595
  • zsozsi80
    #595
    http://www.youtube.com/watch?v=GGG5YWsnyPk

    Romantikus Erőszak - Keménymag lemezelőzetes koncert
  • zsozsi80
    #594
    http://www.youtube.com/watch?v=tQSMAUGoUxU

    Romantikus Erőszak - Kemény mag Lemezelőzetes koncert

  • Balázs Brigitta
    #593
    Október 9-én pénteken tartja a Romantikus Erőszak az Árpád Hős Magzatjai album lemezbemutató koncertjét Budapesten a Wigwamban. Kapunyitás: 20 óra.
    A buli érdekessége, hogy az összes új dal elhangzik majd, különleges vendégként pedig színpadra lép a bandával a P. Mobil motorja, a CD-n is közreműködő Schuster Lóránt, így nem kizárt, hogy az "Örökmozgótól" is felcsendül majd néhány dal. Az estét a Patrióta zenekar nyitja.
    Belépő: 1600 Ft (elővételben), 2000 Ft (a koncert napján a helyszínen)
    Jegyelővételi helyek Budapesten: Fehérlófia, Turánia, Turul márkabolt, Szkíta kézművesboltok (Pest, Buda), Trafford kávézó-pálinkázó.
    Mivel sok kérés érkezett hozzánk ezzel kapcsolatban a nem budapestieknek lesz lehetősége az elővételes 1600 Ft-os áron jegyet félretetetni a koncert napján este 9-ig, ha küldenek egy e-mailt a [email protected] villámposta címre, amelyben szerepel a nevük, a városuk neve és a kért jegyek száma. Ezeket az esti pénztárban lehet átvenni és fizetni.
  • gordon 24
    #592
    Jaja:D Meg a sün sün!:D

    Kész! nagyon faja volt.. Én kint voltam 2 napig.. Vasárnap nem sikeredett pedig a Hungarickát is meg akartam hallgatni..

    Majd legközelebb!
  • W B
    #591
    huhú ja, jó volt a pénteki koncert. "mocskos SZDSZ! Elvágták a kábelt!" ez a be kiáltás is jó volt mikor volt egy kis baki...
  • gordon 24
    #590
    Hát a pénteki koncert nagyon jó volt! Gratula.. Az egész majálisért a Jobbiknak és természetesen a Romantikus Erőszaknak is!

    Egy dolgot viszont sajnálok!:D Hogy a Fegyverbe cimű számban legalább egyszer jó lenne ha Balázs is nyomná végig!
    Több hibát (:D persze ha ezt lehet annak nevezni) nem találtam! Nagyon tetszett már megint!
  • Balázs Brigitta
    #589
    Én is voltam
    Klassz volt tényleg,én személy szerint nagyon jól éreztem magam (most is)
    Köszönjük Balázséknak a fergeteges hangulatot.
  • minigirl
    #588
    Hát, nagyon jó volt! :)
    22kor kezdtek, és fél 1 körül lett vége a koncertnek, szóval időben is nagyon jók voltak. :) Aztán meg persze volt rockdisco, tele Kárpátiával (amit egyébként még a REnél is jobban szeretek :)), és hát... huhh.. csak áradozni tudnék itt oldalakon keresztül. :)
  • gordon 24
    #587
    Hát sajna nem jött össze!..

    Milyen volt?
  • minigirl
    #586
    Voltam! :P
    Még valaki? :)
  • Balázs Brigitta
    #585
    15 ÉVES JUBILEUMI KONCERT A WIGWAMBAN:2009. MÁRCIUS 13. 22 ÓRA,
    VENDÉG: 4-ES BLOKK
    KÜLÖNLEGES VENDÉGEK: ALKAY CSABA (ARCHÍVUM), MENTES NORBERT (HUNGARICA, MOBY DICK), GŐBL GÁBOR (MOBY DICK), G. KIRKOVITS ISTVÁN (EX-PANNON RÁDIÓ).
    Jegyelővétel: Fehérlófia, Turul márkabolt, Turánia pólóbolt, Szkíta kézművesboltok

    A Romantikus Erőszak tizenötödik születésnapjára új albumot jelentet meg március elején. A CD-hez egy koncert DVD is jár majd, amelyet egy éve rögzítettek a Wigwamban. Az új lemezen szereplő dalok a magyar szabadságharcok témakörét járják körül a kuruc kortól 1848/49-en át 1956-ig.
    CD előrendelés (utánvéttel, a megjelenés napjáni postázással 2500 Ft+pkg): [email protected]
  • Zerénd
    #584
    Nem gond. :)
    Jobban eltudtam volna ma képzelni őket itt, mint a nemzeti rock lagzilajcsiját.
  • Balázs Brigitta
    #583
    Jaaaaaaaa értelek
    Elöbb vagy utóbb csak leesik az amit írtál
  • modellmaker
    #582
    :)
  • gordon 24
    #581
    Hy!

    Ma sétálgattam a nyugatinál! És találkoztam Botonddal!! Gratuláltam neki!:D És megerősitette hogy következő koncert Wigwamban lesz!
  • Zerénd
    #580
    Nem azzal van baj, hogy judapest, hanem a MÁR MEGINT-el. :DD
  • Balázs Brigitta
    #579
    :-(((((
    Háááát igen sajnos ez igy van hogy valakinek mindig baj a koncert helyszíne,ha most nem Pesten lenne biztos én is ezt írnám,szóval megértelek
  • Zerénd
    #578
    Ezzel csak egy a baj. Már megint Judapest. :(
  • Balázs Brigitta
    #577
    2009. március 13. Wigwam, 15 Éves Jubielumi koncert

    http://www.romantikuseroszak.hu/

  • Grenzjager
    #576
    "Nem tűrjük tovább!" - Most SZERDÁN 19 ÓRÁTÓL tüntet a JOBBIK a szlovák követség előtt.A Magyar Gárda,a HAMASZ,az MVSZ már csatlakozott.Fellép a ROMANTIKUS ERŐSZAK!"
  • Balázs Brigitta
    #575
    A tótok által meghurcolt RomEr Pécelen lép fel 2008. november 7-én, pénteken 20.30-tól a Dirty Dog Pub-ban. Pécel 30 perc busszal az Örs vezér terétől, és autóval is gyorsan megközelíthető, mivel az új MO-s mellett fekszik.

    Dirty Dog Pub – Pécel, Pesti út 42 – 169E busz Faiskola utcai megállója - Örs vezér teréről indul.

    Jegyár: helyszínen 1200 Ft, elővételben 1000 Ft.
  • Grenzjager
    #574
    ...no comment.

    Minden dunaszerdehylen megsérültnek jobbulást!!!

    a szlovákok úgy viselkedtek, ahogy az a szlovákoktól elvárható.... sajnos ez tény (antinaivitás..)...
    Remélem azért lesz majd még koncert a Felvidéken.

    "Körtefától soha ne várjunk almát"
  • gordon 24
    #573
    Hát most erre mit irjak?? A Büdös szarháziak. Kéne már tenni valamit ellenük. De mit tudnánk tenni, egy olyan kormánnyal ami még itt sem tud rendet tenni, nem hogy megvédeni az állampolgárait külföldön..

    Mondjuk ki is használják a szlovákok. Oda kéne menni és orba baszni ezt a Slotát és az egész szarházi bandáját!

    Azért remélem nem hurcolják meg Balázsékat nagyon.. Majd ird meg Balázs mi volt!! És kitartás!
  • Balázs Brigitta
    #572
    HA ESETLEG VALAKI NEM OLVASTA VOLNA A HUNHÍR.HU-n!!!!!!!!!!!!!
    Átvizsgálták buszukat, csomagjaikat, majd a rendőrségre vezették a Romantikus Erőszak zenekar tagjait a felvidéki Komáromban, péntek délelőtt 11 óra után. A tót rendőrök levetkőztették a zenekar két tetovált tagját, Sziva Balázst és Talabér Pétert, kamerázták az ábrákat, és hosszasan kérdezősködtek a motívumok felől. A tótok úgy látszik, fogást keresnek mindenképpen a zenekaron, hogy elmarasztalhassák őket. Jelen pillanatban a zenekar gitárosát, Talabér Pétert hallgatják ki.

    A HunHír.Hu pénteken számolt be róla, hogy betiltották, így elmarad a szombati felvidéki Hungarica és Romantikus Erőszak koncert. A tót hazátlanok lefordíttatták a zenekarok szövegeit, és egy Hungarica-számba kötöttek bele. Államellenes izgatásra hivatkozva bontatták fel a szerződést azonnali hatállyal. A múlt, nemesség, történelem nélküli kecskehajkurászók utódai még egy dal miatt is hörögnek, hiszen nem tudják megemészteni, hogy senkik a Kárpát-medencében.

    A tót titkosszolgálat befenyegette a koncertszervezőt, aki így nem vállalhatta az együttesek felléptetését. A Romantikus Erőszak úgy döntött, hogy ha nem is lesz koncert, de becsületből elmennek a Dunaszerdahely AC - Slovan Pozsony bajnoki rangadó meccsre és Turul-avatóra is.

    Megállítva a gúnyhatáron

    Vélelmezhetően együttműködött a tót és a magyar titkosszolgálat, hiszen még a betiltott koncert szervezőjét, Gőbl Gábort, a Moby Dick egykori főnökét is feltartóztatták a valójában nem létező, de mégis nagyon valós gúnyhatáron. A tót fogdmegek fényképek alapján próbálták azonosítani a Felvidékre utazókat, így akadt hálójukba Gőbl is.

    Noha a Romantikus Erőszak, illetve a Hungarica együttes tagjai nem vittek magukkal hangszereket, mégis nemkívánatos személyek a Felvidéken, ahol a tetőpontjára hágott a hivatalos magyargyűlölet. A zenekar tagjait biztosan ott fogják addig a rendőrségen, amíg a nagyudvarnoki kulturális események és a várva várt meccs le nem zajlik, mert információink szerint a tót hazátlanok attól tartanak, hogy az együttes magyarországi szimpatizánsai mellett a felvidéki magyarok is határozottan kifejezik nemtetszésüket.
  • Grenzjager
    #571
    a nov.1. Dunaszerdahely-slovan meccs után, órától rockzenei program is várja majd a magyar futballbarátokat:

    A nagyudvarnoki kultúrházban a Hungarica és a Romantikus Erőszak zenekarok biztosítják majd az emelkedett hangulatot, a koncertek mottója: "A haza mindenekelőtt!".
  • Balázs Brigitta
    #570
    Nagyon Nagyon Nagyon Jóóóóóó volt a tegnapi konert
    Én személy szerint Nagyon jól éreztem magam,de ahogy láttam,nem csak én
  • Balázs Brigitta
    #569
    Ne felejtsétek el HOLNAP KONCERT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Balázs Brigitta
    #568
    Sziasztok!!!!!!!Szombaton BULIIIIIII
    Avalon Rock Klub(XV.Késmárk u.32.)
    Fellépők:M.A. Skins,Turán?És persze a ROMANTIKUS ERŐSZAK
  • Zerénd
    #567
    Üdv! Október 4.-én koncertezik a zenekar Tapolca-Diszelben?
  • hovirag117
    #566
    Köszönöm Balázs. Ti vagytok a kedvenc együttesem.:D
  • Sziva Balázs
    #565
    Az "Álmos születése" dal alapja, valóban egy széki menyasszonykísérő, melynek a címe (a kezdő sor után): Ne sirsd gyöngykoszorúdat.
  • gordon 24
    #564
    Sziva Balázs ként reggelt! Lejebb van pár hsz-e.. Igaz 2007. be lépett be utoljára az sg-re:d
  • hovirag117
    #563
    Balázs milyen néven szokott írni???
  • gordon 24
    #562
    Passz! Nem tudom mi a cime.

    Ha Balázs erre jár remélem ad választ a kérdésedre..
  • hovirag117
    #561
    Nem tudja valaki megmondani hogy mi az eredetije az Álmos születése című dalnak?? Azt tudom hogy egy széki menyasszonykísérő dallama csak a címét nem ismerem. Lécci segítsetek
  • Balázs Brigitta
    #560
    Ingyenes Romantikus Erőszak koncert augusztus 20-án a margitszigeti Nagyréten (a Víztorony és a Thermal Hotel között, leggyorsabb megközelítés az Árpád-híd felől. A koncert 19 órakkor kezdődik, és a tüzijáték előtt fél órával, 1/2 21-kor ér véget.)
  • HunButyok
    #559
    Eredetileg egy John D. Loudermilk dal, amit milliónan feldolgoztak. nem sjaát szám, a zene az Loudermilk, a szöveg meg Hobo, csak át van írva a: a tobacco road helyett dohány utcát énekelnek.
  • jacky87
    #558
    Sziasztok. Nem tudjátok hogy a Dohány utca című számukat meg lehet szerezni valahonnan? Semelyik albumon nincs rajta, de nagyon nagy szám!
    Előre is köszi
  • HunButyok
    #557
    helyes! ;)
  • modellmaker
    #556
    Senki sem támadott téged. :)