13
Kiváló final fantasy epizód nintendo DS-re.
  • zola2000
    #13
    Most olvasom, hogy jön december elsején valamilyen fifna fantasy cristal chronicles ring of fates
  • Csibe001
    #12
    360861762953 - ez a Friend Kódom, lehet levelet küldeni. :D
  • Csibe001
    #11
    Én egyenlőre nem hiányolok semmit a játékból, kellőképpen leköt.Az animációk meg így is megfelelnek nekem pl varázslásnál nem lenne kedvem mindig végignézni az animációkat, szóval így random beadva tökéletes.
    Mentést nem értem miért nem lehet konkrét helyszíneken menteni de ezt is kezdem megszokni. :)
    Szóval eddig mondjuk 10/7
  • zola2000
    #10
    Külömben jó a harcrendszer, a történet, jó hogy harc közben az embereken láthatóak a felszerelések hatalmas bejárható világ, szép az intró, zeneileg és grafikailag a régebbi 2d-s final fantasykra hajaz (csak 3dben).
  • szabzol
    #9
    Igen, én is észrevettem, hogy valami nem teljesen ok a mozgásokkal. Hiányolom pl az ellenfél összeesését, csak szimplán eltünnek. És azért amikor karddal támadok, akkor igazán illene odaszaladni, vagy legalább a kardot az ellen felé dobni:)
  • zola2000
    #8
    Ja a szokásos japán lineáris rpg, ahol néhány helyen azért megteremtik a szabad útválasztás látszatát. Nem lett egy kicsit gyenge a karakterek animációja, főleg harc közben? Nekem ez az egy bajom van ezzel a játékkal, külömben jó.
  • szabzol
    #7
    Szerintem nagyon királyra sikerült a játék. Eleinte kicsit nehéznek tűnt, de aztán rájöttem, hogy nem nagyon szabad eltérni az NPC-k által "javasolt" útvonaltól. Engem pl a barlangokban először hipp-hopp sz@rrávertek a zombik/csontvázak. Azóta sokat edzek
  • zola2000
    #6
    Aha... Időközben jobban utánanéztem a dolgoknak, igen jó nagy (hosszú) ez a játék.
  • Shadow_THH
    #5
    a modok megin figyelnek és várnak :c
  • zola2000
    #4
    Jó már rájöttem.
  • Csibe001
    #3
    A szellemvárostól a térképen balra lefelé kell menni s hopp egy léghajóban találod magad s utána már be tudsz menni a várba.Én legalábbis így jutottam be.
  • Shadow_THH
    #2
    még csak 20 final és final ds topig van
  • zola2000
    #1
    Na most kezdtem el, és sajna máris sikerült elakadnom. Szóval az első városban voltam már azonkívül van egy szellem város, és egy vár ahová nem lehet bemenni. Hol lehet továbbjutni?