nem lehet megcsinálni...
  • echo
    #12
    Nah, erről kimaradt a kép a cikkben:


    Magyar srác csinálta. Szerintem iszonyat király.
    Itt írnak is róla
  • abzu
    #11
    de most nem azért amit írtam a 4 gomb kapcsán, most látom, hogy csak fan rajzok. Ezek milyen fanok? Ilyet képzelni az apple-től? ezek végülis nem pda -k hogy mindenbetű külön gomb, vagy érintő képernyő lgyen ezek telók a max 15 gomb nem?, meg a kidolgozotságról ne is beszéljünk...
  • Tetsuo
    #10
    Az biztos, h az első mobiljaik nem a legjobbak lesznek.. (az mp3 playerek sem voltak azok ugye..)
  • Macc
    #9
    Hat ja, ezek talan a legrosszabbul sikerul fan koncepciok.
  • Su0my
    #8
    ohh... köszi a felvilágosítást:D És 1úttal örülök is, mert ezekkel a designokkal az almások csak bajt okoznának maguknak.
  • LaPalma
    #7
    "Apple Computer is now working on developing a second iPhone that will likely have instant messaging capabilities and will work with its iTunes software, according to one Wall Street analyst."

    így indulnak a pletykák, amikor valaki félreértelmezi az angol szöveget...
  • Zedas
    #6
    Mielőtt belemerültök a két készülék istenítésébe / dicsőítésébe, esetleg nem árt tudni, hogy a fent látható koncepciók csak fan-made artok, azaz nem az Apple adta ki őket.
    Eddig a készülékekről abszolút zéró információ szivárgott ki, azon kívül hogy lesznek.
  • Su0my
    #5
    Nekem igazából egyik sem jön be. A felsőnél a lent említett 4 gomb nem tetszik, az alsó meg olyan, mint egy PDA.. Inkább veszek egy Z560at vagy 6288-at és egy 30 GB-s iPODot. Holnap.:)
  • jonnie
    #4
    egyébként jól néz ki de részemről maradok a k800i-nél...
  • jonnie
    #3
    grat, már egy nemléttező mobilnál is winfossal kezdesz...
    már kezd egy kicsit unalmas lenni a win fikázás, meg a linux istenítés...
  • abzu
    #2
    Király kis teló lesz, csak hogy a felső képnél az a 4 gomb... az IPodnál ki lehettt küszöbölni itt nem?
  • brueni
    #1
    király. főleg, hogy nem winfos-os. kivácsi vagyok az árára. nekem nagyon bejönne...