14
  • ssdb
    #14
    annyira nem, de mrá 70 körül jár :P

    Egyébként ötletnek ez a a 3-as szövetség nem hülyeség. Én mint honlap tulaj és webszerkesztő kifejezetten üdvözlöm. Mondjuk én eddig mindent csak a Google site-map-ba regeltem be. A többivel nem foglalkoztam, mert ezek eddig is figyelték egymást így egy pár hétre rá "véletlenül" magától bekerült a többibe is, nem tom hogyan. Szal sztem ezen a helyzeten akartak a jáccopajtások a keresőmezőn javítani ls ezzel felgyorsítani azt.
  • Pestaa
    #13
    Tény és való. :)
  • MrPrise
    #12
    Ennek nem az a lényege, hogy "tutifrankonbiztosan" benne legyél a keresőben. Fontosabb, hogy te a sitemap segítségével tudod leírni, hogy milyen oldalakon mászkálhat a kereső(k) robotja. Gyakorlatilag a robots.txt egy kényelmesebb megvalósítása.
  • Port Dubowski
    #11
    Hogyhogy gyengébben kezeli?
  • 50T
    #10
    Azert annyira meg nem illant el az a 95%...
  • explicit
    #9
    Bár a Google jelenleg piacvezető, viszont technikailag gyengébben kezeli a dinamikus tartalmakat, mint a Yahoo. Ez, hosszabb távon kiveheti a kezéből a piacvezetői pozíciót.
    Emlékezzünk, pár éve az IE 95 százalékkal piacvezető volt... most agyonveri a firefox és az Opera, az a 95 százalék pedig igencsak elillant...
    A Google-t a Microsoftétől eltérő innovativ, és nem csupán profitorientált hozzáállás mentheti meg. Ez megvan náluk.
  • Benedicht
    #8
    Nemtudom jol ertem-e amit irni akartal. Te azt hiszed, hogy penzert lehet regisztralni a keresobe, es akkor elorebb dob ki? Mert ha igen akkor ez a cikk nem errol szol. Te is beregisztralhatod a sajat veboldaladat, ha azt akarod, tutifrankonbiztosan benne legyel a keresoben.
    Persze mar regota lehet "fizetett hirdetest" is feladni.
  • sathinel
    #7
    "de sokan inkább biztosra mennek - és előkelőbb helyezésre pályáznak a terjedelmes listában"

    lol tehát nyiltan vállalják hogy ahol a pénz az van elöl ami free az hátul....

    Nem gond, ha a fizetős portálokat ki lehetne szűrni de akkor elveszítenék a pénzt.

    MS eddig is a pénzre utazott ezután mégjobban fog ez érződni a keresésekben is ...
  • rumos
    #6
    ránéztem a naptárra, de nem ápr 1 van, szóval ez elég súlyos.
  • Sanyix
    #5
    Igen, az m$ piacvezető helyzete sem fog örökké tartani más piacokon ;)
  • lazly
    #4
    Hat tudod, orokke ne, de nagyon sokaig igen...
    A Yahoo meg ugy ahogy versenykepes, de mindig gugli mogott jar par merfoldel... A microcuccrol mar ne is beszeljunk. Fogalmazzunk ugy, hogy nem sikerult eredmenyeket felmutatniuk, amikrol beszelhetnenk.
  • DjDano
    #3
    tudod semmi sem tart örökké, a google piacvezető helyzete se
  • JeD
    #2
    Hogy ez a Google-nek miért jó? Ő a piacvezető, és az ő megoldását fogadták el (tehát a legprogresszívebb is). Akkor meg?
  • Mo.Organ
    #1
    jó nem bánom, legyen akkor így.