595
  • gordon 24
    #71
    Tegnap hatalmas nagy buli volt!!!
  • Balázs Brigitta
    #70
    Szia!
    Én is remélem hogy találkozunk
  • gordon 24
    #69
    Hello!! Te is ? Kellemes meglepetés. Üdv itt.
  • gordon 24
    #68
    Szia Brigi!! Jaja Holnap Koncert.. Remélem találkozunk... DD !!
  • Balázs Brigitta
    #67
    Holnap KONCERT!!!!!
    Itt van a hely:www.roadcaptain.hu
    Itt lehet tájékozodni,a koncert biztos hogy fergeteges lesz(tapasztalat)mint ahogy mindegyik ROMER koncert
  • fradista91
    #66
    Nem is tudtam, hogy te szereted a Nemzeti zenét :D
    Üdv a Csapatban :)
  • modellmaker
    #65
    hú hoppá! és eddig nem bukkantam rá itt a fórumon! :C
    mostanában mást nem is fogad be a szervezetem. :)
  • gordon 24
    #64
    Ma sajnos én nem érek rá!! Verseny lesz este a Ligában igy a Gép elé vagyok kötözve...
  • HunButyok
    #63
    nem megyek, mert zalában leszek... pont szobat hajnalban megyek haza vidékre. Bp-n csak albérletben lakom... d ema megyek a magyar buliba. Ha van kedved, csatlakozz!
  • gordon 24
    #62
    Üdv itt!! Szombaton mész a koncertere? Én szeretnék!!
  • HunButyok
    #61
    A magyar História X az nem korábbi? Sztem jóvalkorábbi. Vagy újra kiadták... És a Perdita szerelem album hol maradt? (mondjuk ez szerintem nagyon gagyi volt anno)

    Amúgy ha szeretitek a magyar népzenét és akár találkoznátok is a zenekar pár tagjával, akkor gyertek el a Kálvin tértől nem messze lévő Károli Egyetem klubjába. Szép lányokkal, nem drága alkohollal, néptánccal vár mindenkit a BULI! Csak cigit kell hoznotok magatokkal! Ezt igaz csak éjfél után lehet a beltérben elszívni, de addig a néptáncosok látványa, a népzene enyhíti a pangás tüneteit!

    Éljen Magyarország! Hajrá Romieri!
  • HunButyok
    #60
    Sziasztok! Újabban én is kedvelem ezt a zenekart. Amióta megjelent a történelmibb vonulat a zenéjükben, azóta tetszik igazán. Előtte csak pár daluk jött be: Szent László éneke pl... Még ezeréves kazin volt meg... De ez a magyar őstörténetes körítés zseniális, és követendő példa... Elég ha arra gondolunk, hogy van keltás rockzene, van skandinávos rockzene, van szlávos rockzene, miért ne lehetne magyar is.
    Trianon a szabadkőműveseknek köszönhető, amikor is az őszirózsás forradalom után betiltották nálunk a páholyaikat. Aponyi Albert gróf például a francia Nagy Orion (egyik leghatalmasabb páholy jelenleg is) részéről kapott felszólítást levélben, hogy vonják vissza az 1919-es páholymegszűntetést, mert különben elintézik hogy megemlegessük az első Vh-t. Sikerült nekik. A Kis-Antant államok befolyásolható, s talán alacsonyabb szinten lévő népeit felhasználták bűnbaknak a szabadkőműves bosszúhoz... Amúgy ez a háttere a történelemkönyvben szereplő dolgoknak... :)


  • gordon 24
    #59
    Köszönöm!! Te nem Budapesti vagy? Kár pedig nagyon nagy buli lesz.. Remélem!!
  • fradista91
    #58
    Jó neked hogy arra felé laksz :)
    Jó szórakozást a koncerthez!
  • gordon 24
    #57
    Na kideritettem. Savoyai Téren van. Tudom is hogy hol!! Ez Budafok. Ugyhogy akkor menni kell!!!
  • gordon 24
    #56
    9-dike!! Basszus az mindjá itt van.. Akkor Szombaton!! Fuu na már csak azt kell tudni hol ez a hely!!
  • fradista91
    #55
    A Zenekar kiadványai:
    Magyar História X - 2000.december
    Itthon Vagyunk - 2002.február
    Zárva a Mennyország - 2003.május
    A Hadak útján - 2004.augusztus 13.
    A Mondák könyve - 2005.augusztus 5.
    Minden vészen át - 2006.október 16.

    Maxik:
    Szabadságot Magyarországnak - 2003.október 22.
    Boldogasszony Anyánk - 2005.február 18.
    Napom, Napom - 2005.december 9

    Válogatáslemezek:
    100% Magyar - 2003.március 15.
    We will never die Vol. 2. - 1999, Nordisc (Hollandia) - Csak Álom
  • fradista91
    #54
    Következő koncertek:
    2006. december 9. Budapest, Road Captain Biker Pub
    2006. december 15. Mohács
  • gordon 24
    #53
    Hát az!! Mostmár csak embereket kell toborozni akik tudják míről beszélünk.. Mikor lesz Koncert vagy ilesmi?
  • fradista91
    #52
    :) Köszi, és szívesen.
    Hát egész nap nem hallgattam, de pár szám (főleg Fradis) szerepelt ma a listámon :D

    Megunhatatlan ^^
  • gordon 24
    #51
    Teljesen Korrekt!! Kösszi!! Nagyon nagy zenekar ez. Égész nap ezt hallgattam ma..
  • fradista91
    #50
    Átkellett méreteznem, milyen lett?
  • gordon 24
    #49
    oké rendben!!!
  • fradista91
    #48
    Majd elkezdek kampányolni ^^
    Akkor szólok mod topikba :)
  • gordon 24
    #47
    Azt ne várd. Nem vagyunk túl népszerüek.SDajnos
  • fradista91
    #46
    Szólok ha gondoljátok :)
    De várjunk vele még egy fél napot, hátha holnap délelőtt többen megnézik, véleményt nyilvánítanak róla ;-)
  • gordon 24
    #45
    Felőlem berakhatjuk! Megkéred a Modikat? Vagy Mi legyen?

    Nekem csak a hun és magyar mondák van meg és egy régebbi. De az ujat nem hallottam én sem sajna.
  • fradista91
    #44
    Készítettem egy bannert a topikba, remélem tetszik :)
    Tess
  • fradista91
    #43
    Ha számodra, az jelenti a bizonyos színvonal alá való süllyedést, hogy az Ország legnépszerűbb Csapatáról alakul egy zenekar, és Hazád történelméről is több banda énekel, akkor csak sajnálni tudlak.
  • fradista91
    #42
    Igazad van... Ma a fiatal generáció nagyrészét inkább a néger rap "zenék" (?), diszkó számok érdeklik. Hazájukról szinte semmit nem tudnak.

    És nem is AKARNAK tudni.
    Ébresztő Magyarok!

    Amúgy az új albumot még nem hallottam sajna, de nekem az összes számuk bejön.
  • gordon 24
    #41
    Üdv itt. Ezt sok embernek kell terjeszteni hátha kicsit jobban fogja érdekelni az embereket az otthonuk hazájuk.
  • fradista91
    #40
    Jó hogy ráakadtam erre a topikra. Már gondolkodtam hogy bemutatom a Nemzeti zenekarokat a Fórum lakóinak, de úgy nézem megelőztek :)

    Ami nem feltétlen jelent rosszat. Legalább egyre több ember kezd el érdekelni.
  • gordon 24
    #39
    Ezek nem divat zenék az biztos!! De azt leszögezném hogy azok akikről a topik szól nem SKINHEAD zenét csinálnak és ő maguk sem azok!!.
  • dunga
    #38
    Divízió 88-at nem szidom, dehogy. Nem is a zenére írtam. Én is szoktam hallgatni, nem is keveset. Csak nem kell itt reklámozni rendes ns zenét. Láttam rakat embert, csak kifigurázta, meg röhögött. (Bár lapjukon-amit bezártak- ők is írták, h nem kell komolyan venni a számaikat.)

    Akkor ezek a zenekarok mellé idesorolható Ballagó Idő is. Jó kis zenekar /volt/.
  • sufnituning
    #37
    Hát nemigazán De szerinted a Divizio88 divatzene? Hát elég furcsán látod a dolgokat!
  • dunga
    #36
    divat srác vagy-e?
  • sufnituning
    #35
    Tsá. A Divizio88-at ismeritek? Ha még nem akkor nagyon gyorsan hallgassátok meg!
    Ez aztán tényleg igazi hungarista/skinhead zene!
  • Jabar
    #34
    igen oi-kornak is vannak jó számai.
  • gordon 24
    #33
    Nekem a Skinhed zenéből az Oi-kor jön be a legjobban. De azt az albumot még nem hallottam. Majd megszerzem aztán nyiléatkozom..
  • Jabar
    #32
    hm, igaz, bocsánat :)
    Akkor örülök hogy így van! :)