170
  • archkoven
    #10
    Ezt a született feleséges dolgot én sem értem. Én nem sejtettem, vagy valószínűséítette, még csak nem is biztosan láttam a bukását, hanem elképzelni sem tudtam, hogy ne legyen azonnali bukta! És biztos nem én voltam az egyetlen.
    Hogy a faszba lehet ennyire mellényúlni??? Nem érezték, hogy ebben mekkora a rizikó, hogy előre lezsíoztak 26 részt??

    Ezen a sztártáncoltató dolgon viszont nagyon meglepődtem, tuti buktának láttam a Megasztár ellenében és végül megverte! Nagyon érzik a tömegigényt az RTL-nél, ez már a valóságsók idejében is látszott.
  • Chrisx
    #9
    Majd ha mindenki IP TV-t használ akkor pontosabb számok lesznek. Egyébként azt mondják ezzel a mintavételezéses módszerrel is elég nagy pontossággal meghatározható a nézettség.
  • kristo p
    #8
    hát én nem vagyok vmi naon hozzáértö ember de azt ,hogy a rém rendes család budapesten tuti megfog bukni azt már énis elöre tudtam. De azt nem gondoltam volna ,hogy az az igénytelen szombat esti láz igy beelözi a megatáncot :O jövöre a Heroes lesz palettán ha azt is az RTL klub vásárolja meg akkor tényleg löttek a tv2 nek.
  • Chrisx
    #7
    De mi kerül több 10millióba egy rész a Rém rendes családból? Egy garázsba össze lehet rakni 1millából ilyen szart.
  • edios
    #6
    Ezt én sem értem. 3000ből nem lehet következtetni mondjuk egyáltalán, de sztem a pontosabb eredményhez kellene legalább 10.000!
  • winnie
    #5
    knightbali: ellentétben az RTL-lel, gondolom, ahol szenzációs ötletek tömkelege sorjázik. ellentétben a tavaly évvel, amikor a TV2 egy csomó új produkcióval szolgált. te sem gondolod komolyan.
  • Béla bácsi
    #4
    Nem csodálom hogy bajban van, ennyi gagyi műsort... Minden szart azért mégsem lehet eladni. Én azt csodálom hogy a csatorna még mindig létezik. Ha megszűnne, nem hiányozna.
  • ZAZ
    #3
    Szerintem a Született Feleségek meg a Frei Dosszié az egyedüli jó műsor a TV2-n!
  • knightbali
    #2
    Miért nem lepődök meg ezen?
    Az tény hogy mostanában a TV2 nem tudott újat felmutatni, hanem egymást követték a szánalmasabbnál szánalmasabb műsorokkal.
  • AZTA
    #1
    De ez akkora hülyeség amúgy hogy van 3000lakásban olyan mérőkészülék és az alapján felszorozzák a lakosságra a nézettséget.. és mivan akkor ha csak ők nem nagyon nézik ezeket a musorokat és a tobbi ember meg igen....