32
Friday Night Lights- Az Igazi amerikai foci
  • tomi555
    #32
    Hát sajnos ennyi volt:(
    Évadzáró rész remek volt, igazán a sorozathoz méltó befejezés.
  • #31
    Egész jó lett a szinkron!
  • #30
    Hamarason magyarul is láthatjuk a sorozatot!
  • #29
    Sajna felirat hiányában még nem tudom nézni :(
  • Bucser
    #28
    Nagyon kemény az Első rész ebben a szezonban:)
  • #27
    Elindult a 3. évad!
  • Randal
    #26
    Végre egy jó hír:)
  • mistermiskolcz
    #25
    Lesz 3. évad! Szuper!
  • #24
    Nem tudjátok a főcímzenét honnan lehetne letölteni?
  • Bucser
    #23
    11-es rész nagyon nagy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor a feleségének a húga Officet vesz Taylor meccskazettájára:D Az hittem ott helyben felrobban az öreg:D
  • Randal
    #22
    Tizedik részig kivégezve.
    Héj, beindult a sorozat nagyon. A hullás részt is frankón lezárták, plusz azért történnek dolgok is. És bár hiányzik a foci, de a soroazt viszi a lendületet tovább.
  • Randal
    #21
    A 2. évadot most kezdem majd el nézni.
    Elég sok rosszat írtak róla, remélem azért rendbejön mert sajnálnám a dolgot.
    Az első rész korrekt volt, csak lehetett volna benne kicsivel több foci:)
    Sajnálom, hogy a 2. részben ezzel kevesebbet foglalkoznak:(
  • Bucser
    #20
    Más a hangsúly a második szezonban. A csapat teljesítménye totl másodlagos. Csak amolyan alapzaj benne maga a bajnokság. Nem arra koncentrálnak, hname a személyes zűrökre.

    De Kyle Chandler (Coach Traylor) még mindig eszméletlen figura:)
  • robotnyk
    #19
    követem, de a második szezonból eddig még nem néztem részeket, csak gyűjtöm egyelőre. azt hallottam, az eleje nem volt az igazi, talán azóta már magára talált.
  • Bucser
    #18
    Nem tudom. Lehet csak én követem a sorozatot innen az SG-ről, de a 2x09 elég jó kis rész lett:)
  • Bucser
    #17
    Kint van 2-es szezon 1 rész.
  • Bucser
    #16
    Végignéztem....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, hogy a Coach szerepében brillírozó Kyle Chandlert hogy szerkesztik bele a sorozatba, hogyha Austinban marad a TMU edzőjeként. Ki lesz Dillonban az új edző? (nem hiszem, hogy a 18 éves éppen felépült QB-ból csinálnak HC-t mert akkor azonnal kukába vágom a sorozat második szezonját.)


    Szóval sok a kérdés bennem. Baromi jó volt az első szezon, csak remélem nem az történik vele mint a BSG-vel történt, hogy egy nagyon jó első szezon után a 2 szezon felétől valamint a 3. szezon második felétől teljesen leült a sorozat.

    Na mindegy majd meglátjuk.

    Clear Eyes, Full Hearts, Can't Lose!
  • Bucser
    #15
    Igen a kisvárosi Milliő nagyon jól benne van, de láttuk a We are Marshall-ban is ezt a College Football szintjén. Milyen jól megmutatták. Marshall sem volt a 70-es években az a típikus nagyváros. Másuk sem volt mint a Foci és a Gyár. Lásd Dillont kb hasonló. Van egy Gyár egy fast food restaurant egy autókerteskedés és a focijuk.

    Ami engem igazán zavar az a rengeteg hasonlóság a We are Marshall és ezen Sorozat között. Mindenesetre a színészi játék baromi jó lett. Bár Buddy Garrety szerepére el tudnám képzelni Ian McShane-t.
  • robotnyk
    #14
    igen, a fiatal karakterek nagyon felnőttesek, és problémák is azok. de a családi problémák, a kisvárosi hangulat vesznének el egy college környezetben.
  • Bucser
    #13
    Nézem a sorozatot és egy két momentumtól eltekintve azt látom, hogy ez a sorozat rossz helyszínen van... ezek a problémák inkább illenek egy Főiskolára és Főiskolai csapatba, mint egy középsuliba (szerintem, de kövezzetek meg)

    A Foci részek nagyon jók viszont:)
  • robotnyk
    #12
    1x06osig megnéztem, még idénre be van tervezve legalább 2 rész :)
    amúgy mostantól szerdán lesz, január 3dikán már folytatódik is a sorozat

    clear eyes, full hearts, cant lose! \o/
  • Casillas
    #11
    ejnye de kihalt ez a topik :c
  • LegoTGR
    #10
    Torrentspy-on keress rá hogy "friday nights"
  • robotnyk
    #9
    NBC has given a full-season order for 2006-07 to its critically hailed freshman drama "Friday Night Lights" (Tuesdays, 8-9 p.m. ET), it was announced today by Kevin Reilly, President, NBC Entertainment.

    "We're proud to reward an authentic, poignant series like 'Friday Night Lights' with a full-season order, demonstrating our confidence in it's appeal and quality," said Reilly. "Television critics and devoted fans have supported the show with well-deserved praise for the executive producers, writers and exceptionally talented cast."
  • Csabi127
    #8
    honnan szeditek?
  • endiboy
    #7
    /off
    jéé keszthely, épp a helyiekkel játszottunk meccset pár hete ..itt pécsen:)
  • robotnyk
    #6
    jó darab, de valahogy éppen az usában senki (na jó, kevesen) nem kiváncsi a sport drámákra, ki tudja miért. kár lenne érte, mert a film is jó volt, a sorozat is jó.
  • LegoTGR
    #5
    Hát az első 10 perc is elég jó.
    Már ottis nagyonjo zene van, hihetetlenül eltalálták. Énmár csak a zene miatt is nézném :) Nem az az unalmas "elpengetem" zene, hanem tényleg aza dinamikus, erős gitár :)
  • laliking
    #4
    imádom a sportal foglalkozó filmeket :)
  • endiboy
    #3
    tetszett a film, meg is van, és a sportot is imádom :PPP
  • ProGabe #2
    szerencsére már egyre ismertebb sport :)
    még csak az első 10 percet sikerült megnéznem,az alapján természetesen nem mondok semmit,de nálam kötelező darab,lévén szeretem mind a sportot mind a sorozatokat
  • LegoTGR
    #1
    A sorozat egy, nálunk kevésbé ismert sportágat mutat be, egy középiskolai futballcsapaton keresztül.
    A Dillon Párducok esélyesként vágnak neki az idénynek, irányítójuk idén végez, a legtöbben úgy vélik hogy a profik közt a helye, mindent meg is tesz hogy bizonyítson. Elkapójuk szintén sztár játékos, tehetségénél talán csak a szája nagyobb. Az edző vállán nagy a teher, 6 év után lett vezetőedző, és mindenki győzelmet vár tőle. Ő meg is tesz mindent, de az első meccsen nem várt dolog történik...