19
  • BiroAndras
    #19
    ""Az Internet csak az egyemisták játéxere!" - BG 1995"

    95-ben az is volt.
  • uniu
    #18
    Mert sztem is az:) A videokon 1 megvadult gorillara emlekeztet:) Minden esetre nem szeretnek az alkalmazottja lenni :-/
  • Sanyix
    #17
    omg lol
  • Cactus
    #16
    A múltat nem könnyű letagadni :)
    De még mindig izzad ha emberek közé kell mennie :)
  • abzu
    #15
    senki shova nem ír?
  • abzu
    #14
    Idáig azt mondtátok az előző cikkekbbe, hogy a redhat meg a nagyobb Linuxot akarják tönkre tenni, de bárki scatlakozhat.
    Mi maradt nagy? a MacOS-egyértelmű, hogy azt akarják kiütni és nekem ebőől az jön le hogy jobb a MacOS. Szerintem
  • carville
    #13
    Szövetkezhetnének a távhő szolgáltatókkal is, akkor talán nem fagyna le annyiszor a rendszer.
  • DjDano
    #12
    Mondtam én ilyet szerinted? Ők is csak annyit állítanak, hogy egyre többen fognak szoftvert vásárolni neten és nem egy boltban, mert most még az a jellemző... se többet se kevesebbet

    de ha te annyira szakértő vagy mindenben, miért itt ontod nap mint nap a hülyeségeket? :D
  • Sanyix
    #11
    ez a ballmer még mindíg úgy néz ki, mint egy diliházból szökött pszihopata :)
  • NEXUS6
    #10
    LOL
    Te komolyan hiszel abban, hogy attól hogy fizetsz egy szolgáltatásért javul a minősége?

    Mert akkor irány a posta, és felejtsd el az emilezést; meg nyomulj az offline lapokra és ne itt okozz nekünk vidám perceket!;)))

    Kb annyire vagy tisztában az internet jelentőségével, mint mestereid.

    "Az Internet csak az egyemisták játéxere!" - BG 1995
  • geldof
    #9
    Ja még valami. Aki idáig ezzel a gagyi gyárral szövetségre lépett, még nem járt jól.
  • geldof
    #8
    Lebratyizik, előbb lehülyíti a lehető legtöbb Linux disztribúciót, megveszi, telerakja gagyival, majd utána közli, hogy fos mindegyik és szépen megszünteti őket, így maradhat az Egy Winfos.
  • uniu
    #7
    vmi ilyentol felek en is...
  • torjoz
    #6
    Az lessz a vége mégutóbb, hogy lebratyizik az összes linux-disztribúciót előállító cégekkel, ozt majd jó drágáért árulják majd ;) !
  • Mr Gumby
    #5
    5uck my Ball-mer.
  • Oldern the 1st
    #4
    Ne aggódj, őket ez baromira nem érdekli :D
  • DjDano
    #3
    de a MS nem a fájlcserélőkön terjedő warez DVD, játék, szoftver, mp3 és egyéb illegális cuccokra gondolt, hanem a kifizetett, legálisan letöltehő szoftverekre
  • fflx
    #2
    "...a szoftverek egyre nagyobb hányadát az interneten keresztül, letöltések formájában szerzi majd be a felhasználók..."

    hihetetlen neha egyes emberek micsoda forradalmi kovetkezteteseket vonnak le.
  • Newfronter
    #1
    "A vezérigazgató egyetértett abban, hogy a szoftverek egyre nagyobb hányadát az interneten keresztül, letöltések formájában szerzi majd be a felhasználók..."

    Ez ma is így van.