64
veterans the game - veterán autós játék
  • Vlala #64
    Akkor azért nem. :)
    Azt hittem, van valami fejlemény a játékkal.
  • dav1d
    #63
    nem ide
  • Vlala #62
    Ezt nem értem.
  • dav1d
    #61
    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]
    "TaskbarSizeMove"=dword:00000000
    "NoStartMenuHelp"=dword:00000001
  • dav1d
    #60
    http://ilab.hu/jf/gp.php?id=337ba9601c29b27

    itt van kiprobálható multidemo meg minden de sztem nem lesz eből semmi
  • Vlala #59
    Valami új a fejlesztéssl kapcsolatban?
  • dav1d
    #58
    azt nem értem miért a legázosabb részekről tesznek fel képet?! most ha egy komolyabb cégnek mutatják meg ezeket nem nehéz kitalálni a reakciót,.
  • dav1d
    #57
    :)
  • bertino
    #56
    jó, speciel nem ilyen módon figyelek fel a fórumozókra, BBOOCS :)
    én egyből a kommentjére haraptam rá, nem néztem, hogy ki nyitotta ezt a fórumot :D
  • Vlala #55
    Egyébként Ő a topicnyitó, remélem, még időben szólok. ;)
  • bertino
    #54
    bazeg de ha ezt mondod, akkor nem igy reagálom le a korábbi reakciodat oO
  • Vlala #53
    Ja, akkor belefutottál a magyar fejlesztők átkába. Ha megnézed a Street Legal sorozatot, az sem a fejlesztők miatt lett ennyire buggy, csak idő előtt kivették a kezükből.
  • dav1d
    #52
    nos én már régen máson dolgozom mert sajnos rosz kezekbe került az irányítás ami anyit tesz hogy xyz belefeketett munkám ellenére elkezdtek szabályozni amit nagyon utálok. hogy mit hiányolok a játékból??? a hangulat
    még mindig ha ránézek a képekre semmit nem látok néhyán kockán kivül ami valami sik térben mozog.egyáltalán nem tudom magam beleképzelni ebbe a világba.remélem nem lesz eből semmi kár lenne az ötletért.
  • Vlala #51
    Én inkább úgy mondanám, hogy van még rajta csiszolnivaló.
    Szépen haladtok, irreális lenne NFS Pro Street konkurrenciát várni tőletek elsőre...
    Csak ne adjátok fel!
  • dav1d
    #50
    szintúgy
  • bertino
    #49
    csak magadat igazoltad.
  • dav1d
    #48
    ez aztán beoltás volt, amugy ha neked tetszik nyugotan játszál vele olyan játék lesz ez amiben azt nézik mennyi a profit ha neked ez kell hajrá
  • bertino
    #47
    te sztem még szarabb vagy
  • dav1d
    #46
    egy nagy ötlet szar megvalósítása
  • dav1d
    #45
    de szar ez a játék
  • dav1d
    #44
    http://ilab.hu/jf/gp.php?id=337ba9601c29b27
  • bertino
    #43
    #42 ?
  • Vlala #42
    Valami új a játékról?
  • lesko
    #41
    Először is szeretném megköszönni mindenkinek a gratulációkat. :) Az itt felsorolt ötletek nagy része benne lesz a játékban, bár vannak még kérdéses pontok. Az oldal címe már nem fog válltozni, tehát ezen keresztül mindíg a legfrissebb infókat és képeket láthatjátok, a várható befejezésről még sajnos biztosat nem tudok mondani, hitegetni viszont senkit sem szeretnénk.
  • Slipknot14
    #40
    hmm, jól hangzik a game, már írtam a 3d-s email-re hogy ha c4d-vel betudnék szállni a modellezésbe, szivesen megtenném (csak ehhez értek még sajna). De a C4d-vel is lehet gyönyörű modelleket készíteni és elmenteni is lehet helyes formátumba :)
  • dav1d
    #39
    jah ez az új reklám mentesített címünk.... www.veterans.env.hu
  • Vlala #38
    Hülyeséget írtam, így bejön, én még az fw-n kerestem.
  • Vlala #37
    Nem töltődik be a honlap. Most frissítitek, vagy elszállt valami?
  • bertino
    #36
  • dav1d
    #35
    nos annyi változás történt mióta nem írtam hogy már hivatalosan is létezünk BT-ként és budapesten lessz a főhadsziszállásunk dehát a fejlesztés miután nem online fog zajlani jóval gyorsabbb és rugalmasabbb lessz
  • BBDesign
    #34
    Végül is lehetne benne GTI is, hiszen a 70-es években jött ki.
  • dav1d
    #33
    nem fog nézd meg a képeket az volt az első kézs kocsi :D
  • dav1d
    #32
    nem csak nagyobb fokozatra kapcsoltunk :)
  • Harly18
    #31
    A Volkswagen Bogár ki ne maradjon!!! :) Azért el tudnék viselni benne egy Golf GTI-t is :)
  • Vlala #30
    Hál' Istennek, már azt hittem, ez is abbamaradt.

    (Egy apró észrevétel, a háttéren gentelmens van írva gentlemen helyett, a "men" a "man" többes száma, utána már nem kell s.)
  • bertino
    #29
  • dav1d
    #28
    c++ , 3dsmax ,2d képszerkesztőket keresünk aki akar privizzen!
  • dav1d
    #27
    nah egy kis kihagyás után (nem állt le a fejlesztés csak a honlap most ismét itt vagyunk újabb csapatagokkal)

    és elkészült az új honlap :)

    click
  • dav1d
    #26
    várunk domainre
  • Vlala #25
    az oldal fejlesztés alatt :(