518
  • JancsiPapa
    #402
    Nem Öcsi bácsi népszerűsítésére szólna a gyásznap, hanem VKI népszerűsítésére...ezt itt le is zárnám, nem ide való.
  • SHADOWEYES7
    #403
    nemsoká temetés.........
  • hunbasser
    #404
    és az a vicc,h senki nem akarja kifizetni a temetés költésgeit,ami MINIMUM fél milliárd lesz.amikor meghalt,akkor mindenki saját halottjának tekintette,most meg senki sem...hisz ha annyira a saját halottja,pl az mlsz-nek,akkor lerendezné a temetést is...
    més senki nem tudja,honnan lesz előkerítve az az 500 millió ft
  • osho
    #405
    ...ebben az országban meglepődni se tudok semmin már.Real Madrid - Magyar "gálameccs" neki szánt bevételei is 'eltüntek'.Ha Antall Jóska ágyútalpas temetésébe nem rokkant bele az ország, akkor Öcsi bácsi gyásszertartásába sem fog.Bagatel összeg egy soha-meg-nem-térülő metróépítéshez, vagy egyébb jól átgondolt beruházás csúszópénzéhez képest.
  • osho
    #406
    ...ebben az országban meglepődni se tudok semmin már.Real Madrid - Magyar "gálameccs" neki szánt bevételei is 'eltüntek'.Ha Antall Jóska ágyútalpas temetésébe nem rokkant bele az ország, akkor Öcsi bácsi gyásszertartásába sem fog.Bagatel összeg egy soha-meg-nem-térülő metróépítéshez, vagy egyébb jól átgondolt beruházás csúszópénzéhez képest.
  • JancsiPapa
    #407
    Szép, okos, de ide kell? :S
  • osho
    #408
    Én már nem tudom ...
  • PíszLávJuniti
    #409
    500 milliós temetés de ugyan, mire fel?
    mit tett ő ?
  • SHADOWEYES7
    #410
  • SHADOWEYES7
    #411
    amit 10 millo magyar közül 100 évben egyszer ő meg tudott valósitani!
    "csak ennyit tett...."
  • partotmos
    #412
    LOL
  • JancsiPapa
    #413
    Irigy vagy? ^^
  • Zizou5
    #414
    hát kb, annyit, hogy akár a jobb kislábujján a köröm, híresebb mint te, többet ér mint te, vagy akár a elhasznált zoknia, többet ér mint te az egész házaddal, anyáddal apáddal együtt... csak ennyit
  • Grenzjager
    #415
    ...hogy nem volt cápa a magzatvizedben....
  • Dying Soul
    #416
    huh, ezért ez meglepő, tovább nem süllyedhet ez a nemzet
  • Harly18
    #417
    Ha igaz ez az 500 milliós temetés, szerintem akkor is túlzás, akármennyire is nagy ember volt. Ez az egész, ami a halála körül forog hihetetlenül nagy túlzás. Meg ahogy az újságban még a koporsóját is mutogatják, az meg már egyenesen durva.
    Ha szemét akarnék lenni, akkor mondhatnám azt is, hogy amikor a háború volt, akkor ő elmenekült az országból, annak ellenére, hogy valamilyen katonai rangja is volt. Úgyhogy nem érdemelné meg ezt a felhajtást. De részleteket nem tudok, igy nem mondom, mivel nem nagyon ismerem az életét. Az meg más dolog, hogy külföldön csinált karriert és igy lett hires. Mondjuk itthon nem sok esélye lett volna, akármennyire is tehetséges...Szerintem világra szóló eseményt akarnak csinálni ebből az egészből, hogy megint a külföldi hirekben szerepeljen az ország és ennyi.......
  • SHADOWEYES7
    #418
    NYUGODJON BÉKÉBEN...............



    barom hozzászólások már voltak..........
  • Zizou5
    #419
    mondj 1 embert, akit ha kimész külföldre, aszonják, ó igen ismerem. pl. árpád vezér. aszondod h árpád vezér az ki is? nem tudja senki, de ha azt h puskás, akkor, elkezd mesélni a 6-3ról, meg a világrengető goljáról. de árpád vezérről, azt se tudja, hogy ember e talán..
  • Harly18
    #420
    Mondhatnám, hogy szomorú, hogy nem tudnak Árpád vezérről, hisz mi sem magyar történelmet tanulunk. Az nem vitás, hogy őt ismerik a legjobban, de ettől függetlenül én akkor is túlzásnak tartom ezt az egészet. Ez a véleményem. Én nem vagyok fanatikus foci rajongó, talán ezért...
  • Harly18
    #421
    Szerinted barom, de igy gondolom...
  • Matthew Prosac
    #422
    nyugodjatok meg, elsősorban azért mert nem fog a temetés 500 millióba kerülni (már rég cáfolták), másodsorban azért, mert magánvállalkozók (is) fizetik a temetést, így a jópolgárok zsebéből közvetett módon nem fog kihúzni egy garast sem az állam. csakmert épp meghalt Puskás...
  • SHADOWEYES7
    #423
  • SHADOWEYES7
    #424
    te adózol???
    mert én 1994 óta igen,és mégsem hőbörgök,mint te az iskola padból!!!

    ugyhogy ennyi......
  • Grenzjager
    #425
  • hunbasser
    #426
    18-25 között.ez nem jött össze :\

    harly18:ha antall józsef temetése 400 millióba került,akkor Puskásé sokkal többet ér,erről ennyit
  • Harly18
    #427
    Az adózáshoz itt nincs köze semminek, ha egyszerűen nem vagytok képesek elfogadni más véleményét, attól függetlenül, hogy nem értetek vele egyet, akkor nagyon tudlak titeket sajnálni...
  • SHADOWEYES7
    #428
    de most mi nem jött össze??18-25-közöttre értem!!!!!!
    hogy az ő kora???
  • hunbasser
    #429
    igen,szal nem biztos,h tanul még
  • SHADOWEYES7
    #430
    ja ok,de nem is adózott le annyit mint én!1994 óta vállalkozásom van,és azóta csengetem a lóvét az állam bácsinak!
    arra értettem,hogy nem csipogok ,hogy miért erre költik a pénzt el!!
    egyébként---- A TOPIK NEM EZÉRT NYILT HANEM AZÉRT ,HOGY EMLÉKEZZÜNK AZ EGGYIK LEGNAGYOBB MAGYARRA!!!


    ---HÁT NEM LEHET EZT MEGÉRTENI??
    MIÉRT KELL ÁLLANDÓAN GYALÁZKODVA FIKÁZNI A KÖLTSÉGEKET,ÉS SATÖBBI????
  • I3andy
    #431
    Nekem csak egy bajom van a temetéssel és az a helyszíne. Miért nem lehet Puskást is a többi nagy magyarral együtt a Farkasrétibe temetni? A bazilikákba uralkodókat v 1házi vezetőket szoktak temetni.
  • Harly18
    #432
    Itt ki gyalázkodott? Ennyire megviselt ez az esemény, hogy mindent így túldramatizálsz? Talán családtag vagy? Vagy mi? Én nem akarok ezen veszekedni senkivel sem és senkit sem megbántani, de azt nem érzem gyalázásnak, hogy sokallom azt a fél milliárdot....Elismerem, hogy nagy ember volt és nem bántanám és szerintem nem is bántottam...
  • whiskeyman
    #433
    ezt be le lehet fejezni....
  • Harly18
    #434
    Szívemből szóltál...
  • And5
    #435
    Pedig mondott okos dolgokat. Például én sem értem mi a túrónak kellett szerencsétlent végig vinni a városon? Mintha vmi turista látványosság lenne a koporsója ...
  • SHADOWEYES7
    #436
    ----------------------EZ A TOPIK ERRŐL SZÓL!!---------------


    NYUGODJON BÉKÉBEN..........................................................
  • I.C.ram
    #437
    ugyanezt már leírtam én is.

    Egyszerű a válasz: kenyeret és cirkuszt a népnek. Most azon versengenek a politikusok, hogy ki tud nagyobb felhajtás csinálni az egészből.
  • Dying Soul
    #438
    puskás holtan is sztár.
  • SHADOWEYES7
    #439
    gyerekek,mikor Augusztus 20-án ott álltok és folyik a nyálatok a tüzijáték szépségén ,miért nem reklamáltok,hogy mi a faszért a mi adó fizető pénzünkből csinálják meg??
    pedig ez a sajnálatos dolog 100 évben egyszer adódott,az meg minden évben van!!!

    hmmm??
  • I.C.ram
    #440
    Ez kicsit más azért...
  • SHADOWEYES7
    #441
    Persze,hogy más és nem értem miért kell firtatni miért is lessz ekkora temetés??
    Bezzeg mikor az aranycsapat bevarta a gólokat az akkori öregek nem mondták volna hogy majdan ha elhunynak a nagy focistáink nehogymár nagy temetés legyen!!
    Ez az elmult nemzedék hatalmas büszkesége és bálványa volt amit Öcsibácsi csinált,az hogy ki,és hogy szervezte le a temetést semmi közünk nincs hozzá,és nem is illik felhozni szerintem!!!