211
World War I RTS
  • Serpa
    #51
    hol?
  • Axon
    #50
    Megtaláltam én is és elkezdtem lehúzni. 10 perc és telepítem. Nagyon kíváncsi vagyok. Majd mesélj, hogy tetszett!
  • Axon
    #49
    Na arra rákeresek én is.
  • Scharnhorst
    #48
    üdv!
    egyes helyeken már láttam h van orosz verziójú demo is.. én épp most töltöm le :)
  • Axon
    #47
    Van valahol esetleg újabb képadag? vagy adhatnál egy linket ahol az infokat találtad.
  • Renegade
    #46
    hogy egy kicsit feldobjuk, így 1 év után :-)
    2008 q1, de gondolom csúszni fog.

    Description

    What if? Relive the 2 world wars or remake history! "Aggression - Reign over Europe” gives players the chance of rewriting the darkest events in the history of the old continent. Between years 1914 and 1950, every women and men became drawn into the most horrible wars humankind suffered - now there is a chance to make things different.



    This game pushes the limits of real time strategy, thanks to a graphic engine supporting hundreds of detailed units in action at the same time, a full 3D scenario where every building is constructed in detail based on hundreds of polygons, with stunning graphics and special effects.



    Choose your side - Germany, France, Russia or England - and become the most powerful force on the continent, cleverly using diplomacy as well as your powerful army…



    The chance to rewrite history has never been so challenging!


    Features


    Play an extensive campaign that spans both the First and the Second World War as you choose to either replay or rewrite history.

    Fight your battles on the tactical maps and control your ever expanding empire on the strategic map where you control diplomacy, science and industry, all in real time.

    Choose your own play style. Play as a diplomat and create profitable trade agreements with your allies, push science to gain a technological edge over your opponents or play as a war mongering general and use your military forces to take control over Europe. You can even choose to play as a Nazi-governed England, or a democratic Germany.

    Choose from over 200 historical characters to use in your campaign, and assign them freely to different classes – e.g., make Albert Einstein a spy to infiltrate your enemies!

    Explosive real time tactical battles with completely destroyable surroundings and realistic physics engine.
  • Serpa
    #45
    mármint télig.
    csúszik.
  • Axon
    #44
    Mindenesetre kíváncsi leszek rá, de nyárig még várnunk kell.
  • Serpa
    #43
    ja, pedig nekem is csak annak tűnt elsőre.
    de sztem így sem lesz rossz.
  • Axon
    #42
    Akkor ez igazából nem is lesz kizárólag I. vh-s játék.
    Olyan Empire Earth típus, mai köntösben.
  • Serpa
    #41
    pedig nagyon is valószínű, h atomot dobott le vki.
    ugyanis az 1914 és 1950 közti időszakot öleli fel a játék.

    és így a tigris se tűnik furcsának.
  • LasDen #40
    hasonló de biztos hogy nem atomrobbanás.....azé ekkora bakit nem követnek el... :D

    Amúgy nekem a 2 vidben az tünt fel, hogy a yalogság az ide-oda szaladgáláson kívül nem csinál semmit..... :DD
  • Axon
    #39
    Megnéztem a két trailert.
    Egy észrevétel. A 2. filmben háromszor is felvillannak tankok, amik erősen tigristankra emlékeztetnek engem. A film vége felé pedig atomrobbantások láthatók. Fényes felvillanás, majd az egész város és az összes fa is le van tarolva.
  • Axon
    #38
    Biztosíthatlak, hogy már 1914-ben is létezett fű :-)
    Utcai világítás is volt már és akkoriban még sokkal szebbek voltak mint ma. Az útburkolati jelekben viszont én sem vagyok biztos. Gondolom lehetne találni olyan korabeli fotót, amin látszik az úttest és ott megnézni, hogy van-e festés vagy nincs. Mondjuk ez lesz a legutolsó ami érdekelni fog a játékban :-)
  • LasDen #37
    nekem pont a kampány térkép az ami nagy kedvet adott hozzá... :D
  • Serpa
    #36
    érdemes a két videt megnézni.
    a látható animációk elég szépre sikeredtek.

    és mint Axon írta egy másik topicba, mintha a Soldiers motorra hajazna.
    + sztem va benne egy kis Total War beütés is(kampánytérkép, de ez főleg a videkből derül ki).
  • passatgt
    #35
    meg útfestés se nagyon volt akkoribe,bár lehet hogy rosszul tudom:)
  • passatgt
    #34
    úgy összességében:)De pl a fű olyan mint a golfpályán:)Meg az utcalámpák is elég modernek
  • Axon
    #33
    Az Antantot rongyosra játszottam és max. kéthetente mindig előveszem egy irgalmatlan nagy hent erejéig.
  • Axon
    #32
    Pédául?
  • Axon
    #31
    Az biztos, hogy gyúrtak a grafikára is rendesen, ami például lényeges kritika volt az Antant-nál is.
  • Grusi
    #30
    egyet mondj
  • Axon
    #29
    Elvileg 2007 második negyedévében jelenik meg, na de az ilyen időpontmegjelöléseket, már fenttartásokkal fogadjuk.
  • passatgt
    #28
    azért van egy pár olyan dolog a képeken ami szerintem az első vh ideján nem igen volt:)
  • LasDen #27
    Nekem is beejön....bár ahogy nézem még soká jelenik meg....
  • toysoldier
    #26
    Képek alapján eléggé tetszik :) az Antant is nagy kedvenc volt :) szal sztem ezis be fog jönni
  • Barney Tech
    #25
    Szépnek igérkezik.
  • Pheaper
    #24
    ugy szintén nekem is
  • Takezó
    #23
    nekem tetszik igy elso blikkre: )
  • SHADOWEYES7
    #22
  • Axon
    #21
  • Axon
    #20
  • Axon
    #19
  • Axon
    #18
  • Axon
    #17
  • Axon
    #16
  • Axon
    #15
  • Axon
    #14
    Még néhány kép:

  • Axon
    #13
    A grafika hasonlít egy kicsit a Soldiersére meg egy csipetnyit a panzers-re is, a játék maga pedig a Word War I játék hangulatát kelti.
  • Axon
    #12