24
A böngésző folyamatosan random időközönként bezárja magát, bárkinek valami ötlete a megoldásra?
  • BaLeeX
    #24
    Na kis adalék a történethez: festés van nálunk és mivel WiFi routerem van az ottmaradt a szobában egy dobozban a gép ment át másik szobába és a net wifi kártyán jön.

    Na amióta így jön a net nem volt ilyen bezáródási gond. Na most erre mondjatok valami okosat...
  • BaLeeX
    #23
    Otthon sosem vagyok bejelentkezve csak melóhelyről amúgy a gépen fent van a 7-5ös.
  • lamase
    #22
    esetleg használsz msnt?
  • Checkerboy
    #21
    Nem kell nyomogatni azt az X-et a jobb felső sarokban ;D
    Nekem firefoxxal volt ilyen problémám mindig amnikor gamespotra léptem.
  • BaLeeX
    #20
    Bocs nem akartam cinikuskodni de azért annyira láma nem vagyok hogy ilyen dolgot ne tudnék kiszűrni.
    Azt meg azért mondtam hogy akinek normális ötlete van az írja csak ide mert annak semmi értelme hogy bejön az idióta röhögni hogy milyen topic ez megoldást meg nem tud.

    Meg annak sem vagyok híve hogy minden hülye Windows hibánál win reinstall...
  • Gladiator
    #19
    Akkor nem tom baszd meg... mit kell cinikuskodni? leírtam, hogy nálam ezé szokott néha kilépni. honnan szűljem ki, hogy neked 2 percenként lép ki? random időközönként jelenthet 2-3 órát is...
  • BaLeeX
    #18
    Logitech Dualoptical (őskövület). vagy 4 éve használok maxthont meg az egeret is eddig nem volt gond.

    Vírus nem lehet mert átfuttattam a víruskeresőt többször is, csökkentett módban is.
  • DjDano
    #17
    már csak annyit kérdeznék, akiknek ez a hiba előjön milyen egerük van?
  • nyamiag #16
    vírus?
  • BaLeeX
    #15
    Tök jó lenne ha csak az írna ide akinek értelmes ötlete van.

    Igen valószínű hogy 2 percenként az egerem a jobb felső sarokba ugrik és rákkatintok az X-re és nyitok neki egy topicot hogy bezáródik a böngészőm...

    Java meg Shockwawe kilőve mert full alap weblapon is eljátssza a dolgokat meg szerintem ha valamit ezek nem szeretnének akkor úgy lépne ki a böngésző hogy nem jönne fel az ablak hogy tényleg be lehet-e zárni.
  • Monoton
    #14
    :DASDDDDDASDDDDSAD mitopik
  • Goth
    #13
    vedd le a kezed az alt-f4 -ről.
  • Gladiator
    #12
    ja, lehet egér probléma is. optikai egérnek nekem a mániája, hogy a jobb felső sarokba beugrik, s mikor katitntok, akkor az X-re kattintok akaratlanul is.
  • scorpeeon
    #11
    Nekem az ie-vel nincsenek bezáródási problémák.... Mert meg sem nyitom soha
  • akyyy
    #10
    nem egér probléma?:D
  • Sephi
    #9
    Nos nem tudom mennyire lehet igaz de a Java vagy a Shockwave is csinalhat gondot. Telepisd fel a 9-es beta flash-t es updeteld a Java-t hatha segit.
  • Arthas
    #8
    Ez a hiba nálam is fennál, firefox és IE-nél is....
    Böngészem a netet ,s egyszercsak kikapcsol a böngésző.
    Csöppet idegesítő hiba. KB 1-2 hónapja kezdődött
  • BaLeeX
    #7
    Nincs összefüggés mivel ezt bármilyen oldalon eljátssza akár akkor is ha hozzá sem nyulok. Pl sg fórum ahol nincs reklám.
  • autoszimulator
    #6
    nekem a laptopos IE csinál ilyeneket, általában akkor, mikor vmi reklám felett elhuzom az egerem.. Én egy javascript kódra gondolok, ami nem tecccik IE-nek. pl iwiw nagyon mindig kilép, ha elhuzom egerem a fetni vagy jobb oldali banner felett. Firefoxxal ez a probléma nem jelentkezik...
  • Spaw
    #5
    Hehe nálam is volt mostanában ilyen probléma de aztán"elmúlt".Engem is érdekelne mi okozhatta.
  • BaLeeX
    #4
    Egy másik fórumon írta a srác hogy miután elkezdődött neki ez a hülyeség feltette a FireFox-ot és annál is ez volt a probléma.
    Én sem IE-t használok hanem Maxthon-t ami mondjuk IE alapú de már régóta tudta azt (sőt talán többet) amit most az IE7-be próbáltak belezsúfolni...
    Próbáltam sok böngészőt de maradok a Maxthon-nál (szerencsére be lehet állítani hogy kilépés előtt kérdezzen rá így amikor emiatt a szarság miatt be akar záródni a böngésző csak az ablak jön fel hogy tényleg bezárom-e).
  • Sephi
    #3
    Oszinte szivvel ajanlom neked a FireFox 2 -ot. Azzal nincs ilyen baj es gyorsabb is... legalabis nekem :D
  • BaLeeX
    #2
    Másik topicban kaptam Alert-től ezt a linket http://www.enhanceie.com/ie/troubleshoot.asp ezeket végigcsinálva elmúlt a jelenség majd 2 restart után újrakezdődött és utána már ez sem segített rajt.
  • BaLeeX
    #1
    Nyitok neki egy fórumot mivel az IE topicban elkallódik és nem csak IE probléma és az utóbbi napokban sok emberrel találkoztam aki hasonló problémával kűzd talán ide jön pár segítő ötlet.

    A probléma a következő, valaminek a hatására egyik napról a másikra a böngésző random időközönként bezárja magát. Próbáltam mindent, vírusellenőrzés, többféle antispyware, csökkentett módban ugyanezek de semmi, frissítettem IE6-ról 7-re újra is telepítettem a böngészőt de szintén semmi.
    Nálam 1 hete kezdődött ez a dolog azóta neten találkoztam már több emberrel aki hasonló problémát ír le mindenkinek most kezdődött.
    Talán egy újabb IE vagy XP hiányosság amit kihasznál valami program? Esetleg registrybe beépülő hülyeség?

    Bárkinek bármi ötlete van ide jöhet.