53
Modern Akció-FPS
  • ricsa008
    #53
    üdv
    a Mds -t nem tudom betölteni dt-be az mdf el pedig ellenörzés közben ujraindul a gép
    mit tegyek
    mivel már a könyökömön jönnek ki a beszólásokat inkább tartsátok meg magatoknak
  • Qwerty4
    #52
    Nekem még az se. xD
  • Maxtreme
    #51
    Mhh akkor sikerült a fos szint alá süllyedni, grat nekik xD (nekem mondjuk az elsőben is csak a menü zenéje tetszett:) )
  • Shep
    #50
    Hát pedig de, az elsőt elvittem legalább a feléig, voltak benne jó pillanatok. Ezt meg mikor kipróbáltam hát borzalom, igazi value kategória abból is az alsó szint. Csak önkínzóknak illetve nagyon unatkozóknak ajánlott. Elég ha csak a fegyvermodelleket, meg azt a kéztartást megnézed már az magáért beszél :)
  • Maxtreme
    #49
    neb*ssz, annál rosszabb nem lehet xD
  • Shep
    #48
    De minek? Még az elsőtől is gagyibb.
  • strebacom
    #47
    Van már második rész is!!!
  • Qwerty4
    #46
    Übergagyi az egész.
    A hangok rettenetesek, szövegek detto.Ahhoz képest, hogy milyen grafja van eléggé gépigényes.
    Pocsék fegyverek, unalmas videók.Nullaértékű sztori.
    Egyszóval az egészből csak úgy árad a gagyiság.
  • Prince23
    #45
    Hello!
    Ezzel a játékkal nekem semmi bajom nem volna, egy ÁTLAG tucatterméknek tekintem, van benne egy kis Conflict Desert storm feeling is, ha nem szaggatna qrvára:PPPP Öcsém, le kellett vegyem Lowra a configot, mindent kikapcs.
    Hát igen ez a JOWOOD szemétkupacszar optimalizálása, rohadjanak meg. A Vegas 100-szor jobban fut mnit ez a kupleráj... és ami benne a poén: pont 1 gb-ot tartalmaz az installja

    Grafika: 6
    Hangulat: 6
    Hangok: 8
    Irányíthatóság: 7
    felépítés a küldiknek: 5 (könyökömön jön ki)

    Ui: majd felteszem mégegyszer, ha dögunalmasra fogom magamat unatkozni:D
  • Bence94
    #44
    helo ez tényleg fos de valakinek nincs kedve coop-ban játszani?márha még nem töröltétek le.
  • Zoli Zoltan
    #43
    honnan ezek a gyönyörű képek? athlon 2500+, geforce 6600le 256mb-ram és csak elmosódva megyen
  • Rage47
    #42
    most töltöttem le sg-ről. 5 percig volt a gépemen :D:D egy egy xar
  • mike0013
    #41
    2 éve még én is ellettem volna vele
  • UltimateGamR
    #40
    jó kis FPS pedig! én elszórakozok vele , ma is átvittem avgy 6 pályát , hangulatos , grafika a helyén van , minden OK , KIVÉVE az alacsony FPSt/Frameratet
  • strebacom
    #39
    Pedig a képek alapján jónak tünik:



  • strebacom
    #38
    Pedig a videók alapján milyen jónak tünt, én is most próbáltam ki, hisz reloaded barátunk ezt is beválalta, hát nem fos de nem egy FER az biztos....
  • Gerisone
    #37
    úúúristen! ez télleg iszonyat kaka! na mindegy
  • Deajka
    #36
    Na és mennyi pénzt adtál érte?

  • KoPf04
    #35
    Az a helyzet hogy leszedtem tegnap és kipróbáltam ezt a csodát,és előre elnézést kérek azért ami ezután jön de ki kell adnom magamból

    Tehát...

    EZ EGY SZAR SZEMÉT FOS HULLADÉK RAKÁSSZAR LOCITROM FING és GECI!!!!!!!

    Óvva intek mindenkit aki megpróbálná beszerezni hogy ne tegye mert ez
    EGY SZAR SZEMÉT FOS HULLADÉK RAKÁSSZAR LOCITROM FING és GECI.

    Hogy miért,mert nevetséges.A grafika '99-es szintű,a kezelés rosszabb mint egy 20-ad rangú konzol átirat.Az egész körítés olyan mint egy n-ed rangú olcsó amerikai akciófilm,ááááhhh még azt sem éri el....
    Egyszerűen nevetséges és felháborító is egyben,hogyan lehetséges hogy ilyen játékok manapság napvilágra kerülnek.
    Hogy lehet ezért pénzt kérni?

    bááhhhh.....
  • Shep
    #34
    Akartam csinálni, de nem jó, a fraps valamiért csak hangot vett fel, szóva ennyi én megpróbáltam :)
  • Maxtreme
    #33
    De. Mielőtt feletöltöd, lesd meg hogy minden ok-e vele.
  • Shep
    #32
    Meg ne nézzem helyetted? :)
  • Shep
    #31
    Ja a demo tényleg szar, de a full nekem bejön :)
  • mike0013
    #30
    csinálj videót és tedd fel valahova és ha már itt jársz linkeld is be:D
    thx:)
  • csoola
    #29
    én a demo miat ezt a gammát elkerülökm, akkora szar h már már nem is nevezném játéknak, csak felbassza az agyam
  • Shep
    #28
    Na megnéztem a fullt és nem olyan rossz, amit eddig megcsináltam belőle az hangulatos volt, bár az átvezetők nagyon gyatrák.
  • #27
    Képek
  • #26
    Épp,hogy kijött a játék már patch is van hozzá:
    Patch
  • csoola
    #25
    ez nekem olyannyira nem jött be h kb 2 perc után még a registry-t s átnéztem van-e nyoma:P
  • Hellsing47
    #24
    én ezt önnek nem ajánlom!!

    1gigát csak potyára szedsz le..nagyon-de nagyon szar...nem igaz hogy hogy lehet egy játékot ennyira szarul megcsinálni..legalábbis a demoja nagyon rossz volt...ha ez másmilyen akkor szolj :DD
  • mike0013
    #23
    pff:S
  • #22
    The.Mark-RELOADED
    Már nemsokára lent is van
  • grebber
    #21
    Na akkor most a látott képek beváltották a hozzájuk fűzött reményeket,mert már azok azt sugalták hogy le ne szedd ezt a fost.
  • gyuri12
    #20
    hát ez a játék egy kalap szar ha legalább arról szólna,hogy mész és jönnek rád az ellenek,akkor jó lenne stresszoldónak:)de így...
    és mé kell egy emberbe egy fél tárat belelőni? igaz ha fejbe lövöd,akkor csak 2 lövedék...
    az egyetlen jó ebben a demóban,hogy németül van ugyanis én a demo2-est töltöttem le,mert az kisebb:)
  • mike0013
    #19
    köszii
  • Maxtreme
    #18
    Nem küldöm, inkább feltöltöttem.Tessék
  • mike0013
    #17
    küldd át:P
  • Maxtreme
    #16
    Hát ez tényleg kurva gagyi :)
    Lassú, ronda, uncsi/gagyi a gameplay.
    1edül a menü zenéje ami tetszett, el is raktam :)
  • STREEX
    #15
    Én most kezdtem el tölteni az 1-est.De amint látom eddig nem vlaami pozitív az összhang.:)
  • csoola
    #14
    azta rohadt, aszittem h nem lesz rossz, de ennyire lehangolo véleményeket:P mind1 leszedem aztán kiderül