225
Szombat Esti Láz ismét!
  • Cyberdevil
    #185
    Somlóék csak engedtek!!Ha mindent beleadtak volna tuti nyertek volna!!
  • stargatelost
    #184
    BUUUUUUUUUUNDAAAAAAA
    biztos hogy megbundázta az rtl, hogy a Somlóék legyenek az utsók, mert hogy nézett volna már ki, ha ők nyernek, azt a Somló meg nem is tud táncolni...
    szóval biztos hogy BUNDA volt!!!!!!!!!
  • Firerock
    #183
    igen
    de sztem ez negatív:)
    mert látják a Somló bénázását
    NEmtudjátok Véletlenül mi annak a számnak a címe amelyik a végén amikor a kiesők táncolnak szokott menni??
  • desigo
    #182
    Az ajánlóban is folyton az Iringóékat nyomatják...
  • Firerock
    #181
    hááát
    sztem a Somlóékra senki nem szavazott csak az RTL:)
    ebbe a műsorba 2 ember/páros tud és tudott tácolni
    CSONKA-Keleti,FARKASHÁZI-Angyal
    szvsz.
    ez olyan mint a tök merev Farkas ági nyerte volna meg.LOL
  • desigo
    #180
    sajons igen:(
  • Cyberdevil
    #179
    Farkasháziék estek ki tegnap???
  • ATi0021
    #178
    Mit tehet arról szegény Iringó, hogy minden vén pasikat fog ki táncparternek?
  • Harly18
    #177
    Egyedül a Somóval volt gond. 60 évesen ne mlehet már úgy táncolni, mint 30 évesen, úgyhogy érthető, hogy miért táncol lomhát. Ezért nem értem, hogy miért választoták be az egész műsorba....Sok Somló rajongó van...
  • stargatelost
    #176
    "Csövi Iringó"

    azonnal vond vissza
  • danikarate
    #175
    Nem lehet hogy az a béna Somló meg a Csövi Iringó maradt benne. Azok a legbénábbak még végül ők nyerik. Farkasháziék táncoltak sztem a legjobban.
  • desigo
    #174
    Akkor most már nyerjenek a Somlóék:)
  • stargatelost
    #173
    váááá ez az, király :D :D :D :D
    leszarom hogy bunda volt, leszarom, hogy szarul táncol a Somló, az a lényeg, hogy bennmaradtak :D :D


    amikor beszálgetett a Nóri a két zsűrelsővel, akkor még mondtam is magamnak, mekkora lenne már, ha valamelyikük esne ki :D és így lett :D
  • ATi0021
    #172
    A Somlót már rég ki kellett volna baszni a műsorból. Nem hiszem el, hogy az a degenerált fejű Csonka és a vén szaros Somló bennt a fináléba. Ez az egész egy nagy bunda. A tegnapi műsor nagyon emlékeztetett az Ábrahám Edit el történtekre. Szegény Rékának azért kellett mennie, mert az egyik adásba megmondta a frakót, hogy bunda miatt esett ki Edit. A végén meg bundával nyert Bánhidi,Czene. Undorító ott is a Zsédának kellett volna nyerni. Van egy olyan gyanúm, hogy az RTL nagykutya Gönczi nyeri a végén, de még inkább Ő, mint Somló. Nem értem, hogy egy ilyen vén kecskét kérnek fel egy ilyen műsorba.
  • Sir Quno Jedi
    #171
    Örülök, hogy így a vége felé elkezd leesni átlagjózsikáéknál is, hogy mekkora bunda az összes ilyen jellegű műsor. Üdvözöllek benneteket a való világban (no nem a villában :D)! :DDD
  • Broafka
    #170
    nem láttam a műsort, de ahogy apám elnézte, meg kiszámolta... ez egy óriási csalás volt!
    Farkasházi nem eshetett volna ki semmi képpen sem!!!!!!!!
  • desigo
    #169
    Arról ne is beszéljünk,hogy a Rékáéknak 1 ponttal kevesebbet számoltak.
    39 helyett csak 38 pontot írt a gép...

    undorító!!!!!!!

    A Somló mondjon le:))))
  • Imremagdi
    #168
    Ember nem magyarázza meg hogy somló mit keres ott

    Nevetséges amit művel adások óta.

    Szégyen gyalázat az az ember, köze nincs a tánchoz.

    És hogy nyerhette meg a közönség szavazást? Sehogy.

    És eddig mindig a csonkáék nyertek, most meg a 3. lettek? Mikor imádják a nézők?

    A két legjobb táncost megelőzte a két béna? hiszi a piszi
  • Noninnyó
    #167
    Sajnos itt már rég nem a tudás számít, hanem megintcsak az, hogy minél több pénzt kaszírozzanak be. Így pedig tönkre vágják ezt az amúgy színvonalas és szerintem roppant jó műsort. Szerintem az Angyal Andris volt a legjobb táncos a műsorban, simán a döntőben lett volna a helyük Rékával. Az Iringót is szeretem, de akkor is, ez most nagyon igazságtalan volt.
  • Imremagdi
    #166
    aki tud számolni az tudja hogy az évszázad csalása volt a mai adás
  • Harly18
    #165
    Valahol szerintem az egész műsor, sőt a hasonló show műsorok is meg vannak bundázva. Szerintem itt is már rég megvan, hogy ki fogja megnyerni. A mait azért intézték igy, hogy nagyobb dráma legyen. Ennyi. Most napokigf ez lesz cimlapon. Nagyonis kivan ez találva....
  • Imremagdi
    #164
    CSALÁS volt a mai müsor

    Rékáéknak 4 pontjuk volt
    Szabály szerint a telefonos szavazás eredményét adják össze

    Rékáék NEM eshettek ki semmikép

    Idézet a szabályzatból

    "Majd miután már minden produkció lezajlott, ismét lehet voksolni mindenkire. A legtöbb szavazatot kapott pár kapja a legtöbb pontot, a maximális pontszám itt is adásonként változik (az első adásban 8, a másodikban 7, a harmadikban 6, a negyedikben 5, az ötödikben pedig 4). A zsűri és a nőzők szavazatai alapján begyűjtött pontokból lesz meg a végeredmény. A legkevesebb pontot gyűjtött pár kiesik."
  • Hellsing47
    #163
    nem nem és NEM!!!

    ezt nem birom..már az elején elvették a kedvem hogy megnézzem ezt....ááá...

    sthol
  • InfectedMann
    #162
    Látom a poén fogalma nálad hiányt jelent. ;)
  • InfectedMann
    #161
    hello
    megmondaná valaki milyen sorrendben voltak az előző heti táncok ha valaki még emléxik rá.
    mert előző héten nemtudtam nézni és retek klub oldalán nemtom, hogy sorrendben vannak -e.
    előre is köszi
  • Broafka
    #160
    -_-
    szerencsére csak apám ilyen...
  • Sir Quno Jedi
    #159
    Jó tudni, hogy nálatok is ezért nézi a család. Megnyugodtam. :D Látod, rendes gyerek vagy te, csak még nem tudsz róla! Hallgassál apádra és nem lesz baj...
  • Broafka
    #158
    na jó, azért nem deszka...
  • Broafka
    #157
    apám szerint van, mondjuk szerintem is elég deszka...
  • desigo
    #156
    nincs is "csöcse"....
  • Sir Quno Jedi
    #155
  • Sir Quno Jedi
    #154
    Látod-látod, én megmondtam. EZ nem korrekt "verseny", mindössze egy "szórakoztató" műsor.
  • kisgyerek20
    #153
    Igen az Iringó jó csaj :D
  • seriesfanatic
    #152
    "csöcsös jó bige"
  • hapi
    #151
    Basszus írjon má be ide valaki akinek tetszenek az Iringóék.
    Egyre inkább úgy érzem csalnak. Előző Szombat esti lázban is nyomták Iringót meg Újságban nyomják meg más műsorban is. Miközben szar a tánca mint állat és nem találkozok nézővel akinek tetszik.
  • Broafka
    #150
    EZ bazd meg! Ez a rohadt magyar közönség!

    Miért? miért kell beszavazni a Somlót? nem csinál semmit!!! (mondjuk a discoban jó volt)
    peeersze, mert a csöcsös jó bige (Iringó) meg a vén Rocker (Somló)

    SZAVAZZATOK MÁR A TÁNCRA HA MÁR SZAVAZTOK, NE AZ EMBERRE!

    rohadt életbe már, mindent elcsesznek ezek a hülyék...
  • desigo
    #149
    Ungár-Faluvégi búcsúzott...
  • desigo
    #148
    Hihetelen,hogy a Somlóékat,hogy tolja a közönség...
  • kisgyerek20
    #147
    Mondtok nekem egy-két előadó (szám címet is lehet) ami ma a disco stílusban lement.
  • Sir Quno Jedi
    #146
    Jaja, már gerjedek estére, kár, hogy Generals party van éjjelig, szal. nem esélyes a szeláz.