347
  • Mr Csé
    #347
    Impossible 4 kb 4 percig van a filmben budapest azis fake3d
  • Riddick21
    #346
    Úgy, mint a Mission: Impossible 4 vagy a Hellboy 2, igaz? :D
    Agyhalott.
  • Mr Csé
    #345
    hát hogy Budapestre csak spórolós filmek jönnek ez már elárul valamit
  • Riddick21
    #344
    És ebből a képből hogyan szűrted le, hogy szar lesz? :D
  • Mr Csé
    #343
    forgatási képek
  • Riddick21
    #342
    Hány éves vagy? :D
    Milyen képek? Eddig egyetlen promo kép jött ki a Die Hard 5-ből, ez:

  • Mr Csé
    #341
    Igen Rambó utolsó része is nyugdíjas rész volt.
    Igen Indiana Jones utolsó része is nyugdíjas rész volt.
    Igen Expendables is nyugdíjas.

    A Die Hard 4 = Szar
    Szar = (unalmas , amióta megnéztem azóta 1x sem voltkedvem újranézni ,ellenben asz első 3 résszel amiket többször láttam ,vajon miért? mert SZAR !!!)

    Ja és nem szoktam böfögni mint te :)

    Die Hard 5 is szar lessz legalábbis a képek alapján
  • Riddick21
    #340
    Bruce öreg? :D
    Tehát a John Rambo is szar, mert Sly öreg? Az Expendables is szar, és a folytatása is az lesz? :D

    Amúgy meg hagyd már ezt a kisebbség dumát, magadat járatod le. Ha nyomorultaknak az 5%-a tudna úgy fogalmazni, mint én, talán még el is kezdenék elfogadni őket. Nem is értem, hogy jön ez ide.

    Te böfögsz ide baromságokat minden apropó nélkül. Szeretnél te 50+ évesen ilyen kondiban lenni, mint az "öreg" Bruce ;D
    A Die Hard 4 pedig semmivel nem unalmasabb, mint akármelyik minőségi akció, legalábbis a könnyedebb fajtából.

    Ilyen ökör véleményekkel van tele az internet. Szar a Die Hard 4, mert Bruce öreg :D Sírok, bazdmeg :D
  • Mr Csé
    #339
    Épp ellenkezőleg te nem tudsz csak ezen a szinten kommunikálni(ami a kisebbségre jellemző ugye).
    Hogy miért volt szar? Mert 1. Bruce már öreg 2. unalmas volt az egész
    ami nem jellemző a sorozatra
  • Riddick21
    #338
    Elmondanád - ezen a szinten is jó, gondolom máshogy úgysem tudsz -, hogy mi volt a gondod a 4. résszel? :)
  • Mr Csé
    #337
    te vagy rá az élő bizonyíték hogy a cigányok tudnak írni :D
    ja egyébként másszál vissza a kurva anyádba
  • Riddick21
    #336
    A helyesírásod és a szellemi szinted "egy nagy darab fos", amúgy minden stimmel.
    Honnan tudod, hogy milyen lesz az 5. rész?
    Az addig oké, hogy nem jók az előjelek, de nem igazán voltak azok a negyediknél sem, mégis nagyon fasza lett, főleg az unrated változat, ami nyilván nem jutott el hozzád, mivel nincs szinkron hozzá (az a moziváltozatnál is szar), és az írás- ill. fogalmazáskészségedből ítélve mindennemű olvasás kurvára kifog rajtad.
  • Mr Csé
    #335
    a 4. rész egy nagy darab fosvolt sajna 5. rész is az lessz :)
  • akyyy
    #334
    öhm
    autos statisztának hol lehetet vajon jelentkezni?
  • Laci891
    #333
    A szám előadója Flyleaf, címe I'm so sick.
    Videoklip(ez ismerős lesz, Farrellnél is ez ment):http://www.youtube.com/watch?v=nFx673DBBx0 A szöveg kicsit tényleg emőkés, de azért egész jó.
  • Riddick21
    #332
    szar emós vagy
  • hgerg
    #331
    Csáó mindenkinek, nekem annak a zámnak kéne a címe ami az első jelenetek között van, mikor az egyik főszereplő(hacker) chatel vkivel, és egy csaj száma megy közbe a gépén. Ha vki tudja a címét lécci ... thx
  • Burna
    #330
    Csátok!

    Nem tudjátok annak a számnak a címét ami ennek a filmnek a végén van a creditek elött?
  • Sheltem
    #329
    "készíti el a valószínű Die Hard - Most már aztán kimondhatatlanul drága az életed magyar címet kapó részt.

    Rofl :D
  • midnite
    #328


    Most hogy tudok tiszta fejjel visszagondolni a filmre (eltelt azért pár hónap), azt kell mondjam szerintem is a legkevésbé jól sikerült film.

    Míg az előző 3 film tele van emlékezetes jelenetekkel, itt talán 1 van. (mikor a japó nő leveri és morog valamit) Valszeg ez a legnagyobb hiba...
  • Tobin Bell
    #327
    Sztem jól sikerült a 4 .Bár a 3as a legkirályabb
  • Tetsuo
    #326
    eddig ez a lexarabb die hard.. minden jelenetben volt 1 keptelenseg, mintha ovodasok irtak volna..
  • Riddick21
    #325
    ":P úgy értem bármi lehetne, mert a sztori szempontjából lényegtelen!"

    A sztori lényege, hogy mi van azokon a szervereken.
    A terroristák valódi célja, amit megint igyekeznek egy másodlagos dolog mögé rejteni, mint az 1. és 3. részben!
  • Magoo
    #324
    Jaja sajnos manapság minden filmes manusz azt hiszi, hogy a hackelés abból áll, hogy bazi látványos grafikán keresztül, 3D-s bizbaszokat tologatva betörnek valahova......pedig erről szó sincs!
    Az igazi hackelés az amikor szimpla szöveghalmazban dolgozik a hacker és kilóméteres szövegeket írogat befele...a Trinity féle hack tényleg sokkal realisztikusabb.
    Negatív példa a KARDHAL címü filmben mikor Hugh Jackman éppen a feltörhetetlen kódot töri fel 6-7 (mittomén hány) monitoron keresztül, szipi szupi 3D-s grafikákon keresztül! Na az szánalmas volt :(
  • ZilogR
    #323
    ...a hekker jelenetek is lehetnének jobban kidolgozottak és kevésbé látványosak: ugye mindenki emlékszik még a Matrix2 Trinity-féle port scannelésre?! Nah, AZ egy hekker jelenet a javából! Csak mindenki legyint egyet, mert nem látványos - ellenben éppen az a jelenet, ami IGAZÁN látványos!

    Talán nem mondanák azt, hogy ehhez annyi hardver kell, hogy egy teherautót kell keresni, ha telnettel jelentkeznének be :) Bár lehet a letöltött cumót kell vhova pakolni...
  • ZilogR
    #322
    Persze, alapvetően tetszik, de a végére már annyira sokat adagolnak a látványelemekből, hogy ezt nem veszi be a gyomrom.

    Jobb lenne, ha jobb lenne a sztori - lehetne sok rejtett utalás, ami mindíg fenntartja az érdeklődést, ellenben a repülő kocsik, a fejemtől fél centire elhúzó robbanó kamionok kimaradhatnának...
  • Gladiator
    #321
    "7.) na, a végén az a repülőgépes jelenet nekem nagyon nem jött be... mindíg beletekerek, mert szégyellem magam..."

    Hm... mindig beletekersz? Na most vagy mégis tetszett a film és többször is megnézted, vagy imádod magad kínozni...
  • ZilogR
    #320
    "...jajj ne mán! Ez egy pince...!"
  • ZilogR
    #319
    a Farrell Matthew is kísértetiesen hasonlít Neo-ra... A rosszfiúk gyilkológépei is ügynök-mód halhatatlanok.
  • ZilogR
    #318
    :P úgy értem bármi lehetne, mert a sztori szempontjából lényegtelen!

    Ugyanis ez a film arról szól, hogy a hitétvesztett hős hogyan tud újból hős lenni. Felismeri, hogy neki ez a feladata. Egy nemzet, amely bajban van, Bruce Willis személyében hívja vissza a hétköznapi emberek számára a hőst. Ez egy tipikusan propaganda film: már az alcímben is emlegetik a legnagyobb amerikai eszményt: a szabadságot! (Ez egy szabad ország, ahol szabad emberek élnek: mit jelent ez valójában?)

    Szóval a nagyi kedvenc mákosguba receptje is lehetne azon a szerveren, a lényeg, hogy a nemzet ellensége pusztuljon.
  • bertino
    #317
    jol odafigyelhettél a filmre, ha ennyi aproság feltűnt, csak az nem, hogy mi van a hűtőtorony gépein...
  • ZilogR
    #316
    1.) a film elején, amikor elhajt a fekete autó a két srác háza elől és az felrobban, erősen Mátrix-ra emlékeztető zenét hallunk
    2.) a szereplők kiábrándítóak: ha így néz ki és viselkedik egy hacker, nem kéne utánuk nyomozni
    3.) amúgy sem kell, elég ha lebaszod a tiszalöki erőművet: ahol ég a villany, ott lakik a hekker
    4.) ezt a NOKIA szponzorálta????
    5.) ha bertör hozzád egy hekker, akkor elmegy a kép a monitorodról - a CD nyitogatása túl régi trükk...!
    6.) nincs olyan jó hangulata: mindenki langyos húgyban térdepel és levágott kismacskafejekkel simogatja az arcát
    7.) na, a végén az a repülőgépes jelenet nekem nagyon nem jött be... mindíg beletekerek, mert szégyellem magam...
    8.) jah! az első DieHard film, aminek van beletekerhető jelenete - mint a Dallas: nem baj ha kihagytál 10-15 részt, nem maradtál le semmiről
    9.) ...ennek ellenére nem is annyira üresjárós
    10.) azért a gyilkológép akrobaták elég jók. amolyan rádnéz és az egész emberen látszik, hogy a beleiddel fog felmosni
    11.) legjobb szöveg: "...ez az én lakásom..." / "elmondod, amit tudni akarok, vagy a saját lakásodban verlek agyon"
    12.) milyen grafikus oprendszert használnak ezek?
    13.) Mi a pina van a három hűtőtorony számítógépein? És amúgy fontos ez?

    Ja, amúgy azt akartam kérdezni, hogy John Carlin: A Farewell to Arms cikk fordítása ékes magyar nyelven megvan-e valamerre? Merthogy innen jött a sztori - és ez egy cikk, nem képregény...
  • haylo
    #315
    sziasztok! valaki nem tudja mi annak a számnak a cime és az előadója ami 07:35 kor énekel egy csay
  • bertino
    #314


    ez a rész mekkora lol, mikor a csajt szétveri :DDDD
  • Quantumleap
    #313
    Én azt hittem az első részre mondja, mivel a fölötte lévő sorban arról ír. De végül is igaz, nem vettem figyelembe az idézőjelet.
  • Riddick21
    #312
    Olvass már picit vissza, teljesen másról van szó. A cikket tartalmazó hsz-ben írta a srác -Japep-, hogy gáz a cím, amit a hírben említenek. Ergo komolyan vette, holott nyilvánvalóan cinizmus az egész.
    Amúgy a Drágán add az életed címnél jobbat sehogy nem tudtak volna kitalálni, de ezt ugye senki nem vonta kétségbe.
  • Quantumleap
    #311
    "Halj meg keményen!" vagy "Halj meg nehezen!" szerintem eléggé erőltetett fordítások lettek volna.
  • Shep
    #310
    Ugyn már ez eltörpül a többi marhaság mellett, már csak azért is mert egy átlagember marhára nem tudja még azt sem, hogy milyen tipusú a repülő, nem hogy milyen fegyverrel van szerelve. :)
  • alienslive
    #309
    Filmben az nagy hülyeség volt, amikor a F35 két géppuskával is tüzelt a kamionra. Mert csak egy GAU-12-es fegyvere van. MAx. külső felfüggesztési pontra lehetnne még rakni mégegyet...

    Gun
    (F-35A) one 25-mm GAU-12 cannon
    (F-35B) one external 25-mm GAU-12 gun pod
    (F-35C) one external 25-mm GAU-12 gun pod
  • Shep
    #308
    Hát erre mondjuk én is kiváncsi lennék, hogy lehetne találóbban fordítani.