13
F-Secure Internet Security
  • jadika
    #13
    Szevasztok! Azlenne vele a gondom hogy nemkapcsol ki tőle a gépem, csak akkor, ha kikapcsolom a progit! Miért van ez?? Köszi szépen a választ
  • zmeor
    #12
    nekem elősször le kéne töltenem... csak nekem a 2007 es kéne és crackel
  • Örm
    #11
    Hogy lehet regisztrálni?
  • zmeor
    #10
    mert tuti hogy nem 2 mb ot foglal le a memóból.
    szóval kéne lennie még ami más néven fut is de az f-secure-hez tartozik
  • gordon 24
    #9
    Elvileg F-secure néven csak ez az egy dolog fut.. Mást nem látok.
  • zmeor
    #8
    és nem futtat egyéb mást?? elvileg nem csak 2 mega...
  • gordon 24
    #7
    2608k-t használ az autómata exéje...
  • zmeor
    #6
    hát nyomsz egy ctrl+alt+del és ott a folyamatoknál, nagyság szerint sorrenbe rakod, és kersed az f-secure-t
  • gordon 24
    #5
    Az a baj hogy nem tom hol tom ezt megnézni. De egyébként én nem veszem észre a különbséget igaz a gép elég jó teljesitményő.
  • zmeor
    #4
    és memóriából mennyit eszik?
  • gordon 24
    #3
    Nekem nem a 2007-es de ilyen van.. Semmi gondom vele,jó. Csak egy dolog nem tetszik hogy minden uj kapcsoltnál kiraklya azt hogy engedélyezem vagy tiltom-e. Na ez idegesitő de azon kivül teljesesn megfelel.
  • Crem
    #2
    Kicsit sokallom az új tűzfal és vírusitó együttes áráért a 38.000-40.000.-ft ot...

    Egyébként innen letöltheted az 1 hónapos próbaverziót.

    Ui:

    Remélem a T-online lesz olyan rendes és megveszi nekem!:DDDD
  • zmeor
    #1
    Mindenféle tapasztalatokat várok az F-Secure Internet Security 2007 el kapcsolatban...


    Az F-Secure Corporation bemutatta az F-Secure Internet Security legújabb, 2007-es változatát, amelynek talán legfontosabb újdonsága a DeepGuard technológia, amely csökkenti az ismeretlen, nulladik napi fenyegetések által okozott károk kockázatát. Az F-Secure DeepGuard folyamatosan, valós időben figyeli a szoftverek viselkedését, vizsgálja a gyanús programtevékenységet és leállítja a gyanús szoftvereket.

    F-Secure Anti-Virus 2007 szoftver:

    * teljeskörű védelem a vírusok, férgek, rootkitek és malware-ek ellen
    * továbbfejlesztett valósidejű védelem a legtöbb fajta spyware támadás ellen
    * e-mail szűrés; védelem vírusok és más rosszindulatú kódok ellen
    * leggyorsabb védelmet nyújtja az újonnan megjelent vírusokkal szemben (AV-Test.org független felmérése alapján)
    * spam e-mail szűrése (kéretlen levelek elleni védelem)
    * könnyen használható, installálható
    * kezelőfelületével könnyedén elvégezhetők az egyéni beállítások
    * lehetőséget biztosít a szoftver kezelésének elsajátítására webes felületen keresztül
    * automatikus frissítések
    * biztonsági hírek közvetítése a napi vírus helyzetről
    * a Deep Guard nevű heurisztikus alkalmazásfelügyelet védi a futó programokat

    továbbá az F-Secure Internet Security 2007 részeként:

    * hálózatvédelmi funkciókkal egészül ki, teljeskörű integrált rendszerré válik a termék
    * csomagszűrő tűzfal, tartalomszűrés és behatolásvédelmi rendszer is települ
    * megvédhetjük vele a gyermekeket és a fiatalokat a nem kívánt weboldalaktól
    * megszabhatjuk gyermekeinknek az internetezés maximális időtartamát