24
Te mennyiért telefonálsz ill. sms-ezel?
  • autoszimulator
    #24
    pannnon praktikum.. sokat nemtok rola, mer előfizetés, de az emletdijas sms-eseket nems zámlázza kerek 5 hónapja
  • Vlala #23
    Vodánál elég érdekes dolgok vannak. Naonócó, naoncép, de valahogy mindig van egy-két apróbetűs rész.
  • Amse
    #22
    Én T-mobilos vagyok:
    Telefonálás hálózaton belülre fix 35ft/perc
    Telefonálás hálózaton kívülre fix 50ft/perc
    (másodpec alapú a számlázás ami rulZ)
    SMS 30,4 Ft ,Vodafone-ra 33ft (ezt nem tudom miért drágább) amiből 40 sms ingyen van és átlagban 50-et küldök havonta...
    + kedvezmények ami annyit tesz, hogy ha 10e a számlám akkor kb 5e-t fizetek...
  • Amse
    #21
    jódete rohatt vagy ^^
    [tudja a titkát]
  • Vlala #20
    Már régen nem figyelek erre, azt se tudom, mennyi egy perc. Valahogy nem volt kedvem mindig "nekemsealegyekhordjákössze" naprakész ügyeskedőt játszani.

    Volt viszont egy ismerősöm, aki igen, még a számhordozósdi előtt: rekordja 3 új telefon egy hónap alatt, és virított a feje, hogy nagyon olcsón tud mobilozni. Szinte hetente kaptam az "új számom: 06-xx-xxx-xxxx, a régin ne hívj, mert eladtam" üzeneteket.

    Most ez megéri?
  • Gladiator
    #19
    3ft-ért sms bármelyik szolgáltatóba. 6ft hálózaton belül a hívás, 11ft hálózaton kívűl. havidíj nincs.
  • NeoMaN
    #18
    LOL
    1000 SMS
    :))))))))
  • NeoMaN
    #17
    Az SMS a tizenévesek csetje, ezt mindenki tudja.
    Ír a lánynak mert szóban nem meri...
    Normális ember telefonál.
  • bertino
    #16
    nekem a kártyát most zárolta a vodkafon, hiába töltöttem fel 2 héttel ezelőtt...
  • LeePí17
    #15
    nekem minden hívás 39ft (bármelyik hálózatba)
    (nincs csúcsidő)
    sms 24ft
    mms 28ft

    így én sms párti vagyok. :D
  • 0ppika
    #14
    csoportos céges előfizetéses pannonos izé :P
    2880 a havi díj és mind lebeszélhető, 60 ingyen sms, csoporton belül 3,5, hálózaton belül 7 ft, a legdrágább percdíj csúcsidőben hálózaton kívül 26 ft, ritkán fizetek többet az alap díjnál
  • biomage
    #13
    szép dijcsomag
  • SötétBarom
    #12
    Nekem olyan díjcsomagom van hogy mindig minden 20 forint.. Mindenhova.. SMS, hívás hálózaton kívül-belül...
  • zmeor
    #11
    ugye van ez a 700 ft befizet és utána 7 ft egy sms ami 100x követhető el, t-mobil -osnak

    ha valaki mind a 100db at kihasználja akkor 14ft/sms, de csak t-mobilba
    ha valaki 75db ot használ ki akkor 18,66ft/sms
    ha valaki 50db ot használ ki akkor 28 ft/sms

    és ez mind 30 napra van.... lehet tovább számolni hogy ki mennyi sms-t ír 1 hónapban és mennyire fogja megérni neki. amint látszik hogyha nem küldesz 75 db ot akkor már nem is kedvezmény.
  • Trisztin
    #10
    tudomásom szerint a voda SMS-ben nem különbözteti meg a szolgáltatókat...

    [Az akció 2006. szeptember 18-tól november 22-ig tart, meglévő vagy új egyéni kártyás előfizetőknek, előzetes regisztrációval igényelhető. Az akcióra legfeljebb két alkalommal lehet regisztrálni, normál díjas belföldi sms-ekre érvényes, és az 1000 SMS csak az aktiválást követő első 30 nap során használható fel.]

    PíszLávJuniti - az én telefonom billentyűzete nem olyan kicsi :)) Én különben élvezem az sms váltásokat...de ízlések és pofonok...

    --
    Azért mert én smspárti vagyok még nem kell leugatni és se szólok le senkit,aki disznót töm magába...
  • PíszLávJuniti
    #9
    Amíg egy ujjal bepötyögöm a telefon kis szar billentyűzetén.. hát az eszem eldobom tőle. Sokkal inkább a hívás. Ezt elvárom az ismerősöktől is, hogy ne szaros smst küldjenek, ha akarnak vmi interaktívat, hanem hívjanak. Persze egy névnapi jókivánság ok smsben, de egy találkozó, vagy más hasonló időhözkötött, nem való smsre.
  • zmeor
    #8
    az a nagy kár ezekben az akciókban hogy csak szolgáltatón belül működnek
  • Trisztin
    #7
    ahogy gondolod... de nem véletlenül találnak ki ilyen akciókat a szolgáltatók ...
    a vodánál 1200Ft/1000Sms ... elő is fizettem volna rá,csak sajnos az én ismerőseim is telefonálos fajták,vagy nem vodások úgyhogy nem mindig válaszolnának :)

    Én olyan szinten elvont sms-ező vagyok,hogy órán is levél helyett inkább smst küldök :) gyorsabb ;)
  • PyRex
    #6
    Sms-t küldeni szerintem csak abban az esetben érdemes, ha valami miatt a telefonálás nem lehetséges. De amúgy baromság, Ugyanannyi pénzért sokkal több mindent elmondok sokkal gyorsabban.
  • Thanatos
    #5
    semenyit, nem telefonálok és nem sm-esezek... :P
  • zmeor
    #4
    az nem rosz:) csak az a gáz hogy 700ft után még fizetheted a 7 ft os sms díjakat....
    meg ráadásul csak T-mobilosnak mehet az sms
  • NeoMaN
    #3
    tmobile 700ft/100sms->7ft/1db sms

    de emondtam, mert 2 hónap alatt 4db sms-t küldtem :)

    Ja, mingyá zárnak.
    :D
  • Trisztin
    #2
    én sms párti vagyok ... 18Ft/sms :) a telefonálás kicsit drágább,mint más csomagokban ... de én azt szinte nem is használom... ezért nekem mindegy :)

    ... egy hűséges piros szolgáltatós ...
  • zmeor
    #1
    TI mennyiért beszélgettek a mobilon? és mennyiért sms-ztek?
    jöhet mind a 3 szolgáltatótól...
    szerintetek melyik a legkedvezőbb csomag? + kedvezmény hozzá? /domino/