23
Ultimate Avengers 2. - Rise of the Panther
  • Hydroceph
    #23
    :D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D ennyi Te csodagyerek
  • C7
    #22
    értem
  • Bucser
    #21
    Azért zárták be mert egy sorozatnak (aminek a következő része nem az épp készül kategóriában van) mia francnak 2 külön topic?? Meg tudod mondani??

    Mellesleg egy már bezárt topicot újra megnyitni általában banánért vagy pihenőért cserébe lehet.
  • C7
    #20
    értem, de azt nem, hogy az eőzőt mér zárták be
  • knightbali
    #19
    Félreértessz, én csak próbálok találgatni hogy minek kellett ezt a topikot nyitni, mert ha ez ugyan az a téma lenne amit már töröltek, akkor egy satu vagy, és mivel gondolom hogy nem vagy ilyen zokni ezért feltételeztem hogy nyitottál egy topikot azonos címmel, de más témával.

    Úgylátszik tévedtem.
  • C7
    #18
    ezzel nemtom, mi bajod van, mert akkor mér nem írod ezt mondjuk a Pókember 2 topicjába, hogy most minek kellett???? nemtom mi bajottok, de elmagyarázhatnátok
  • knightbali
    #17
    Ez nem annak a rajzfilmnek a topikja lenne aminek Bosszú angyalai 2 a címe és egy láma gyerek mindkét résznek külön topikot nyitott?
  • Checkerboy
    #16
    Jú ár sztyúpíííííddddddddddddddddd SZTYÚÚÚPÍÍÍDDDD, EEEEEEEEEE SZTYÚÚÚÚÚÚÚÚPÍÍÍÍÍÍÍDDDDDD LÁÁÁÁÁÁÁMMMMMMMAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!
  • Pheaper
    #15
    hát te full hülye vagy
  • C7
    #14
    nincsen több ilyen topic, szal nemtom
  • C7
    #13
    passz, nemtom
  • Garfield
    #12
    Miért, van belőle minimum? Mert elnézve a büntetőpontlistát, szerintem nincs, lefelé korlátlan...
  • Gladiator
    #11
    nem zárták be az előzőt, csak simán hülye a gyerek.
  • 0Fritz0
    #10
    Kifejtenéd, hogy szerinted ezt a topicot miért nem fogják bezárni és vajon az előzővel mi történhetett?
  • Crem
    #9
    [center]


    szerinted miért zárták be az előzőt???

  • C7
    #8
    a filmről való kritikákat kéne ideírni!!!!!!!!!!!!
  • Benc16
    #7
    Bann!
  • mike0013
    #6
    csak egyeseknél:)
  • hellnight
    #5
    Látom ezen a fórumon is sokszor az IQ szint a minimumot veri :D
  • mike0013
    #4
    banplsdelhtx
  • Qwerty4
    #3
  • C7
    #2
    amúgy sztem a Black Panther naon jó lett a filmben, remélem lesz 3, és a végéből következtetve leszm és abban remélem benne lesz
  • C7
    #1
    na, mivel az előző befuccsolt, itt az új topicja a filmnek. feliratér illetve letöltéssel kapcsolatos dolgokban nyugodtan kérdezzetek meg PRIVÁTban, mer szerintem ezér lett annyi az előzőnek