15
Modern szinfónikus?
  • Büdös Bohóc
    #15
    sziMfónikus bazz
  • DaveGuy
    #14
    Hali!
    Hajdúszoboszlói symphonic goth metal együttes keres elszánt billentyűs kollégát. Sok fellépési lehetőséget, fűtött, ingyenes próbatermet, erősítőt, jó hangulatot biztosítunk. :)
    Írjatok bátran ha érdekel esetleg: [email protected]
  • F E R I
    #13
    Huhh ez a Trailerhead, meghallgattam a többi zenéjét(üket?) és azt kell mondjam kurva jó :)
  • TommyC
    #12


    Trailerhead - Prometheus Rising



    ***

    Lux Aeterna By Clint Mansell



  • Hixer
    #11
    Namost ugye ezt nem mondod komolyan???

    az 1-10 azt jelzi hány oldalt jelenít meg éppen.. utána van a szám, hogy hányat talált... hacsak át nem álljtod mindig tizet fogsz ott látni.. egyébként a "szimfónikus" szóra 39 700 találat van míg a "szinfónikus"-ra 1 940... szóval ne azt nézd, hogy 1-10 mer az ugyanannyi lesz...
  • Hydroceph
    #10
    "De amitmit nem tudsz... azt sem".....
  • Borg
    #9
    Jerry Goldsmith

    itt
  • Fenrir
    #8
    Ez tényleg nem rossz :)
  • Lyan Kyj
    #7
    ez nem rossz rádió, tényleg!
  • Denniske
    #6
    Tölts le Nathan Fake-től valamit!
    Ugyan kőkeményen elektronikus, analóg hangszerektől mentes zene, de a szisztémája nagyon hasonlít a szinfónikuséhoz.
    Célszerű szetteket beszerezni, azaz 60 perces act-eket... nem akarok senkit befolyásolni, de ha rászánod az időt, nagyon tanulságos tud lenni ;)
  • Lazarus
    #5
    Ok akkor rosszul tippeltem :) SziNfónikusra és SziMfónikusra google mind2 esetben 10 oldal találatot dobott ki és ez szimpatikusabb volt :P

    Már ha a ":-c"-vel azt akartad kifejezni hogy helytelenül írtam le az előtte lévő szót
  • szlörcságvüádzs
    #4
    szinfónikus :-c
  • Lazarus
    #3
    :/

    Közben eszembe jutott hogy a Mátrix alatt is olyan stílusu zene van amire gondoltam, ennek a műfajnak mi a neve egyáltalán?

    Találtam egy rádiót ami egész jókat játszik (most pl a csillagkapu aláfestő zenéje fut, meg egy James Bondot sikerült még felismernem)

    link
  • Pheaper
    #2
    tőltsd le a soundtrackokat :):P
  • Lazarus
    #1
    Hi!

    Lehet hogy hülyeséget kérdezek, nem értek túlzottan a zenéhez, de tudtok olyan előadót, esetleg netes rádiót ahol olyan zenét nyomnak mint pl a Gyűrűk Ura film alatt, vagy igényesebb játékokban/filmekben?

    Thx!